ایرج مصداقی باز هم ترمز برید و به کوه و کمر زد

ايرج مصداقي در روده درازی چهارشنبه‌ی خود که قرار بود در مورد " احتمال جنگ، ترور حسن روحاني و كودتا توسط سپاه" صحبت کند، در میانه‌ی راه، طبق معمول و روال همیشگی، ترمز برید و به کوه و کمر زد. وی به سایت ايرانگوبال، كيما خاوري، كيانوش توكلي، اژدر بهنام و سازمان مجاهدین خلق ایران که هیچکدام ربطی به سوژه صحبت او نداشتند تاخت تا شاید از اینطریق بتواند روح بیمار خود را التیام بخشد. لطفاً به حرف‌های او که در ذیل آپلود شده گوش فرا دهید و بعد مقاله روانکاوانه دکتر کیمیا خاوری را در سایت آفتابکاران

ايرج مصداقي در روده درازی چهارشنبه‌ی خود که قرار بود در مورد " احتمال جنگ، ترور حسن روحاني و كودتا توسط سپاه" صحبت کند، در میانه‌ی راه، طبق معمول و روال همیشگی، ترمز برید و به کوه و کمر زد. وی به سایت ايرانگوبال، كيما خاوري، كيانوش توكلي، اژدر بهنام و سازمان مجاهدین خلق ایران که هیچکدام ربطی به سوژه صحبت او نداشتند تاخت تا شاید از اینطریق بتواند روح بیمار خود را التیام بخشد. لطفاً به حرف‌های او که در ذیل آپلود شده گوش فرا دهید


و بعد مقاله روانکاوانه دکتر خاوری را بخوانید و خود قضاوت کنید. برای خواندن مقاله دکتر کیمیا خاوری در سایت آفتابکاران، کلیک کنید.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
علی دوستکام جان باید برای هفته دیگر خودش را آماده سازد چون هفته دیگر نوبت اوست که ایرج مصداقی سه ساعت برنامه را خرج این سوادکوهی کند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هر کس تا کنون به ایرج مصداقی گفت که بالای چشمان جنابعالی ابروست و یا خدایی نکرده انتقاد کوچکی به شما وارد است، سریع به همکاری به وزارت اطلاعات و یا وابسته بودن به سازمان مجاهدین که او آنرا فرقه می نامد متهم شد. باور کنید که اگر قدرتی داشته باشد در ..............یم سبقت می گیرد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کوچکتر از آنم که به آقای توکلی نصیحت کنم. به ایشان توصیه می کنم که عاملی برای حاد شدن بیماری آقای مصداقی نشوند. جواب لگد یک بیمار، مشت و لگد نیست بلکه محبت است. اگر نمی خواهید به او محبت کنید تا از این حال بیرون آید و بیماری روحی اش حادتر نشود، حداقل سکوت کنید. من از این فرصت استفاده می کنم و یک فراخوان می دهم تا عده ای داوطلب شوند که هر هفته ایرج مصداقی علیه آنها عقده گشایی کند تا آرام شود. جان مادرتون دواطلب شوید. اولی اش خودم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با اقای اکبری همنظرم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
علی دوستکام و ایرج مصداقی هر دو در سوئد زندگی می کنند و هر دو هم فرد حقیقی هستند. علی دوستکام را هیچ وقت در تلویزیون ندیدم و در برنامه های اعتراضی هست. ایرج مصداقی در تلویزیون می آید و علیه همه حرف می زند. فقط علیه این چند نفر نبیست. تا کنون علیه کدام گروه اپوزیسیون و افراد مبارز حرف نزد؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کوچکتر از آنم که به آقای توکلی نصیحت کنم. به ایشان توصیه می کنم که عاملی برای حاد شدن بیماری ......نشوند. جواب لگد یک بیمار، مشت و لگد نیست بلکه محبت است. اگر نمی خواهید به او محبت کنید تا از این حال بیرون آید و بیماری روحی اش حادتر نشود، حداقل سکوت کنید. من از این فرصت استفاده می کنم و یک فراخوان می دهم تا عده ای داوطلب شوند که هر هفته ..... علیه آنها عقده گشایی کند تا آرام شود. جان مادرتون دواطلب شوید. اولی اش خودم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای علی دوستکام سوادکوهی فردی شناخته شده است و با اسم واقعی خودش می نویسد ولی کامنت"دوست قدیمی" و "خواننده" را یک نفر نوشته که حتی شهامت بر ملا کردن هویت خود را هم ندارد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
البته من قصد جواب دادن به این ادمهای مجهول را ندارم، دلیل اینکه خوانندگان کامنت ها بنظر من فریحته تر از این حرفها هستند. یک پیشنهادی داشتم به خود سایت اگر موافق باشند، بهتر است کامنتهای افرادهای حقیقی و حقوقی را پذیرا باشند البته برای این پیشنهادم دلیل مدغن حقوقی هم دارم .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یک نگاه به برخورد بهمن موحدی و این یکی بیاندازید تا به خوبی متوجه شوید که فرهنگ و اخلاق هوادار مجاهدین چیست.
خوب بخوانید و از آن خانم یا آقای روانشناس بخواهید که مقداری هم این ها را روانشناسی کند.
این دو هیچکدام عضو مجاهدین خلق نیستند چون عضویت در آن سازمان صلاحیت هایی می طلبد که این دو هرگز نمی توانند داشته باشند.
اما بهمن موحدی، هوادار بریده و اخراج شده از تشکیلات هواداران مجاهدین است و دلیلش هم ... است.
دوستکام، هوادار فعال مجاهدین است که بریدگی او بر خلاف آن یکی تا حد اخراج نبوده است و از او به عنوان .....)) استفاده می کنند.
همانطور که ((دوست قدیمی)) نوشته، این آدم چند صفحه فیس بوکی دارد و در صفحات خود هیچ ابایی از تهدید به قتل مخالفان مجاهدین نمی کند، و زیر عکس ایرج مصداقی من یادم است که یک تکه از

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من افختار میکنم که هوادار جنش سراسری ملت ایران هستم که حرف اول و اخرش سرنگونی است من در هیچ تشکیلاتی عضویتی ندارم ولی بعنوان یک ایرانی حق دارم از همه ازادیخواهان وطنم دفاع کنم
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
علی دوستکام عزیز, به قلم بدستان مزدور و اراجیف نویسان منفور وابسته به وزارت اطلاعات بدنام آخوندی اعتنایی نکنید، همانگونه که خودتان نوشتید اینها اراجیف می نویسند و ارزنی شرافت ندارند. این مزدوران با نوشتن مطالبی سخیف و دون مایه چهرۀ واقعی و کین توزانۀ خویش را در برخورد با هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران به نمایش می گذارند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایشان گویا دچار بیماری خودبزرگ بینی و حسادت شده اند.
کسی باید به وی کمک کند.
.... در تلویزیون میهن ، کار ضد انسانی و ضد سیاسی میکند که به این افرا تریبون میده و از اینها مار میکشد تا خیال.
وضعیت .... در این تلویزیون بهتر از مصداقی نیست. او در آخرین برنامه اش همه را مامور نامید و ادعا کرد حزب توده قرار بود امیرحسین آریانپور را از ایران بدزدد و به انگلیس ببر د و رئیس یک حزب فرهنگی روسی کند. وی به سبک پیرمردهای ولایتش در میان ایلات بختیاری داستانها و روایت های کرد شبستری در باره خودش و سیاست نقل میکند . مثلا مدعی است که در چاپخانه شرکت نفت تمام کتابهای ممنوعه و زیرزمینی را چاپ و پخش میکرد در حالیکه دهها بار به زندان افتاد و همیشه بازجوها را فریب میداد.
متاسفانه سکوت غالب مبارزان زمان شاه وشیخ موجب شده که افرادی مانند ........ ، معرکه گیر فضای اپوزیسیون گردند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب توکلی گرامی با اینکه تقریبا همشهری هستیم لاکن همدیگر را از نزدیک نمی شناسیم و هیچ دیالوگی هم بین بنده و شما تا به امروز نبود.
ولی من شخصا ایرج مصداقی را سالها قبل از اینکه کتابش را با کمک از ما بهترون سیاه قلمی کند میشناسم و همه نقاط ضعف و قوت ایشان را خوب میدانم.
"در ضمن ایشان هیچ وقت تاکید می کنم هیچوقت عضو سازمان پر افتخار مجاهدین خلق ایران نبود".
ایشان در حین نوشته شدن کتابش حداقل فصل به فصل انرا قبل از اینکه زیر چاپ برود برایم می فرستاد و من مطالعه میکردم و حتی از من نظر میخواست!!
بدلیل اینکه من زندان جمهوری اسلامی را تجربه نداشتم همیشه صادقانه به این اقا می گفتم من بخودم اجازه نمی دهم در رابطه با زندان جمهوری اسلامی و زندانیان نظری بدهم، چون خود پیه زندان این رژیم حداقل بعد از 30 خرداد 60 به تنم نخورده است .

تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب «دوست قدیمی» گرامی / ایرانگلوبال از آن مخالفین جمهوری اسلامی است بعبارت دیگر از کمونیست ، مجاهد تا طرفداران نظام پادشاهی ، لیبرال و نئو لیبرال وطنی و... حق دارند مطالب خود را در سایت بگذارند . مدتی بود که اینجانب بطور یک جانبه در مقابل تند گویی ها و فحاشی های ایرج مصداقی «آتش بس» داده بودم ولی سعید بهبهانی و مصداقی به فحاشی های خودعلیه بنده ادامه دادند/ تا اینکه نوشته کمیا خاوری در سایت هودار مجاهدین باز نشر شد.جناب ایرج خان برداشت کمیا خاوری و اژدر بهنام را وزرات اطلاعاتی نامید و همه ی را یعنی سازمان مجاهدین، ایرانگلوبال ، کیما خاوری و اژدر بهنام را در کنار وزرات اطلاعات قرار داد. در فیس بوک ایرج مصداقی انواع انگ و اتهامات امنیتی را به شخص من زدند و ایشان اتهامات را پاک نکرد از جمله نوشته است که کیانوش توکلی در زندان یک چک خورد و

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
توی که بنام دوست قدیمی ارجیف نوشتی
خواننده و بیننده نوشته سراسر کذب شما باید عاقل باشد!
اگر ارزنی شرافت داری با عکس و نام اصلی خودت بیا میدان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.
مرگ بر اصل ولایت فقیه
لعنت بر خمینی ضد بشر
لعنت بر خامنه ای زنازاده
تف و لعنت بر همه مزدوران علنی و مخفی رژیم ضد بشری موسوم به جمهوری اسلامی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کیانوش عزیز!
مخالفت با ایرج مصداقی (که من هم با او مخالفم) نباید تو را به جایی برساند که تسویه حساب های مجاهدین با او را هم به حساب نقد اصولی بگذاری.
می دانی این کسی که این ها را نوشته کیست؟ یکی از بدنام ترین و چماقدار ترین هواداران مجاهدین که کافی است به صفحات متعدد فیس بوکی او مراجعه کنی و ببینی که از تهدید به قتل منتقدان مجاهدین و همین ایرج مصداقی هم ابایی ندارد.
این فرد تا آنجا بدنام است که انتشار مطلبی از او بی تردید به انتقاد ها و حتی دشنام ها و اتهام های ایرج مصداقی به تو مشروعیت می دهد.
حیف توست که خودت را آلوده افرادی از این قماش کنی و حقانیت خود در مقابل هتاکی های ایرج مصداقی را با دست خود زیر سئوال ببری.
همکار شما که این را در سایت گذاشته و عکس این فرد را هم کنارش آوره به نظر