رییسی: سینه‌ام پر از اسرار است/ لب باز کنم، هیچ فردی نمی تواند حرفی بزند

کاندیدای ریاست جمهوری در ایران در مناظره های رقابتی، بخشی از سوء استفاده های یکدیگر را فاش کردند و عملن بمردم نشان دادند که فاقد اخلاق و صلاحیت سیاسی هستند. پس از اعتراف شیخ حسن روحانی به "مردانگی" نسبت به قالی باف و در واقع نامردی به مردم، ابراهیم رئیسی در اردبیل گفت: سینه‌ام پر از اسرار است/ لب باز کنم، هیچ فردی نمی تواند حرفی بزند.
مافیاهای حاکم افشاگری های خود را در فساد اقتصادی جبس کرده و وارد عرصه تعیین نقش یکدیگر در سرکوب ها، جنایات و قتل عام های 39 ساله در ایران نشده اند.
 جامعه ایران از آقای رئیسی انتظار دارد که اسرار دورن سینه را بازگو کند. نقش خود، حسن روحانی، ولی فقیه، و ... را در قتل عام فرزندان ایران روشن نموده و مهمتر از همه سرنوشت جنگ بر تقسیم قدرت و ثروت در جامعه مافیائی روحانیت شیعه را تعیین بفرمایند.
 
****************************

*تمام منفذهای فساد را می توان در کشور بست در صورتی که رئیس دولت خود حساس ترین فرد به فساد باشد و وزرای دولت نیز نسبت به فساد آلرژی داشته باشند.

*ما می گوییم چرا مشکلات مردم را حل نمی کنید ولی آقایان هتک حرمت کرده و تهمت می‌زنند.

*شما وقتی می‌گویید قرار است دیوار کشیده شود در واقع دارید به مردم توهین می‌کنید.

*محرمانگی باعث ایجاد فساد اقتصادی در کشور می شود.

*مردم با شعار « دولت محرمانه نمی‌خوایم نمی‌خوایم» از سخنان رئیسی حمایت کردند.

*جذب نیرو در کشور می‌تواند عادلانه شود و حتی نظام پرداخت نیز عادلانه باشد.

*با علم و اطلاع و برنامه که پشتوانه آن دانشگاه های کشور هستند در زمینه اصلاح ساختارها و نظام ها اقدام خواهیم کرد.

*به دلیل شغل‌هایی که داشتم سینه من مخزن اسرار است و اگر قرار باشد لب به سخن بگشایم هیچ‌کس نمی تواند حرفی بزند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بگو آقای رییسی بگو. سینه‌ا ت را باز کن حداقل راحت میشی .بگو چگونه دسته دسته جوانهای این کشور را اعدام کردی بگو رئیسی بگو حتی اجازه گریه به خانواده هاشون را هم ندادی بگو رئیسی بریز بیرون هر چه در سینه داری بگو حتی پول تیر باران شدن فرزندان این مملکت را هم از خانواده هاشون گرفتی .بگو میدانم زیاد درد دل داری .بگو رئیسی از درد ماذر وپدری بگو که هفته بعد منتظر آزادی فرزندانشان بودن وتو روز بعد خبر مرگشان را بی سرو صدا دادی .بگو رئیسی بگو من هم کمکت میکنم .رئیسی خیلی چیز ها برای گفتن داری رئیسی امروز نگی فردا مردم وادارت خواهند کرد که بگی .رئیسی بگو