بازهم سخنی با ایرج مصداقی ونقد نگاه امنیتی او

پاسخ کیانوش توکلی به ا اتهامات /ویدئو کلیب
هفته پیش ایرج مصداقی بازهم در باره مقاله کیما خاوری در مصاحبه با میهن تی وی حرف های سابق اش را تکرار کرد . اوبارهم اتهاماتی را به ایرانگلوبال ، کیانوش توکلی و اژدر بهنام بخاطر انتشار مقاله خانم کیما خاوری ایراد کرد که اینجانب در این ویدئو به آن پاسخ داده ام :
منبع: 
ویژه ایرانگلوبال
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقاي مخالف ،حرفي زده اند و آقاي شيرازي تأييد كرده اند ، كه مصداقي تربيت شده سازمان مجاهدين است ،
شما كه دروغ مي گوييد تربيت شده كجا هستيد ؟
مصداقي حتي يك روز هم در كسوت عضو سازمان مجاهدين نبوده است،
اول انقلاب بعنوان هوادار ( البته اگر معني هوادار يك تشكيلات را مي دانيد ) دستگير شد و هيچ گاه در كادر تشكيلاتي نبوده است ،و بعد از أزادي هم هيچ گاه به عضويت سازمان مجاهدين هم در نيامده است ، و بلكه بر عكس جزء حمله كنندگان به سازمان مجاهدين بوده است و امثال شما جزو چه چه و به به زنان او،،
مصداقي حالش اين است ، روزي كه پاچه مجاهدين ميگرفت خوش خوشانتان بود ،
مزدوري رژيم در هر كسوتي بد است ،چه آنكه دروغ مي بندد و اراجيف مي بافد ، چه آنكه دروغ را مي پذيرد و اراجيف بافته شده را به اسم حقيقت گسترش مي دهد،
مصداقي ها دست مزد حلواهاي نسيه اي بود كه اينك نسيب شما شده است .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ایرج مصداقی خودش ضد اپوزیسیون ایران است .او در هر چهارشنبه کذایی ،علیه مجموعه سازمانهای چپ ، سازمان مجاهدین خلق، احزاب و سازمانهای جبهه ملی ، احزاب و سازمانهای حامی اصلاح طلبان و علیه سلطنت طلبان و همچنین علیه حق و حقو ق ملیت های ایران و،....سخنرانی می فرمایند، حالا بگو به من چه حزب و سازمان اپوزیسیون مانده که مصداقی علیه آن نگفته باشد؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درود بر مصداقي مبارز ، بايد رهبري را به مصداقي داد تا با نگاه تيز خودش اپوزسيون را رهبري كند
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
كيانوش گرامي، لحن و استدلال شما مناسب و قانع كنند بود. اما احتياجي نبود،كليپ سخنان آقاي مصداقي هم به تنهايي همين پيام را ميرساند كه شما ميخواهيد با اين سخنان، برسانيد. مصداقي گرامي چنان از "دستپخت وزارت اطلاعات" صحبت ميكند كه انگار خودش آنجا سرآشپز هست.
عصبانيت ايشان هم مزيد بر علت است.
متأسفانه برخي دوستان مثال آقاي مصداقي حتي مديريت اعتبار خود از قبل كارهاي مثبت خودشان را هم بلد نيستند و با اين حركات و رفتار به خود ضربه ميزنند. كاش اين كارها را نكنند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من با کامنت (نظر مخالف) کاملا هم نظر هستم. کسی که سابقه حضور در سازمان جهنمی فرقه رجوی را داشته باشد، از هر گونه منطق به دور است و فقط توهین و فحاشی میداند. نمونه اش شخصی با نام ب.م هست که در اکثر مقالات این سایت کامنت مینویسد و غیر از هتاکی و فحش و توهین چیزی بلد نیست.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ایرج مصداقی در سازمان مجاهدین تربیت شده وجدائی از سازمان دلیل باز گشت به تربیت سیاسی این فرد به اجتماع ازادی خواهان نیست .هر فعال سیاسی میداند که در سازمان مجاهدین جاسوسی و تهمت و افترا و پی گیری تا حد خود گشی از وظائف افراد میباشد . کافی است با یک زن و یا مرد فراری از سازمان صحبت کننید او کوشش میکند شما را تخلیه اطلاعاتی کند .انچنان موی دماغ میشود که مجبور به ترک رابطه میشوی. نه تنها در سازمان اسلامگرای رجوی جاسوسی و توهین و تحقیر به پدر و مادر و برادر و خواهر و دوست در برابر دیگران عملی زشت نام ندارد بلکه درسازمان های چپی مانند حزب توده جاسوسی و خبر چینی بخشی از وظائف انقلابی فرد حزبی بشمار میرود . در دین اسلام لو دادن پدر مادر عمو همسایه وووبخشی از وظیفه دینی بشما رمیرود .شاهد بودیم که چگونه اخوندی پسر خود را اعدام کرد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من یک فرد سیاسی نیستم اما به دلایلی مصاحبه های آقای ایرج مصداقی را دنبال می کردم. و مطالب شما را هم در ایرانگلوبال می خواندم. تا این اواخر که مقاله خانم کیمیا خاوری را درج کردید و من بعد از خواندن حقیقتا رفتار های آقای ایرج مصداقی را واررسی کردم. خانم خاوری ایشان را متهم نکردند . بلکه نوشته اند که ایشان حاصل رفتار شکنجه گر با شکنجه شونده اند. حاصل زندان و تجربه های آن دورانشان هستند و من حس می کنم این یک واقعیت است. آن رفتاری که از آقای مصداقی در رسانه های ظیر دولتی، حاصل رفتار لاجوردی با او در زندان بوده. از قرار معلوم هر آن چه را که با او در زندان انجام داده اند ، او می خواهد در بیرون از زندان با دیگران انجام دهد. اقای مصداقی. رفتار و طرز برخوردشان به هیچ وجه عادی و منطقی و نُرمال نیست
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 

من سری زدم به صفحه فیس بوک آقای ایرج مصداقی و در آن جا دیدم لینگی را گذاشته اند تحت عنوان مقاله خانمی به نام کیمیا خاوری ، بعد زیرش که کامنت ها بود، پُر بود از فحاشی به شما و سایت تان و این که شما اکثریتی خودفروخته هستید و خلاصه یک مشت، اتهام و فحش. با خودم گفتم مگر می شود این همه تناقض را دریافت. شما بهرحال سالیان طولانی است که مدیر و مسئول این سایت هستید و من درست نمی دانم که شخصیت و حس اعتمادی را که من و امثال من به سایت شما داریم، این افراد به این شکل آن را مخدوش کنند. من نمی توانم بدانم انگیزه آقای ایرج مصداقی در چیست و چرا می خواهد نام شما و سایت تان را خراب کند. آب به کدام آسیاب می ریزد این آقای مصداقی؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب بهمن موحدي گرامي ، بين نقد و حمله تفاوت بزرگي است.اينجانب به سازمان مجاهدين و ديگر احزاب سياسي نقد داشته ام ولي هر گز متوسل به "حمله "نشده ام و. در اين ويدو چنين چيزي وجود ندارد
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
آقای کیانوش توکلی گرامی ؛ افکار مالیخولیائی ، اتهام زنی ها، و فحاشی های این فرد هیچ گونه ارتباط و ریشه ای در سازمانی که او سابقاً عضو آن بوده ندارد. این فرد یک تواب تشنه به خونی بیش نبوده است.
آقای توکلی ؛ این حق طبیعی و مشروع شماست که به سازمانهای اپوزیسیون هرگونه انتقادی که می خواهید داشته باشید، اما خواهشاً به بهانۀ او به سازمان یافته ترین اپوزیسیون ایران حمله نکنید .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
این شخص که من حتی نمی خواهم نامی از اوبیاورم یک فرد به شدت متوهم و اتهام زن و عقده ای است، و در هر مقاله ای که می نویسد و مصاحبه های تلویزیونی که سعیدبهبهانی برای او ترتیب می دهد ، افکار ماليخوليائى خود را به نمایش می گذارد.
این شخص باید بداند که او و لاجوردی قصاب، از یک جنس می باشند و آينده ای جز در درون اين رژيم ندارد. در فرداى سقوط حتمى رژيم ، نام او با خيانت و خنجر از پشت زدن تداعى ميشود ، در اين مورد شک نداشته باشيد.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر اژدر بهنام

نظر : 
یک بار دیگر رستم دستان صحنه تلویزیون، آقای ایرج مصداقی (این استعاره از من نیست و خود آقای مصداقی آن را در ویدئویی برای خود بکار برده است.) وارد میدان شد و در "گفت و گویی" با آقای سعید بهبهانی، به فحاشی به ایرانگلوبال، کیانوش توکلی، کیمیا خاوری و من پرداخت.
من باز هم قصد پاسخگویی به ایشان را ندارم زیرا پاسخ را به کسی می‌دهند که از حداقل منطق عقلانی و انسانی برخوردار باشد، نه به کسی که تنها "منطقش" چماق فحاشی و توهین و اتهام‌زنی است.
متاسفم که آقای مصداقی هنوز هم در این راه گام برمی‌دارد و به جای نقد نظرات و انتقادات، و به جای سخن گفتن مستند، تنها حربه‌اش، یعنی فحاشی و اتهام‌زنی را بکار می‌گیرد.
عدم انتشار شده: 
false