شومن فراری،بزرگترین حزب سیاسی اپوزیسیون

احزاب اپوزییسیون ایران کدامند؟
این را تقریبا همه می دانیم که سلیقه مردم با تکنولوژی تغییر می کند، انقلاب 57 ... نوار بود که دست و پا پیدا می کرد به خیابان می آمد و فریاد می شد ، بعد از انقلاب؛ با بگیر و به بندها در عرصه سینما ، مردم به ویدئو و دی وی دی ، شبکه های ماهواره ای و سایت ها و اکنون این یوتوب Youtube است که بیشترین مخاطب را یافته است . در واقع یوتوب ، تلگرام، فیس بوک ویگر برنامه های زنده بجای ا حزاب سیاسی عمل می کنند....
منبع: 
ویژه ایران گلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب حمید کپنهاک گرامی / نوشته اید که« رشد ناگهانی اینترنت و ماهواره ها و... تلاش برای سرکوبی هر ذهن روشن و آگاه میکند و با دروغ افکنی و جاسوسی و یا انحراف و مشغولیت ذهنی توده ها قدم برای انحراف مبارزات مردمی برداشته، » واقعا تعجب می کنم که چگونه اینترنت و ماهواره تلاشی برای سرکوب ذهن روشن و وسیله ای جهت انحراف مبارزات است . اگر این جمله شما را خامنه ای می گفت زیاد تعجب نمی کردم . اینترنت دقیقا وسیله ای است برای تبلیغ و ترویج ایده ها ؛ این وسیله در اختیار تفکرشما هم است پس سعی کنید از ان به نحوه خوبی جهت آگاه رسانی و انعکاس مبارزات خود سود جوید . من در این ویدئو سعی کردم که نشان دهم استفاده از یوتوب وکلیب های حرفه ای به چه میزان مورد استقبال کاربران قرار می گیرد. بنابراین شما هم می توانید از چنین تکنیکی در ترویج عقاید تان استفاده کنید. موضوع همین بود .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من تحلیل های آقای توکلی را بیرابطه با بینش سیاسی ایشان و گذشته تاریخی و وابستگی حزبی\سازمانی شان نمیدانم. اگر سرمایه داری در کل با هجوم بیسابقه اش برای تسخیر ذهن مردم از طریق رشد ناگهانی اینترنت و ماهواره ها تلاش برای سرکوبی هر ذهن روشن و آگاه میکند و با دروغ افکنی و جاسوسی و یا انحراف و مشغولیت ذهنی توده ها قدم برای انحراف مبارزات مردمی برداشته، در کنار آن منحرفین پروامپریالیستی و چپ نماهای سابق که مبارزه را تعطیل کرده اند یا فقط به جناح خاصی از بورژوازی میپردازند تنها میشود گفت بله آقای توکلی ، شما خاک بپاش به مردمی تشنه آگاهی و واقعیت هستند. از نظر شما این شومن ها و دهها دلقک بورژوازی همان اپوزیسیون هستند چون لبخند!! به لبان مردم میاورند. کریم شیره ای دلقک معروف ناصرالدین شاه هم خوش مشرب بود و هم متلک میگفت و هم سر بسر ناصرالدین شاه میگذاشت با حساب شما قره العین و حیدر عمواغلو.. ادامه
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
یکی برنامه های بسیار جالب بنام "تبلت صدای امریکا" با مجریگری مسیح علینژاد است که بسیار پربیننده است. سرعت گویندگی همراه با کلیب های مستند از رسانه های خود رژیم است ، یعنی جایی برای سوال نمی گذارد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خیلی جالب است .
شما نوشته اید :"در ضمن آگه دفعه دیگه توهین بکنی ....نقطه چین نمی کنیم ،کل نوشته ات عدم انتشار می خورد"
دوستان توجه داشته باشند من عادت دارم هنگام نوشتن از "..." استفاده می کنم ؛از کودکی اینطور می نوشتم .بنابراین اگر نوشته را خواندید و "..." را دیدید فکر نکنید آنها فحاشی بوده است نخیر شیوه نگارش من برای جلوگیری از اطاله کلام است .
در مورد توهین، آقای کیانوش توکلی الان یک عذر خواهی به من بدهکار است
زیرا ایشان از شیوه نگارش من یعنی (سه نقطه) سو استفاده کرده اند برای زیر سوال بردن کل کامنت من !
آقای کیانوش توکلی جمله ای را که در آن توهین شده است را برای تنویر افکار دوستان منتشر بفرمایید تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب محمد، عجب تحلیلی که فاکتی از حرف من درش نیست و بیشتر ذهنیا ت خودت را طرح کردی ، در ضمن آگه دفعه دیگه توهین بکنی ....نقطه چین نمی کنیم ،کل نوشته ات عدم انتشار می خورد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من هم ویدیو رو دیدم و هم آخرین کامنت کیانوش را خواندم
دو نکته قابل ذکر است هیچ به این موضوع که چرا سینمای هند و سینمای غرب که تا چند دهه قبل با هم رقابت داشتند و اینک چنین از هم فاصله گرفته اند توجه داشته اید ؟
و اینکه چرا ؟
واقعیت این است که محتوا همان است اما فرم بیان این دو سینما متفاوت است شاید پافشاری بیش از اندازه سینمای هند به "دیالوگ های طولانی" و ارائه "رقص های دسته جمعی " که یادگاری از دوره مایکل جکسون است باعث اصلی این موضوع باشد .
حالا توجه کنید در دنیای سیاست ایران هم پافشاری بر روی مفاهیم دوره گذشته مثل "یک ملت ، یک دولت ، یک زبان " شاید در فرانسه یا آلمان یا ژاپن جواب دهد اما در ایران کثیرالمله محال است !
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
چند نکته را در این ویدئو کلیب فراموش کرده که در اینجا خاطرنشان می کنم :1_ برنامه های یوتوبی که از آن صحبت کرده ام به معنی درست بودن خط مشی سیاسی و یا دمکراتیک بودن آنها نیست .(بعضی از از این تلویزیونها آشکارا با دمکراسی در ستیزند ویا برخی از انها دنبال رو سیاست ترامپ و مشوق حمله نظامی به کشورشان می باشند )2_ هدف ؛ این بود که نشان دهم که رسانه ها می باید همراه با تکنولژی خود را تغییر دهند .3_ برنامه هایی در یوتوب ساخته می شود که از محتوای بسیار بالایی برخوردارند ولی متاسفانه چندان مورد استقبال قرار نمی گیرند.4_ احزاب ،همچون رسانه ها متاثر از تکنولوژی هستند. در عصر دیجیتال_ گلوبال ، نقش رسانه های حزبی بسیار بسیار کاهش یافته است و دیگر خریداری ندارند . آنان همچنان در «عصر پروادا» مانده اند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
اگر گرگی به ما حمله ور شد، چه کار می کنیم؟ می ایستیم و لبخند می زنیم؟ آیا دست خالی، و با تنی ناتوان، روبرو شدن با گرگ و کفتار، می تواند جان ما را در امان نگاه دارد؟. بی تردید، پاسخ منفی است. عقل و خرد به ما حکم می کند که اگر به جنگل می رویم، با پوششی محکم، و نفوذ ناپذیر، با اسلحه و وسائل دفاعی مناسب، و همراه با تنی چند از یاران سلحشور، کاردان، و بی باک همراه باشیم، و همواره گروه دوستان، از یکدیگر نگهبانی و پشتیبانی کنیم.
با دلقک بازی و معرکه گیری نمی توان با رژیم آدمخوار جمهوری اسلامی که هیچ مرزی در سرکوب و خونریزی ندارد مبارزه کرد؛ با لبخند زدن نمی توان به مصاف رژیم جمهوری اسلامی رفت.
تنها راه رهایی، مبارزه فراگیر و قهرآمیز توده ای به رهبری مقاومت سازمان یافتۀ ایران است.
تحفه هایی مثل "محمد حسینی" ، "امید دانا" و "امیرعباس فخرآور" مایۀ آبرو ریزی و ننگ مخالفان جمهوری اسلامی هستند


عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کیانوش جان، در دنیای ارتباطات دیجیتالی، ذهنیتهای غیرعدول، دارند رشد می کنند، و عملا دنیا برای احزاب و گروهها با مرامنامه های عدول از دین و کمونیزم و یا مرزهای پرگهر حکم ارتداد صادر می کنند، دارد بپایان می رسد، مردم نه وقتش را دارند و نه حوصله اش را تا این نوشته های طولانی و رساله ائی و یا مانیفستی مذهبیون و یا چپیون را بخوانند، مردم میخواهند در مدت کوتاه همراه با تصویر اطلاعات را ضربتی بگیرند ، بیشتر همراه با طنز فرحبخش، مردم دیگر از شعارها و لغتهای تاریخ گذشته زباله دانی خسته شدند، و از بکار گیری تکراری لغاتی مثل زنده باد، مرده باد، تنها ره رهائی، رژیم دزد، کثیف، خونخوار ، آدمکش، جلاد تهوع شان می گیرد، این احزاب شبیه مسافرخانه هائی می مانند ، که برای صبحانه و نهار و شام، بجز آبگوشت هیچ غذای دیگری ندارند، ادامه انقراض ذهنیتهای سال 57 دارد بپایان خود نزدیک می شود،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 

کیانوش گرامی یکی از دلایل ادامه زندگی جنایتکارانه و چپاولگرانه جمهوری اسلامی درست شدن صدها حزب و سازمان و جنبش و کانون و .... بویژه در خارج کشور است. این سازمان ها که اعضای بسیاری از آنها حتی از انگشتان یک دست هم تجاوز نمی کنند بعضا داعیه رهبری اپوزیسیون را هم دارند.
من هم همانند شما صفحات اینترنتی که در یوتیوب و تلگرام و توئیتر درست شده اند بسیار موثر و آگاهی دهنده می دانم و این صفحات را در نفوذ به افکار عمومی ایرانیان و تضعیف تبلیغات گسترده جمهوری اسلامی کارآمدتر از بیانیه های گاه به گاه این سازمان ها که همان حرف های تکراری چندین ساله است ، برآورد می کنم.
سال نو خورشیدی بر شما و همکارانتان در ایران گلوبال خجسته باد و امیدوارم در سال نو همانگونه که کارتر موجبات سقوط رژیم پهلوی را رقم زد ترامپ هم موجبات تضعیف رژیم ولایت فقیه در ایران را فراهم نماید و آزادیخواهان ایران با یک
عدم انتشار شده: 
false