حضور مأمور ویژه وزارت اطلاعات در "جلسه محرمانه" هلند

چه عامل و یا عواملی موجب گستاخی مأموران سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در خارج کشور شده و زمینه فعالیت آنان را تا جایی فراهم نموده که برای یک "جلسه محرمانه" مأمور ویژه بفرستند؟*چه عامل و یا عواملی باعث شد که قبح رفتن "پناهنده سیاسی" به سفارت جمهوری اسلامی بریزد و کسی که با کیس در خطر بودن جانش پاسپورت پناهندگی اخذ نموده، انگشت رنگی و یا بهتر است بنویسم ننگین خود را جلوی دوربین‌ها نشان دهد و "با افتخار" در شبکه‌های اجتماعی بنویسد و بگوید: به کسی رأی داده‌ام که در این 38 سال حکومت جه

* چه عامل و یا عواملی موجب گستاخی مأموران سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در خارج کشور شده و زمینه فعالیت آنان را تا جایی فراهم نموده که برای یک "جلسه محرمانه" مأمور ویژه بفرستند؟
**چه عامل و یا عواملی باعث شد که قبح رفتن "پناهنده سیاسی" به سفارت جمهوری اسلامی بریزد و کسی که با کیس در خطر بودن جانش پاسپورت پناهندگی اخذ نموده، انگشت رنگی و یا بهتر است بنویسم ننگین خود را جلوی دوربین‌ها نشان دهد و "با افتخار" در شبکه‌های اجتماعی بنویسد و بگوید: به کسی رأی داده‌ام که در این 38 سال حکومت جهل و جنایت خمینی و خمینی‌صفتان، همیشه در رأسِ هرم همین نظامی بوده و هست که من ادعای فرار از دست آنان را داشته‌ام.؟
قبلاً در طی چند مطلب اعلام کرده بودیم که محمدرضا نژدجوادی‌پور جهت دور زدن تحریم‌های نظامی و اقتصادی، پایگاهی در هلند و بلژیک و پرتغال تأسیس کرد و در اوج تحریم‌ها کمک‌رسان باندهای تروریستی حاکم بر ایران شد. وی که پناهنده سیاسی در کشور بلژیک بود، در دولت احمدی نژاد به ایران بازگشت و با کمک چند باند تروریستی و معاون احمدی‌نژاد، یعنی ثمره هاشمی، توانست جایگاه ویژه‌ای را در بخش اقتصادی و نظامی دولت و تیم قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران با کمک فردی بنام خیراندیش پیدا کند. فرد مذکور همچنین اطلاعاتی را به طور موازی به سرویس‌های اطلاعاتی کشور بلژیک می داد و از هر دو طرف امتیاز می‌گرفت. انتقال پدرش یعنی تیمسار نژد جوادی‌پور که از معاونان وزارت دفاع و یار غار وزیر اطلاعات دولت روحانی است، و همچنین انتقال مادرش به کشور بلژیک و اخذ اقامت دائم برای آنان از جمله امتیازاتی است که سیرویس‌های امنیتی بلژیک به او داده‌اند. مأموریت وی با ورود هلیکوپترهای قاچاق پرتغالی به ایران فاش شد و او بعد از دستگیری، به جاسوسی برای BOB اعتراف کرد و به هشت سال زندان محکوم گشت. او به واحد ضدجاسوسی وزارت اطلاعات قول همکاری داد و بعد از گذراندن یکسال از هشت سال محکومیت خود، از زندان آزاد گردید و با کمک عوامل آنها، شرکتی را که متعلق به حسن تهرانی مقدم بود، احیا نمود. لازم به ذکر است که حسن تهرانی مقدم قبل از آن در انفجار موشکی در ملارد کرج کشته بود. محمدرضا نژدجوادی‌پور با نفوذی که در بلژیک و هلند داشت، توانست با کمک تنی چند از سرداران بازنشسته‌ی سپاه پاسداران و ارتش و وابسته‌گان به قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران به شرکت بزرگ هلیکوپتری هلند (هلی هلند ) یک ارتباط و قرارداد غیرقانونی را استارت بزند. وی در ابتدا به بهانه اخذ نمایندگی این شرکت در ایران، سهام شرکت ایرانی "سپهر پیمای کیش" را به رئیس هیأت مدیره "هلی هلند " واگذار نمود. شرکت "هلی پرتغال" که رقیب سرسخت شرکت "هلی هلند" است، متوجه نقش محمدرضا نژدجوادی‌پور در توقیف هلیکوپترهایش در ایران شد و توسط  مدیران خود موفق به شناسایی عوامل نفوذی نژد‌جوادی‌پور گشت و با اخراج آنها از شرکت "هلی پرتغال"، خود را از گزند آسیب‌های او دور ساخت. سرانجام همه عوامل اخراجی از شرکت "هلی پرتغال" در شرکت "هلی هلند" دور هم جمع شدند و با تشکیل یک هیأت مدیره صوری، قرارداد محرمانه و غیر قانونی با شرکت هلیکوپتری "هلی آریا" وابسته به قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران که بزرگترین قراردادهای سکوهای نفتی را در اختیار دارد، منعقد کردند.

                    عکس "جلسه محرمانه" چند روز پیش در هلند را در ذیل مشاهده می کنید.


  نفر دوم ایستاده از راست سرهنگ خلبان بازنشسته کیومرث پرنگ، نفر ایستاده وسط محمد رضا نژد جوادی پور و سرهنگ خلبان بازنشسته محمد محمودی
نفرات نشسته از چپ به راست، مأمور ویژه وزارت اطلاعات با اسم مستعار نوفلاح، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت "هلی هلند" رنه وندر هارینگ، مهندس بازنشسته صداقت که بعنوان مدیر عامل شرکت "سپهر پیمای کیش" در ایران فعال است و همچنین فرزندش

اقدام قانونی علیه فعالیت شبکه‌های جمهوری اسلامی در خارج کشور را با جدیت بیشتری دنبال خواهیم کرد

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
واقعا شرم آوره كه اينقدر راحت هر انگى كه دلتون ميخوادو به هر كسى ميزنيد. اين جلسه به اصطلاح شما محرمانه در نمايشگاه بين المللى نفت و گاز داخل ايران گرفته شده. واقعا انقدر مغزتون فلجه يا خودتونو به نفهمى ميزنيد؟ سر چه سفره اى نشستين كه به هر كسى انقدر راحت تهمت ميزنيد؟ شرم كنيد. راحتترين كار براى آدمهاى نادان باور كردن سناريوهايى هست كه يه عده با مقاصد ديگر مطرح ميكنند. اما جماعت هميشه در صحنه و زودباور به راحتى گول ميخورند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اتفاقا کار بسیار درستی است که عکس این نوجوان رو هم قرار داده اید. تا در آینده بهتر بتوان با گذشته ایشان و سابقه کارشان آشنا شد و یادمان نرود که ایشان از کجا شروع کردند. شما فکر کردید خبر ندارند که ابوی در چه زمینه ای فعالیت دارند و پول ها از کجا می آید؟
هلند و تجهیزات نظامی ؟؟؟ خخخخ

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دردفاع از صلح و افشای مزدوران نظام جنگ طلب جمهوری اسلامی ایران

هلی آریا چکمه لیسان هلی هلند و هلی پرتغالها . باید گفت ای روحانی دروغگو و شیاد شما امروز مقابل دوربین ها گفتید حکومت نیاز به قرارداد نظامی با امریکا ندارد زیرا ما اسلحه هایمان را خودمان تولید می کنید. اما از سوی دیگر چنین دست و پا بسته به دنبال فن آوری و تسهیلات نظامی در هلند و پرتغال و بلژیک ...میگردید؟
حکومت به دلیل فشارها و تهدیدات و بسته شدن قراردادهای کلان نظامی کشورهای منطقه از جمله عربستان با آمریکا نیاز مبرم به دورزدن تحریم ها دارد و اینجاست که کار ما کنشگران در عرصه پاک سازی مزدوران و نیروهای اطلاعاتی جهت هرچه افشا نمودن فعالیت های آنان مبرم تر و تاثیرگذارتر خواهد بود.
فیسبوک پالایش:
https://www.facebook.com/گروه-ضد-جاسوسی-پالایش-1857745819...

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
قابل توجه خانم و یا آقای بی نام
جلسات چه محرمانه و سری باشد و چه نباشد، معمولا ضبط می شود. طوری که از نوشته پیداست، عکس را آنها منتشر نکردند بلکه افشا کننده این جلسه منتشر کرده است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چه جلسه محرمانه است که عکس هم می گیرند ومنتشر می کنند!!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با نظر آقای تقی موافق نیستم. اتفاقا درستش این است که پوشانده نشود

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کیانوش عزیز، مایلم از تو و بالطبع از آقای ابراهیمی بخواهم که روی عکس فرزند یکی از باصطلاح شرکت کنندگان اجلاس را بپوشانید/بپوشانند. آنچه در این متن و عکس آمده بعبارتی اتهام معینی رو با خود دارد. متهم کردن یک نوجوان در این مجموعه کار پسندیده ای نیست و ناقض حقوق آن نوجوان می باشد. سایر افراد بهرحال بزرگسالانی هستند که در جلسه معینی و با طرح موضوع معینی درگیر هستند. آن نوجوان صرفاً بنا به وابستگی نسبی در این عکس حضور دارد. با مهر

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پس در خارج از ایران، مسلمانان شیعه میتوانند کراوات بزنند ؟
آیا در درون ایران ، کسی کراوات میزند ؟