به ظلم و ستم راى نمى دهيمدر اسارت زيستن گناه نيست، در اسارت براى آزادى نينديشيدن گناه است!

 

 

 

 

خيابان هاى جمهوريت آنى نيستند كه بر زير پاهاى ما نصب كرده اند. اين خيابانها فقط و فقط براى عبور و مرور استبداد و ديكتاتورى و ظلم ساخته شده اند.

اين بناها و چهارچوب ها مال تباهى و ويرانى اند. جمهورى اسلامى اين حكومت درست مثل صندوق آراى انتخابات است. كوچه به كوچه مى گردانند و دريوزگى مى كنند. مشروعيت دريوزگى.

جز بيكارى و فقر و بيسوادى چيزى براى اين ملت نداده اند و آن وقت در تاييد همين كارهاى نكرده، راى ملت را خواهانند.

به كسانى كه خواهان راى دادن هستند مى خواهم بگويم كه شما تنها يك برگه را به صندوق استبداد نمى اندازيد. شما شرف و غرور و اعتبار و اصالت خويش را مى اندازيد بر صندوق و تقديم حكومت دو دوزه باز مى كنيد.

جمهورى اسلامى ايران؟

براى اينها جمهوريت و اسلاميت و حتى ايرانيت مهم نيست بلكه " ماندگارى در اوقات تسلط " مهم است. براى اينها ترك و عرب و لر و بلوچ سياهى لشگران كتك خور و كاراكترهاى منفى فيلم " ماندگارى در اوقات تسلط" اند.

شيوه ى آخوند جماعت، پر كردن جيب با گرياندن و مرثيه خواندن و تظلم نمايى است. صندوق هاى رايشان را هم با هزار بامبول مثل جيبشان پر خواهند كرد. صندوق راى آنها جيب آنهاست.

راى نمى دهيم. آزربايجان در فيلم " ماندگارى در اوقات تسلط " بازى نمى كند. ميدان انتخاباتى آنها را هم گرم نخواهيم كرد اما انتخابات را به ميدان و چالشى براى گرم كردن خويش تبديل مى سازيم. اين حكومت هم مثل ديگر ادوار حكومتى ايران، تداوم جباريت و سلطه و ديگرى ستيزى است.

در " سرِ زمينى " ( نه سرزمين ) كه انسانيت و حقوق و آزادى مصادره شده و به بايگانى بايكوت منتقل يافته اند ما هم آنها را در اندرونى واژه ى بايكوت حصر مى كنيم اگرچه مى دانيم صندوق هايشان را با انواع و اقسام حقه و كلك تسلط پر خواهند كرد. اما مهم كارى است كه ما انجامش مى دهيم.

زبانمان را بريده اند و دستمان را باز نگهداشته اند كه نپرسيم، كه نخواهيم، كه فقط برگه هايشان را بر صندوقهايشان بيندازيم.

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"به كسانى كه خواهان راى دادن هستند مى خواهم بگويم كه شما تنها يك برگه را به صندوق استبداد نمى اندازيد. شما شرف و غرور و اعتبار و اصالت خويش را مى اندازيد بر صندوق و تقديم حكومت دو دوزه باز مى كنيد."
این به نظرم یک جمله نیست . این یک آیه است. احسنت استاد لوایی
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به جانیم جمهوری اسلامی
جمهوری ایرانی ! فاشیسم فارس ! ها ببین دیگر این کلک ها و حربه ها نخ نما شده است؛ 39 سال است که رژیم پان اسلامیست و ضدملی و ضدایرانی جمهوری اسلامی می کوشد به وسیلۀ عوامل خود با ماسکهای پان ایرانیستی و پان ترکی و.... همبستگی ملی و اجتماعی ایرانیان را از بین ببرد و بین مردمان ایران تفرقه بیاندازد که تاکنون خوشبختانه موفق نشده است. الان دیگر تمامی جهانیان می دانند که رژیم تبهکار حاکم بر ایران، رژیمی ایران ستیز و ضدملی است .
زمانی که فردوسی بزرگ در شاهنامه سرود : «دریغ است ایران که ویران شود / کنام پلنگان و شیران شود» بی شک تصورش را نمی کرد در قرن بیست و یکم، کشورش آنچنان گرفتار در طاعون آخوندی، زخم دار و دردناکتر از همیشه در حال ویرانی و از هم پاشیدگی خواهد بود که حتی رژیم ایران ستیز آخوندی تحمل تندیسش را در میدانهای شهربر نخواهند تافت و شغالهای پان ترک

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوغرودور ....چیزیکه عیان است چه حاجت به بیان است.... نه گفتن به انتخابات فاشیسمی ریاست جمهوری ایرانی یعنی آری گفتن به آزادی مللی آزربایجان است... ! قهر مللی آزربایجان از فاشیسم فارس از هر عبادتی واجبتر است..... مللت آزربایجان به غیر از نه گفتن به راسیسم فارس هیچ چاره ایی و درمانی ندارد...حلال تمام درهای مللی ما در نه گفتن مللی ما به ایران و ایرانیتِ ضد تورک و ضد آزربایجان است...! هر تورکی که به ریاست جمهوری فاشیستی ایرانی رای بدهد به منزله رای دادن به رذالت مللی مللت آزربایجان است..... انتخاباتی در سیستم فاشیستی ایرانی وجود ندارد همه چیز و همه کس انتصاب و منصوب میشود...در مقام و منظر ولایت ( فقیه ) رای و انتخاب مللت از اساس باطل است. و در مفام و منظر مللت تورک- کل فاشیسم با تمام سلسله اش و ولایت و متخلفاتش از ریشه مردود است... راه ما راه آزادی آزربایجان است رای ما رای استقلال وطن...!