ايرج مصداقي در باره جنگ ،ترور روحاني ، كيميا خاوری

کیانوش توکلی ، اژدر بهنام و "فرقه رجوی" ووزرات اطلاعات!
ايرج مصداقي در اين ويدو كه در باره احتمال جنگ ، ترور حسن روحاني و كودتا توسط سپاه صحبت می کرد ، در دقيقه دو ساعت و بيست و شش دقيقه(آخر ویدئو ) موضوع صحبت نا گهان به ايرانگوبال ، كيما خاوري ، كيانوش توكلي و اژدر بهنام مي كشاند و هيج مشخص نيست اين آدم ها چه ربطي به جنگ ، كودتا و سپاه و ترامپ دارند. خلاصه اینکه مصداقی چند كلمه "فرقه رجوي" كيما خاوري ،ايرانگوبال ، كيانوش توكلي ،اژدر بهنام ووزرات اطلاعات را بهم سنجاق می کند!
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
صحبتهای ایرج مصداقی درست است. کیانوش توکلی و کیمیا خاوری حتی یک روز هم زندان نرفته و بازجویی نشده اند، آن گاه به ایرج مصداقی تهمت میزنند!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
برداشت من از حرف های ایرج مصداقی، چه در این ویدئو و چه در برنامه های دیگرش، این است که او بیش از آن که بخواهد مسائل روز سیاسی را تحلیل کند، در پی تبلیغ خودش هست. من مقاله خانم کیمیا خاوری را خوانده ام و بعد از آن روی رفتار و حرف های ایرج مصداقی بیشتر دقت کردم و دیدم آن چه این خانم ( فرقی برایم ندارد که نامشان مستعار است یا غیر مستعار) در مورد مصداقی نوشته چندان هم دور از واقعیت نیست.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام آقای توکلی
من ماندم چه بگویم، اما از آن جا که در چند ماه گذشته مقاله خانم کیمیا خاوری را خوانده بودم و از دور و نردیک ایرج مصداقی را می شناسم، این بار حس کردم ، خانم کیمیا خاوری حرف هایشان در مورد ایرج مصداقی چندان هم پُر بیراهه نیست. آسمان ـ ریسمان را می بافد این آقا. جنگ ایران و آمریکا و ترور روحانی چه ارتباطی به خانم کیمیا خاوری و شما دارد؟ این آقا چرا هر که را که مخالف ایشان اند و یا نظری غیر نظر او دارند و یا از او انتقاد کرده اند، به رژیم منسوب شان می کند؟ چرا می خواهند خود را ناجی تر و قهرمان تر و مبارزتر و سیاسی تر از همه بدانند؟ خانم خاوری در مقاله اشان از کیش شخصیت او سخن به میان می آورند که حالا با دیدن این ویدئو، بیشتر به حرف های این خانم در مورد ایشان محق می شوم و این که چندان هم به گزاف از او ننوشته اند.. راست گفته اند که می گویند؛ تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بحث بر سر جنگ احتمالی بین ایران و آمریکا بود. و بعد سوال آقای بهیبهانی از این که در دوران مشروطه چه و چه ها بودیم. تا این جایش خوب بود، اما یکباره آقای ایرج مصداقی شروع کرد از خود تعریف کردن و این که چه نوشته و چه گفته است و تا حالا کدام مقاله یا گفتاری را در مورد جنگ احتمالی داشته اند و بعد رفتند سر موضوع مذهب و سفره ابولفضل در آمریکا و بعد نمی دانم چه شد که حرف از خانمی به نام کیمیا خاوری شد و این که این خانم دست نشانده رژیم در ایران گلوبال است و با همدستی کیانوش توکلی که او هم از نظر ایشان با رژیم همکاری دارند. به راستی اگر تحلیل گران مسائل سیاسی روز ما، کسانی مثل ایرج مصداقی باشند، ما با چه آش شله قلمکاری روبرویم! در دلم گفتم ...آقا یکی بیاد اینو از برق بکشه بیرون
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 

بعد از دیدن این ویدئو من نتوانستم بفههم آقای ایرج مصداقی چطوری از موضوع جنگ احتمالی امریکا بر ایران، یکباره حرف از مزدور بودن آقای کیانوش توکلی و خانمی به نام کیمیا خاوری رسیدند؟ این همه پرت و پلا گفتن ایرج مصداقی را به عنوان تحلیل گر مسائل سیاسی روز و هم چنین یک نویسنده را درک نمی کنم و احساس کردم او در خلال تحلیل شخصی اش از مسائل روز بیشتر سعی دارد به حساب رسی های شخصی اش با بعضی از افراد بخصوص آقای کیانوش توکلی بپردازد.
عدم انتشار شده: 
false