پورمحمدی: 20 هزار دلار برای هر مخالف نظام که میهنش را ترک کند

پیشنهاد شرم آور اشغالگران ایران
مصطفی پورمحمدی، یکی از جلادان شناخته شده نظام اسلامی اعلام کرده است که "به هر مخالف نظام که راضی به ترک کشور شود مبلغ بیست هزار دلار آمریکا و کلی تسهیلات دیگر تعلق خواهد گرفت". جلاد نظام، مخالفین نظام را تهدید کرد که "عدم ترک کشور شاید برای آنان عاقبت خوشی به همراه نداشته باشد". این آدمکش حکومت اسلامی در شرایطی چنین بیشرمانه ایرانیان را تهدید می کند که زیر پوست جامعه ایرانی وفاقی همگانی برای به زباله دان تاریخ فرستادن اوباشان حاکم در حال تکوین است.
این آخرین گنده گوئی های مردگان 1400 ساله است

مصطفی پورمحمدی: به هر مخالف نظام که راضی به ترک کشور شود مبلغ بیست هزار دلار آمریکا و کلی تسهیلات دیگر تعلق خواهد گرفت

مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری از ارائه‌ی تسهیلات ویژه‌ی دولت تدبیر و امید به ناراضیان از حکومت خبر داد. وی که با خبرگزاری فارس گفتگومی‌نمود ادعا کرد که دولت اعتدال به ناراضیان از حکومت ایران کمک خواهد کرد تا به کشور مورد علاقه‌ی خویش سفر کرده و باقی عمر خویش را در آنجا سپری کنند. سخنگوی دولت یازدهم اضافه کرد: ما می دانیم که تعداد بسیاری در کشور هستند که مخالف نظام می‌باشند و سیاست‌های ما را قبول ندارند، خوب از آن جایی که سیاست‌های حکومت وحی منزل هستند  و هرگز تغییر نخواهند کرد ما فکر کردیم که بهتر است افراد مخالف برایآینده‌ی خود و خانواده‌اشان هم که شده کشور را ترک کنند زیرا عدم ترک  کشور شاید برای آنان عاقبت خوشی به همراه نداشته باشد لذا ما به آنان کمک خواهیم کرد تا به کشور مورد علاقه‌ی خویش سفر کنند، همچنین تلاش خواهیم کرد تا اقامت دائم آنان را کسب کرده و برایشان کار و خانه نیز  مهیا کنیم. گفتنی است پورمحمدی در پایان اعلام کرد که علاوه بر تمامی این تسهیلات به افراد مخالف که البته مخالفت آنان بایستی توسط یکشورای مخصوص اثبات نیز شده باشد مبلغ بیست هزار دلار آمریکا تعلق خواهد گرفت و در صورت متأهل بودن به همسر ده هزار دلار و به هر یک از فرزندان نیز دو هزار دلار تعلق خواهد گرفت البته به شرطی که افراد خانواده  نیز از کشور خارج شوند.

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بله این خبر طنز و شوخی است اما در عمل و نفس ، رژیم ضد بشری بدش نمیاد که مخالفانش را به هرنحنوی چه اعدام و و چه زندان و چه از راه اخراج از کشور از دست و پای خود باز کند و بیشتر جولان بدهد.
از این رژیم سفاک هیچ چیز دور از انتظار نیست.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در باره درج خبر مربوط به "پورمحمدی: 20 هزار دلار برای هر مخالف نظام که میهنش را ترک کند"

مراجعه به رسانه های خبری داخلی، خارجی و شبکه های اجتماعی بخش جدائی ناپذیر از کار روزانه است. خبر فوق در فیس بوک مشاهده شد و از آدرس https://www.farcenews.com/142.htm برداشته شد.
واقعیت اینست که من تصوری از این دلقلک بازی های رسانه ای اینچنینی نداشته ام و هم اکنون درک این موضوع برای من دشوار است که چگونه افرادی دلقکیسم خود را رسانه ای می کنند؟!!!
هنگامی من خبر را بازتاب دادم، متوجه این موضوع نشدم که این خبرگزاری فارس دلقک منش با خبرگزاری فارس جانیان حاکم بر ایران تفاوت دارد. اگر متوجه این کپی برداری میشدم، قطعن خبر را بازتاب نمی دادم؛ هر چند به آنچه در تفسیر خود در باره جنایتکاران حاکم بر میهنمان نوشته ام؛ ژرف پایبند هستم.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در پاسخ به: "فرستاده شده توسط جناب اقبالی در جمعه, 03/31/2017 - 10:24"
نظر:
با اخبار دروغ ،آبروی چپ و سوسیال دمکرات و سکولار و مدافعان تمامیت ارضی را ، نبر و بی اعتبار نکن !
چرا اینقدر دنبال جنجال و دروغ پراکنی هستی ؟
واقعن شما بفکر آبروی اچوزیسیون هستید یا " جنجال و دروغ پراکنی" علیه حکومت اسلامی شما را آزار می دهد؟
در پاسخ شما عرض کنم که نگران آبروی اپوزیسیون نباشید. اپوزیسیونی که با درج خبر بالا بی آبرو شود، بهتر است که سر به تنش نباشد!
آنچه در خبر بالا آمده توسط من نوشته نشده است و مربوط به رسانه ای می باشد که آدرس آنرا می توانید ببینید. من تنها تفسیری بر آن نوشته ام که:
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پاسخ به کمنتار "توسط احمد"
***********************
احمدک جان پدر
برو ببرس ز ننه قمر
"مستی" من در درج خبر
نه بهتر از "شکرخوری" کله سحر؟!
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آدرس منبع خبر:
https://www.farcenews.com/142.htm

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با اخبار دروغ ،آبروی چپ و سوسیال دمکرات و سکولار و مدافعان تمامیت ارضی را ، نبر و بی اعتبار نکن !
چرا اینقدر دنبال جنجال و دروغ پراکنی هستی ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی شما کجا این خبر را در خبرگزاری فارس خواندید ب ما هم نشان دهید. آقا بعد از مستی خبر نخوانید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این شماهایین که باید گورتون رو گم کنید، عین زالو دارن خون مردم رو میمکن دو قورت و نیمشون هم باقیه، نمیدونم سیفون ما خرابه، یا اینا خیلی گنده شدن که پایین نمیرن.!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هرچه زودتر پاک کنید این را . مطلب طنزی بوده از سایت شبیه فارس نیوز که آن را دست می اندازد. عده ای آن را جدی گرفتند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دروغ میگه.
اینا نمی گوزند چون گشنه میشن.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مزخرفات این آخوند رذلِ قصاب بیشتر از آنکه جنبۀ تهدید آمیز داشته باشد، وحشت عمیق این آخوندهای پست را از خشم و قهر خلق قهرمان ایران نشان می دهد .
مرگ هر لحظه رژیم آخوندی را دربر خواهد گرفت ، سایۀ شوم مرگ هر لحظه بر سر جمهوری اسلامی دور می زند. دور نیست روزی که کلیت رژیم فاشیست و جنایتکار ارتجاعی، در خشم خلق ستمدیدۀ ایران گرفتار شوند.
رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی در سراشیبی سقوط است. پس از نزدیک به 39 سال حکومت مستبدانه و جنایتکارانه بر ایران، این رژیم، ظلم و جنایت و غارتگری را به نهایت رسانده. بر خلاف وعده‌ و وعیدهای فراوانی که داده شده بود، «برجام» نه تنها وضعیت حقوق بشر، دموکراسی و اقتصاد ایران را بهتر نکرد که تمام این‌ موارد را به شدت به قهقرا برد.
اصلاح‌طلبی حکومتی نیز که حدود دو دهه مردم ایران و جامعۀ جهانی را گمراه کرده بود به بن‌ بست همه‌جانبه رسیده و اینک، با نفی