ننه جون، و سیلی اردوغان بیخ گوش مرکل

عثمانی ها از زندگی در « بهشت فسق و فجور» غرب دیگر جانشان به حلقوم شان رسیده است. نه بیکاراند و نه امیدی به بدتر شدن زندگی شان دارند. میدانی که حتی به داعش نیز نه گفته اند.
تا بخواهی راه پیش روی به رویشان باز است. عقب عقب میروند که یکهو خیز بردارند. به اخلاق و اسلام سیاستمدارانه ی اردوغانی، به تعلیمات سیاستمدارانه ی امامان مساجد عظیم و بی شمار در بلاد کفار، که مورد حمایت چهار دست و پایی اردوغان و غرب است، به خاطر حفظ ارکان خانواده و مملکت...

 ننه جون تقریبا مثل همیشه مشغول درآوردن دمار از روزگار این «حیوان -کامپیوتر» زبان بسته است و من
تقریبا مثل همیشه فرصت دارم از خوابم عسل بگیرم.  
بعد از بازی با موبایل و بالا پایین رفتن از کانالهای پرمعنای تلویزیون، تازه روی مبل کوتاه شده بودم که باز طبق معمول صدای ننه جون نزدیک شد:
-کچل "bala" پاشو! پاشو کلاه گیس ات را بیانداز رو هوا.
کلاه گیسم را محکم چسبیدم :
-با کلاه من چکار دارید؟
- بیانداز رو هوا، تا بگویم .
کلاه گیسم معلق زنان به هوا رفت.
-خدا را شکرکن که اردوغان پیروز شد.
- به جهنم که پیروز شد، به من چه مربوط است. من چرا باید کلاه گیسم را به هوا پرت کنم؟
- واقعاً که بچه ای! هی بهت گفتم هر روز چند ساعت تو حوض کتابخانه و انترنت شنا کن تا کمی بزرگ بشی ولی گوش نکردی که نکردی.
مادر جون ، سد راه مشکلات ترکیه و آذربایجان شکست. سیل جاری و جاری ست. همه جا را فرا گرفته . تو هیچ خبر نداری.
- ننه جون قربانت شوم، در تلگرام و تلویزیون همه چیز را دیدم و خبردارم.
-از چی خبرداری؟
-پ کاکا، پژاک، کردهای سوریه رفتند پی کارشان. که چغندر بکارند. ترکیه فدرال میشود. داعش دیگر تسلیم است.  اسد مثل یخ ذوب میشود. صلح و آرامش بال میزند.
باز هم بگویم. آذربایجان جنوبی دارد به دره ی استقلال سقوط میکند.


- نه جانم، نه. مثل همیشه از اخبار بی اطلاع هستی. اردوغان سیلی محکمی بیخ گوش خانم مرکل نواخت که صدایش در کاخ ابیض گوش ترامپ را کر کرد. با دریافت صد آفرین و تبریک.
 و دو سوم آرا در اروپا و آمریکا . و بیش از نصف اش در ترکیه. به جیبب اردوغان. میدونی چرا؟
- نه، نمیدانم.
- البته که نمیدانی.
عثمانی ها از زندگی در « بهشت فسق و فجور» غرب دیگر جانشان به حلقوم شان رسیده است. نه بیکاراند  و نه امیدی به بدتر شدن زندگی شان دارند. میدانی که حتی به داعش نیز نه گفته اند. 
تا بخواهی راه پیش روی به رویشان باز است. پس پسکی میروند که یکهو خیز بردارند. به اخلاق و اسلام سیاستمدارانه ی اردوغانی، به تعلیمات سیاستمدارانه ی امامان مساجد عظیم و بی شمار در بلاد کفار، که مورد حمایت چهار دست و پایی اردوغان و غرب است، به خاطر حفظ ارکان خانواده و مملکت، جاده سازی و پل سازی و راه آهن سازی و شهر و شهرک سازی، در وطن مدرن، ایمان یافته اند که از چنگ دهکده هایی که خود برای خویشتن در بلاد غرب ساخته اند رها شوند. از این رو  نسل جوان عثمانی که در خارج و داخل  ترکیه امید آینده است تصمیم دارد زیارتگاه عظیمی، عظیم تر از کور آیت خدا خمینی، برای حضرت رجب اردوغان بنا کند. البته در آن هنگام دیگر از فسق و فجور نیمه رایج در تلویزیون و بازار ترکیه اثری نخواهد ماند. همه ی بلبلان رنگارنگ، تبدیل به کلاغ سیاهه خواهند شد. و از محسنات رحمت ایمانی بهرمند. 


کچل بالا، نعمت دو سوم آرا در خارج،  و بیش از نصف آن در داخل ، به اردوغان، همین  پیش روی در کار و بار، و فرار مردم عثمانی از فسق و فجور غرب است. و قول اعدام نفرینیان خدا. و پرپایی پلهای صراط نازک تر از مو. برای عبور مومنان.
همچنان که حرکات « عبادی-سیاسی» جهان اسلام نشان میدهد توفان آتش خدا از شرق به سوی غرب وزیدن گرفته است. 
کفتر اردوغان برآسمان در پرواز است، ترامپ  یه یه « yeh-yeh» میکند تا پایین بیاید، و در قفس شود؛ که او و شیخ کعبه را تنهایی برازنده نیست.  
میدانی؟ نه نمیدانی؛ نسل غول آسای عثمان در غرب می خوابد ، در ترکیه جفتک میاندازد. 
- ای بابا! این هم از ننه جون ما! 
-این آدمها خیلی جایزه اند. مثل اینکه از قوطی "فاب" در آمده اند.  
  

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.