فردا: دادخواهی بازنشستگان در تهران

از ساعت 10 بامداد فردا، یکشنبه 22 اسفند ماه 1395، هم میهنان بازنشسته ی کشوری و لشکری در تهران گرد هم می آیند ....همراهی با دادخواهی بازنشستگان، یاری به احقاق حق همه ی ایرانیان است

 

 

فردا 22 اسفند 1395، بازنشستگان کشوری و لشکری بار دیگر در تهران گرد هم آمده، به وضعیت ناهنجار زندگی خود اعتراض خواهند کرد.

به فراخوان کنشگران صنفی بازنشسته، از ساعت 10 بامداد فردا، یکشنبه 22 اسفند ماه 1395، هم میهنان بازنشسته ی کشوری و لشکری در برابر ساختمان نهاد ریاست جمهوری در تهران، میدان پاستور، گرد هم می آیند تا از بی توجهی و ستم رژیم جمهوری اسلامی بر این گروه پرشمار اجتماعی دادخواهی نمایند. 

اکثریت بزرگ بیش از 2 میلیون بازنشسته و مستمری بگیر کشوری و لشکری ایرانی، به علت دریافتی اندک و گرانی روزافزون کالا ها و خدمات در کشور، در تنگدستی به سر می برند. 

رژیم جمهوری اسلامی، 38 سال است دارایی مردم ایران را صرف تاراج های نجومی سران، مدیران و کارگزاران فاسد حکومت، یا کمک به پشتیبانان ایدئولوژیک خود در دیگر کشور ها کرده، مردم ایران را از حقوق نخستین خود بی بهره نگاه داشته است.

تنها راه احقاق حقوق پایمال شده ی ایرانیان، اعتراضات و دادخواهی های گسترده و پیاپی است.

همراهی با دادخواهی بازنشستگان، یاری به احقاق حق همه ی ایرانیان است.

 

فراخوان گروه " پیشکسوتان و بازنشستگان کشوری" پیرامون همایش اعتراضی 22 اسفند:

فراخوان تجمع 22 اسفند 
دوستان و همراهان عزیز!

نظر به اینکه با وجود رایزنی ها و قولهایی که سازمان برنامه و بودجه و مجلس در رابطه با همسان سازی داده بودند متاسفانه شاهد تصویب لایحه به شکل نامطلوبی بودیم .

با توجه به سقف دو میلیون برای همسان سازی که شامل حال تعداد بسیاری ازبازنشستگان نمی شود .
با توجه به اینکه فاصله حقوق ما و شاغلین در مصوبه اخیر از 10 درصد به 15 درصد تغییر کرد .
با توجه به اینکه مجلس به جای ترمیم حقوق بازنشستگان با شعار دغدغه بازنشستگان به میدان آمد ولی در اصل حقوق مدیران و کارشناسان رده اول را ترمیم کرد و افزایش حقوق تا 60 درصد را برای ایشان تصویب کرد .
ما کلیه بازنشستگان کشوری و لشکری اعتراض خود را به مصوبه اخیر مجلس اعلام می داریم .
و با تجمعی دیگر وظیفه قانونی دولت و مجلس را به ایشان یادآوری می کنیم 
ما دست ازتجمع برنمی داریم و تا به حق قانونی خود نرسیم در کنار رایزنی ها از اهرم فشار یعنی تجمع هم به بهترین شکل استفاده می کنیم .
حضور حداکثری دوستان بخصوص پایتخت و نزدیک به پایتخت ضامن موفقیت ما خواهد بود .

دوستان سایر استانها در صورت توان و تمایل در تهران به ما بپیوندند و در غیر اینصورت هر کجا مایل بودند با توجه به تصمیم گروه مربوطه تجمع داشته باشند .
وعده دیدار :
روز یکشنبه 22 اسفند ساعت 10 صبح

مقابل نهاد ریاست جمهوری

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.