رژیم ایران با کمک احکام الهی اولین فاحشه خانه اسلامی را در مشهد احداث کرد

گزارش تکان دهنده از بازار سکس توریسم مذهبی در مشهد با مست
روزنامه گاردین با انتشار مقاله‌ای از آنچه بازار پر سود زنان صیغه‌ای برای زائران عراقی در شهر مشهد خوانده است، پرده برداشته و رواج تن فروشی زنان زیر لوای مذهب را از پیامدهای گسترش صنعت گردشگری مذهبی در ایران دانسته است. اینروزها عکسهایی در دنیای مجازی دست بدست میگردد که حاصل تجاوز ایدئولوژی اسلامی اعراب بر ایران است که چنین گستاخی هایی را نسبت به زنان و نیز غیرت مردان روا میدارد و حکومت ننگین ایران از آن با عطر کربلا و تربت ائمه یاد میکند .

 

Bild könnte enthalten: 2 Personen, Text

***************************************

   گزارش تکان دهنده از بازار سکس توریسم مذهبی در مشهد با مستند ویدئویی

   پس از 38 سال از گذشت سیطره انقلاب اسلامی بر ایران مشخص شد که فقط حضور شاه در ایران اضافه بود چرا که بتدریج هم فروش مشروبات الکلی آزاد شد ، هم فاحشه گری  رواج یافت هم تمام آنچه که در بدو انقلاب جرم تلقی میشد و عده ای جانشان را بر سر آنها گذاشتند.

   روزنامه گاردین با انتشار مقاله‌ای از آنچه بازار پر سود زنان صیغه‌ای برای زائران عراقی در شهر مشهد خوانده است، پرده برداشته و رواج تن فروشی زنان زیر لوای مذهب را از پیامدهای گسترش صنعت گردشگری مذهبی در ایران دانسته است. اینروزها عکسهایی در دنیای مجازی دست بدست میگردد که حاصل تجاوز ایدئولوژی اسلامی اعراب بر ایران است که چنین گستاخی هایی را نسبت به زنان و نیز غیرت مردان روا میدارد و حکومت ننگین ایران از آن با عطر کربلا و تربت ائمه یاد میکند .

در این گزارش مستند چگونگی سیر فاحشه گری اسلامی با کمک دلالان مرتبط با حکومت شرح داده شده.

https://telegram.me/tofreedomiran/8775

و در این  ویدئو سخنران ادعا میکند نرخ فاحشه در ایران کمتر از تایلند است

https://telegram.me/DORRTV/7984

 ابتدا لازم است مروری کوتاه بر وجود بهانه این تاخت و تاز به عرصه ناموس زنان ایرانی و چگونگی آزادی عمل مزدوران رژیم اسلامی اخوندی داشت تا بتوان از این محمل ، خیانت به عِرض و ناموس مردم ایران و دلایل آنرا را بخوبی شناخت . چه اینکه تا مرض مشخص نشود دارویی نتوان برای آن تجویز نمود .

    کتاب مقدس مسلمین از یکسو آیات عدیده ای را به ایجاد هراس در بندگان خدا در طرز زندگی و اینکه انسان همیشه در خطا و زیان دهی است اختصاص داده و خدا را عالم و دانای به ذات تعریف کرده و از سوی دگر با خلیفه الله خواندن همین انسان و لقب دادن او به اشرف مخلوقات و اوج تکریم و بنده نوازی ، او را دچار سردرگمی خاص نموده که ماحصل این مغایرتها منافعی بزرگ را برای دکانداران ، سردمداران و آیت الله های این دین به ارمغان آورده است :

  • آخوندهای تن پرور و عاشق سکس را با عنوان نمایندگان خدا روی زمین ماموربه راهنمایی مخلوق احمق نموده که از تاریکی بسوی روشنایی برده و آنها را به بهشت وعده شده برسانند ولو بزور و با شلاق و اعدام !!!
  • از این راه میتوان خرافات عدیده و به روز شده را با نام دهان پر کن دین و دستورات الهی به خلق خوراند و بر آنها سوار شد و اینچنین جامعه مدنی و مدینه فاضله تشکیل داد و هر کسی که سرپیچی نمود به استناد همان احکام او را تحت تعقیب قرار داده و بقتل رساند .

اوج این مغایرتها را میتوان در سوره نساء در خصوص تعیین شرایط زندگی برای موجودی بنام زن یافت که بستر و پایه اصلی همه خشونتها و عدم احقاق حقوق او شده است و از 1400 سال پیش تاکنون طی طریق نموده و همه نتایج وحشتناک ان اینک در ایران و مشهد با تشکیل حرمسراهای اسلامی نمود پیدا کرده است .

نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ  . زنانتان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. (سوره البقرة (2) آیه 223 )

    زمانیکه استفاده و بهره برداری جنسی از زن بعنوان یک کالای دم دستی در قالب مقدس ترین مجوز برای مردان بصورت آیه از آسمان نازل میشود (سوره البقرة (2) آیه 223 )   و مرد را مختار به هرگونه بهره برداری جنسی و روحی روانی از زن می نماید ، زمانیکه این دستور الهی مرد را بر زن برتری داده و او را مختار کرده دو دو یا سه سه و چهار چهار زن اختیار نماید (سوره النساء (4) آیه 3)   آنگاه میشود تصور کرد انسانی که سراسر قرآن از او بنام بنده گنه کار نام برده شده و خدایش او را بواسطه اعمال و لغزشهایش ترسانده چگونه عنان اختیار از کف داده و در راه رسیدن به بدن عریان زنان هر جرمی مرتکب شود ، آنهم بصورت مفت و بنام صیغه و با تشویق به آراسته بودن به تربت کربلا و البته با چند دلار ناقابل ؟ باید انتظار داشت که در مقدس ترین استان ایران با جمع بندی این آیات بشود منتظر فجایعی اینچنین بود که اینروزها در رسانه های خارجی و داخلی و نیز تجمعات مردمی به آن اعتراض کرده و آن شهر را جنده خانه اسلامی نام دهند.

    در کشوریکه این کتاب پر ابهام را سرلوحه کار خود قرار داده که قسمت اعظم آن به مسائل سکس با زنان در این دنیا و جهان دیگر اختصاص یافته است ، پس از 38 سال آثار حکومت خدا تازه دارد خودنمایی نموده و پس از ابتکارات عدیده ( رشد امامزادگان پس از 1400 سال ، پیدا شدن نایب دیگری برای امام غائب ، رشد انواع جرمها و….. ) اینک یکی از اصلی ترین ارکان این مکتب خدایی در سرزمین مشهد بنام صیغه خانه ( بخوانید جنده خانه ) در حال رخ نشان دادن است .

    این دستورات که در سوره النساء سنگ تمام گذاشته است زن در اسلام را گاهی به عرش رسانده و گاهی با توسل به کتک زدن  (سوره النساء (4) آیه 34)  تبدیل به بدبخت ترین موجود از میان اشرف مخلوقات نموده است !!!

      در ادامه این شیرینکاری و در آیه دیگری  (سوره النساء (4) آیه 24)  که آنرا میتوان حسن ختام ارائه مجوز به مردان اسلامی در تصرف کردن زنان شوهر دار نام نهاد ، به موجودی که در آیه دیگری همیشه در حال خسران و زیان است مجوز میدهد : { زنان شوهردار بر شما حرام شده اند، مگر آنها که به تصرف شما در آمده باشند . منظور زنانی است که در جنگ اسیر مسلمانان شده باشند.}

     این آیه یکی از شرم آورترین دستورات اسلامی است که باستناد آن جنگجویان بعد از خاتمه جنگ و غلبه بر دشمن میتوانند زنان آنانرا به نکاح خود در آورند ولی آنها برای سرپوش نهادن به جنایتهای خود ابتدا همه مردان قبیله را عمدا به قتل رسانده تا مانعی در برآورده نمودن امیال شیطانی خود نداشته و بتوانند طبق مفاد آیه به زنان آنها دست یابند و حتی آنها را بفروش برسانند ( برده داری )  که می بینیم گروه تروریستی داعش بخوبی این احکام را حتی بهتر از رژیم ایران پیاده نموده و حکمی بنام جهاد نکاح به احکام خدای خود می افزاید.

     همه اینها در حالیست که طبق مفاد قرآن که با غنا و موسیقی بشدت مخالف است چندی پیش  مقامات مذهبی ایران خصوصا در شهرهایی مانند مشهد به بهانه جلوگیری از آنچه آنها ترویج فساد و فحشا خوانده می‌شود قوانین سختگیرانه‌ای برای جوانان و زنان ایرانی اعمال کرده تا آنجا که برگزاری ده‌ها کنسرت موسیقی در این شهر تا کنون کنسل شده است. اما   روزنامه انگلیسی گاردین در گزارشی مفصل به موضوع اهداف زائران عراقى در شهر مشهد پرداخته است و نوشته است: با وجودی که هر ساله ده‌ها هزار زائر عراقى براى موضوعات دينى مورد احترام مذهب شیعه به شهر مشهد در ايران سفر مى‌كنند، اما هزاران تن از این زائرين به دنبال لذت جويى جنسى و ازدواج موقت با زنان در اين شهر هستند.

در این گزارش ذکر شده : تعداد زیاد زن‌های روسپی و زنان صیغه در کنار ده‌ها هتل پنج ستاره در خیابان امام رضا در مرکز شهر مشهد، به مشتریان اینگونه زن‌ها این امکان را می‌دهد که به سهولت به هدف خود برسند. روسپی‌ها در شهر مشهد به راحتی برای مشتریان پیدا می‌شوند. بعضی از مشتری‌های پولداراز این زنان روسپی حتی به مدت یک هفته نیز استفاده می‌کنند و با آن‌ها به سفرهایی به خارج از شهر مشهد همچون شیراز، اصفهان واماکن دیگر نیز می‌روند.

 رژیم ایران در ادامه سیاستهای کثیف خود با ایجاد بستر فقر و بیکاری که سر منشاء منجلاب فساد و تباهی است در رشد این جنده خانه های اسلامی تحت نام صیغه شرعی و جاری نمودن حکم خدا !! سعی وافر دارد مردم ایران را بیش از پیش در گرداب بدبختی و کثافت غلط داده و از این راه به اهداف عالیه خود که همانا نابودی فرهنگ و آداب و سنن ایران است دست یابد . چیزی که در انجام آن موفق هم بوده است .

 با رواج فقر و بیکاری و در کنار ایجاد مراکز تن فروشی ، تشویق مردم توسط نماینده سیستان و بلوچستان به واگذاری بخشهایی از بدن و اعضای خود در ازاء وجه نقد برای امرار معاش به تازگی بازار فروش قرنیه چشم ، کلیه ، کبد و در مواقعی تمام اعضای بدن یک پدر و مادر جهت زنده ماندن فرزندانشان داغ شده و طبق یک گزارش دریافتی از شهر مشهد فروش اجزاء مختلف بدن در این شهر رو به افزایش است.

      خرید و فروش اجزاء بدن تا جایی پیش رفته است و به یک امر رایج تبدیل شده است که “مرجع خرید و فروش کلیه انسان در ایران” و “قیمت روز کلیه همراه با جدول قیمت”، تنها عنوان چندین  وبلاگ و وبسایت‌های فعال در این بازار است.

 اینها فقط گوشه بسیار کوچکی از ورود دینمداری به کشوری با تمدن هزاران ساله بود که سعی شد در چند پاراگراف خطر انحطاط فرهنگ و ادبیات کهن ایران را به رشته تحریر کشید .

برگرفته از: 
https://ipffblog.wordpress.com/2017/03/11/%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A7%D8%AD%DA%A9%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%84%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%86%D8%AF%D9%87/
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.