در این مقاله سه سال قبل حمله داعش به ایران را پیش بینی کرده بودم

بدون هرگونه روده درازی در این مقاله کوتاه در ایران گلوبال در سال 2014 این حملات را پیش بینی کرده بودم. بجز جناب yenilik که طبق معمول به اصل مطلب نپرداختند، کیانوش توکلی تحلیل مناسبی در همان موضوع بعمل آورد که در لینک زیر میتونیم اون مقاله رو بخونیم. البته من انتظار انفجار یک کامیون پر از مواد منفجره رو داشتم اما در این مورد یا داعش هنوز دست قوی در ایران پیدا نکرده و یا دستگاه اطلاعاتی ایران آنقدر قوی است که داعش صلاح ندید که کامیون منفجر کند.

لینک مطلبی که در سال 2014 در ایران گلوبال درج شد

http://www.iranglobal.info/node/37983

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر جناب کردی عزیز. خواهش میکنم پیش بینی کنید جمهوری اسلامی کی سقوط میکند؟ ما مردم ایران پدرمان درآمد از فقر و فساد و تورم و گرانی و سرکوب و ....
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب «جم درد». این سایت جدی هست و محل بحث های سیاسی. نیازی به «کریم شیره ای» یا تلخک برای دربار مان نداریم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با اهدا سلام! شما سقوط علیحضرت شاهنشاه آریا مهر، شاه شاهان، بزرگ ارتشداران، خدای خدایگان، ظلل الله نواده حضرت کورش کبیر صلوات الله علیه و صلم را نیز پیش بینی کرده، عکس مبارک آن حضرت را بهمراه تمثیل امام امت در کره ماه نیز مشاهده فرموده بودید. نبوغ بی همتایتان مایه افتخار شیعه عنا العشری برادران مسلمان است. در خاتمه مستدعیست خداوند عز وجل، وجود تبارکتان را از کنر کنازان، خنس خناسان و از عشوه مو بلوند های طناز چشم آبی، مصون و محفوض نماید. محسن خان! فرصت را مغتنم شمرده داوام و بقای نبوغ پربارتان را در کنف حمایت امدادهای غیبی چاه مبارک جمکران، در معیت پر افتخارحضرت احمدی نژاد رئیس جمهوراسبقتان صلوات علیه و صلم را ازدرگاه حضرت حق و ارواح نافنا مسئلت دارد. عزیز جان! کربلا بشو انشاالله! آمین! یا ربی!!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام الیکیم
این نظر (فرستاده شده توسط qochaq zonozli در ش., 06/10/2017 -06:17)
از آن من نیست لطفا آقای توکلی دستور بررسی و اعلام برای روشن شدن قضیه و دانستن عموم صادر فرمائید ممنون میشوم در غیر اینصورت نسبت به سایت نظر منفی پیدا شده وسواستفاده ادامه خواهد یافت در ضمن قبلا هم آقای( تودک اوغلی ) اخطار داده بود و من هم درخواست بررسی موضوع رابه شما و ائلیار داده بودم طرف علنا به علت عدم رسیدگی شما به من میگوید حرف نزن .
اگر در سایت شما از آزادی ابراز نظر سواستفاده میشود و شما گاری نمیکنید پس معلوم است همه کار میتوان کرد لااقل بقیه جاها را بررسی کنید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تشکر از آقای محسن کردی. ما خودمان از سال 57 داعش شیعه را داریم. فقط همین داعش سنی مانده بود که اضافه شود!