داعش، و فرمایشات «گهر بار» روراباکر Rohrabacher

آیا این چیز خوبی نیست که آمریکا [از کسانیکه آن عملیات را انجام داده‌اند] جانبداری کند؟...شاید این استراتژی ترامپ است که دارد از یک گروه علیه دیگری حمایت می‌کند.

 

 

به خاطر سوء برداشت از این مطلب (که هدفش نشان دادن عقبه داعش بود و بس)، بخشی از آن را برداشتم. با این توضیح که مجاهدین هیچ ربطی به دو واقعه تروریستی ۱۷ خرداد ۹۶، نداشته و حتی رژیم هم نمی‌تواند به این دروغ تکیه کند.

سخنان رورا باکر 

https://thinkprogress.org/republican-congressman-calls-isis-attack-in-tehran-a-good-thing-says-maybe-we-should-back-isis-a7e9382dbe1b

ویدئو

https://www.youtube.com/watch?v=3vD1pJR98dA

 

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حرفهای این رورا بارکر آنقدر عجیب نیست که سکوت کم و بیش غالب سیاستمداران جهان در قبال ان. گرچه موضوع مهم تر ازینهاست. یارو داره خط کشورشو میندازه رو. ببینید اینست خواسته دل ما و شاید برنامه فعلی ما. آنوقت صدائی جز از یک همنشین بهار در نمی آید. اینرا باید به سازمان ملل گزارش کرد. به سازمانهای حقوق بشری گزارش کرد. امضا جمع کرد نگذاشت زیر سیبیلی ردش کنن بره پی کارش
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مریم رجوی : ریختن خون بیگناهنان تحت هر عنوان محکوم و عملکرد داعش آشکارا به نفع ولایت فقیه است.
چنگ انداختن داعش به پدرخوانده‌اش در تهران بر سر قبر دجال و مجلس ارتجاع موجب خوشحالی و ذوق خامنه‌ای برای برون رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌یی و بین‌المللی .
ریختن خون بیگناهان تحت هر عنوان محكوم و عملكرد داعش آشكارا به نفع ولایت فقیه است.
در پی ائتلاف بزرگ بین المللی شامل كشورهای عربی و اسلامی و آمریكا علیه جنگ‌افروزی و تروریسم رژیم آخوندی، داعش كه سال‌ها با رژیم ایران كاری نداشت، امروز به نحوی غیرمترقبه در تهران به پدرخوانده‌اش بر سر قبر دجال و در مجلس ارتجاع چنگ انداخت.
آخوند روحانی می‌گوید این «حادثه غیرمنتظره نیست» و خامنه‌ای «این ترقه‌بازی‌ها» را ناچیز و بی‌تأثیر می‌خواند. مسابقه تروریسم بین مدعیان خلافت سنی و خلافت به اصطلاح شیعی تحت عنوان ولایت فقیه در تهران؛ حتی اگر سفارشی و نمایشی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به من بگو دوستت کیه؛ بهت میگم کی هستی!
بعنوان دوست فرقه رجوی، روراباکر با رذالت تمام خواهان کشتار مردم ایران توسط داعش شده؛ تو خود حدیت مفصل بخوان از سفلگی رحوی رذل!

مخلص همه جانهای شیفته آزادی و برابری،
بروبچه های اسیر آلبانی و هزار اشرف یادتون نره!

رفیق سائل.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فرق اساسی بین ارتجاع پلید منحط دزد ادمکش ضد ایرانی اخوندی با رهبر انقلابی برادر مسعود رجوی
در زمان طاغوت هیچ اخوندی به عراق و غرب پناهنده نشد و اسرار کشور ایران و امت اسلامی را برای قدرت فاش نکرد. اگر رجوی بر سر قدرت بود هیچ اخوند مرتجعی با سناتور های امریگائی و دولت یهود وانگلیس همکاری نمی کرد و در عراق پایگاه فاطمه زهرا ص و لیبرتی بوجود نمیاورد . اگر رجوی بر سر قدرت بود هیچ اخوندی بمبی منفجر نمیکرد .اگر رجوی برسر قدرت بود هیچ اخوندی انقلاب در رختخواب بوجود نمیاورد وهمسر دوست و برادر مسلمان خود را به رختخواب نمی کشاند و به همان عیال شرعی خود رضا میداد.و اگر های بیشتر ................

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر رجوی پیشنهاد شهردار شدن تهران را از آیت الله بهشتی قبول کرده بود و بر سر رئیس جمهور شدن بجای رجائی با او لجبازی نمی کرد، تا حالا شاید مسعود غایب الزمان به پستهای وزارت و رئیس جمهوری هم رسیده بود و هوادارانش هم در سپاه و بسیج پاسدار انقلاب بودند و در اوین هم مشاغل حساس و مقدس تعزیر و حد شرعی بازجوئی و تیرباران و تیر خلاص ضد انقلابیون هم به آنها سپرده می شد،
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کینۀ تاریخی پادشاهی خواهان پهلوی چی، نسبت به مجاهدین و مارکسیستها را نباید نادیده گرفت. مردم جنایات رژیم خمینی را دیده و تجربه کرده‌اند، سلطنت‌طلب‌های عیاش ، مجاهدین و مارکسیستها را که از آگاه ترین و لایق ترین و دلاورترین نیروها در تاریخ معاصر ایران هستند بدتر از آخوندها معرفی می‌کنند تا نتیجه بگیرند خودشان با وجود همه جنایاتی که انجام داده‌اند نیروی اصلح در کشور هستند تا بلکه دوباره به قدرت بازگردند. اما غافل از آن که چرخ تاریخ به عقب باز نمی‌گردد. سلطنت پهلوی مرده است و این مرده را با هیچ شعبده ای نمی توان زنده کرد.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پادشاهی خواهان پهلوی چی ، به دلیل ماهیت منفعت طلبانه، اپورتونیستی و ضد آزادی ، خودشان را به رژیم جمهوری اسلامی نزدیکتر می دانند تا مجاهدین. به همین علت هم هست که وقیحانه می گویند :"«خدا را شکر می کنیم که آخوندهای بد نگذاشتند مجاهدین بدتر قدرت بگیرند"». سلطنت طلبها که ازامکانات رسانه ای بالایی نیز برخودارند چه داوطلبانه و چه با مزد و مواجب رسانه هایشان را با کمترین نرخ در خدمت رژیم قرار می دهند و همراه با مزدوران رژیم به مجاهدین حمله می کنند. سلطنت طلبها ، در این 39 سال، به غیر از عیاشی در لس آنجلس کار دیگری نکرده اند.
افرادی که می گویند مجاهدین بدتر از آخوندها هستند، معلوم است هیچ درکی از مبارزه سیاسی ندارند. اتهامات این افراد پایه علمی ندارد وسطح ودرک وآگاهی نازل خود اتهام زننده را نشان می دهد. هسته اصلی تبلیغات بر علیه سازمان مجاهدین خلق ایران ، مربوط به رژیم اسلامی ودستگاه اطلاعاتی
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این مجاهدین چیزی بجز نفرت برای ایران ندارند. از نظر این سازمان از سی چهل سال پیش شما برای این که «مردم» به حساب بیایید، نباید سلطنت طلب، توده ای، فدایی، و خلاصه نباید هوادار گروههایی باشید که سی چل سال پیش با این فرقه مخالفت نظری میکردند. آن زمان اگر این سازمان به قدرت میرسید همه مخالفانش را از دم تیغ میگذراند و من بارها خدا را شکر کرده ام که آخوندهای بد نگذاشتند مجاهدین بدتر قدرت بگیرند. مردم فقط آنهایی هستند که هیچ انتقادی به سازمان مجاهدین نداشته باشند و برعکس همه اعمال این سازمان را تایید کنند یا توجیه سازمان را برای اعمال نابکارانه اش مانند رفتن به عراق و حمله به ایران در سایه صدام حسین دشمن ایران را بپذیرند و باز هم اعتراضی نکنند. وجود سازمان مجاهدین یعنی نفرت، تغیر، فحاشی، بد دهنی و از همه بدتر، نفرت!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در سایت سازمان مجاهدین و افتابکاران سندی مبنی بر محکوم کردن ترور در مجلس یافت نشد . از کسانیکه سند محکومیت را دیده اند تقاضا میشود انرا در همین سایت ایران گلوبال نمایش دهند . با سپاس .
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازمان مجاهدین خلق ایران ، حملات تهران و کشتار بی گناهان را به شدت محکوم کرد و این حمله را در راستای اهداف رژیم ضدبشری جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد که رژیم از آن بهره برداری می کند. امیدوارم که رژیم پلید جمهوری اسلامی و پادشاهی خواهان پهلوی چی و جدایی طلبان و پان ترکها و پان عربها و پان کردها، با هم و همزمان به زباله دان تاریخ بپیوندند.
ترس از مجاهدین و وحشت از سرنگونی، سرتاپای رژیم پست و پلید جمهوری اسلامی را فرا گرفته، و طبق معمول وزارت اطلاعات بدنام آخوندی سعی می کند وحشت و ضعف خود را با شیوه‌های مخصوص خودش یعنی با جعل و تحریف، با وارونه‌ گویی، با فرافکنی و با سیلی صورت خود را سرخ کردن بپوشاند.
در ضمن این را هم باید بگویم که مزدوران سایبری رژیم در ایران گلوبال، با نقاب طرفداری از سلطنت به گور رفتۀ پهلوی ، علیه سازمان مجاهدین خلق ایران و سازمانهای مارکسیستی لجن پراکنی می کنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر امروز انتخابی بین نظام اخوندی با نظام رجوی بر گزار شود من صد در صد به نظام اخوندی به نظام توده ای به نظام غیر رجوی رای خواهم داد .
تصویر همنشین بهار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام بر شما
• مجاهدین هیچ ربطی به دو واقعه تروریستی ۱۷ خرداد ۹۶، نداشته و حتی رژیم هم نمی‌تواند به این دروغ تکیه کند. سخنان «رورا باکر» در آدرس زیر است:
https://thinkprogress.org/republican-congressman-calls-isis-attack-in-tehran-a-good-thing-says-maybe-we-should-back-isis-a7e9382dbe1b
• ویدئو:
https://www.youtube.com/watch?v=3vD1pJR98dA
• سخنرانی وی در ویلپنت (در اجتماع ۱۳ ژوئن ۲۰۱۵) در آدرس زیر (در سایت مجاهدین):
https://www.mojahedin.org/linksen/2055/Rep.-Dana-Rohrabacher-addresses-rally-for-Iran-Freedom
• آن دو عکس هم از همان سایت است و نیز از سایت خانم رجوی در آدرس زیر:
http://www.maryam-rajavi.com/gallery/photos/set72157654442430036?start=60
به امید پیروزی مردم ستمدیده ما بر حکومت جهل و فریب
با کمال احترام: همنشین بهار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازمان جهنمی فرقه رجوی آن قدر نادان است که حملات تهران را محکوم نکرد! امیدوارم که جمهوری اسلامی و فرقه رجوی با هم و همزمان به زباله دان تاریخ بپیوندند.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سینه چاکان رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی قصد دارند پای مجاهدین را در حمله به قبر خمینی گجستک و مجلس گاوداری رژیم (شورای اسلامی) به میان بکشند و برای اثبات آن به هر یاوه ای متوسل می شوند.
بعضی ها به بهانۀ Rohrabacher و دو عکس که به احتمال زیاد آن عکس ها هم جعلی می باشند ، قصد شیطنت و لجن پراکنی علیه مجاهدین را دارند.
داعش و طالبان و القاعده ، دامه دهنده راه پدرخوانده شان خمینی هستند. رژیم جمهوری اسلامی ، پدرخوانده داعش است.
چه تفاوتی بین داعش و جمهوری اسلامی وجود دارد؟ ابوبکر بغدادی و خامنه ای دو روی یک سکه هستند و منطقه را به آتش و خون کشیده اند. رژیم حاکم بر ایران با دخالت در عراق و سوریه و لبنان و یمن وووو منطقه را درگیر آشوب و ناامنی و جنگ کرده است و این در حالی است که ملت ایران در فقر و فساد می­ سوزد.