ترور بيولوژيكى خدايار

اگر من و تو از اين نسل دفاع نكنيم
آينده اى نخواهيم داشت!!!

 

بار اول كه زنگ زد صداى شكسته و بيمارش در اعماق استخوانهايم ليز خورد و شكست.
" مى خواهم ببينمت استاد. "

حقيقتش او را نمى شناختم و نمى دانستم. بعدش كه قرار گذاشتيم در اسگى شهير رو به رويم جوانى نشست از نسل جديد حركت ملى كه از فرط كمى وقت پيوسته دردهايش را با هيجانى دردآلود برايم مى سرود.

خدايار تيمورى جوانى است كه براى من مثل ديگر جوانان جديد حركت، تمثيل حركت ملى است. محجوب و بى ريا ديدمش. اما بر درونش مرگ را چپيده اند.

جنايتكاران او را نيز مثل اكثر فعالان گمنام و آشناى حركت، ترور بيولوژيكى كرده اند. او رازها و دردهايش را با من در ميان گذاشت و من او را ديدم كه در چشمهاى كودكش روز به روز آب مى شود و كسى را ياراى و توان كمك نيست.

نفوذى هاى كثيف ترور و جنايت ، امثال خدايارها را صرفاً به خاطر انديشه هايشان، به خاطر آزربايجان جان و زبانشان ترور بيولوژيكى مى كنند.

در داخل وطن فعالان جوان و موثرى را مى شناسم كه با اين نوع بيمارى هاى حاد و كُشنده دست و پنجه نرم مى كنند.

سه خواهش از فعالان صديق داخل و خارج حركت دارم.

اول اينكه شيوه ها و روش هاى اينگونه ترورها را شناسايى و به فعالان جوان آموزش دهند و دوم اينكه حمايتشان را از فعالانى كه به هر دليل نتوانسته اند از معرض ترورهاى بيولوژيكى در امان باشند دريغ نورزند. هزينه هاى درمان اينگونه ترورها براى امثال خدايارها از خود ترور، كُشنده تر است.

خواهش سوم من اين است كه دنبال سرنخ هاى اينگونه ترورها باشند و نگذارند اطلاعات و عوامل و بازوهاى نفوذى آن، و يا سرويس هاى دلال و جانى به راحتى آب خوردن، نفس جوان حركت را خفه كنند.

من خاطرات خوب زيادى از تركيه دارم اما اين خاطره ى تلخ را هرگز فراموش نخواهم كرد. خانواده اى در غربت وطن و به خاطر وطن و هويت و عاشقانگىِ رهايى در چنگال كثافتكاريهاى سيستماتيكِ جنايت دارد جان مى كَند و من همچنان غرق تماشا و سكوتم. با ديدن خدايار از خودم خيلى خجالت كشيدم.

از اينكه او را نديده ام خجالت كشيدم. از اينكه جنايتكاران اينگونه بى مهابا دارند فعالين ما را ترور مى كنند خشمگينم و اميدوارم شاهد اجراى عدالت در اين خصوص باشم، اميدوارم.

.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر ایران گلوبال

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اسامه تشکر از تذکر شما. همه بحثهای زبانی به صفحه شما منتقل شدند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ایرانگلوبال مگر بحث درباره زبان فارسی که لاچین میکرد به موضوع مقاله ربط داشت که اینجا نگه داشتید اما ما تا پاسخ نوشتیم همه را به صفحه شما فرستادید
تصویر ایران گلوبال

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان عزیز، تمامی کامنتهای مربوط به بحث زبان که ربطی به موضوع مقاله نداشتند، به صفحه شما منتقل شدند.
لطفا بحث خود را در مورد زبان در همان صفحه شما ادامه دهید و از شما تقاضا می کنیم که کامنتهای خود را بدون توهین به همدیگر بنویسید.
از همه شما متشکریم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خب این توهم شماست! همانگونه که ترکیه! "کشوری که حتی نامش هم قدمت ایران نداره و همین باعث سوزش ... برای مرزهای که انگلستان و فرانسه بعد عثمانی واسش کشیدن به صغیر و کبیر رحم نداره! همانگونه که "آران" حکومت علیف! که اونم نامش جعلی و با پاکسازی ها و ظلم ها به اقوام دیگه دوام اورده... یه چنین جماعت وابسته به این ها دم از حرکت مدنی میزنن خنده داره ! .... اصلا گیریم شما میخوای با هر هدفی اخرش نبرد مسلحانه است دیگه! خاک ایران تکه تکه کنید ..."حداقل شمن خودتون بشناسید! ملی گرایی قدرتمند ایران با پشتوانه و ریشه تاریخی بشناسید ...با کلماتی چون "فارس!!! و ...خودتون گول نزنید! مثلا من گیلانی هستم مادرم اصالت اذری داره برای ایران با پدر و برادرم هم شوخی ندارم... این خیلی دردناک شما حتی دشمن خودت نمیشناسید و تو تمام حرفهاتون فارس فارس فارس.....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حرف مفت نزنید ما چیزی بنام "تجزیه طلب مدنی نداریم! اقای لوایی که شرمم میاد نامت ببرم..توی که تو کانالت به اقوام و خود اذریها توهین میکنی از نام اقوام دیگه! و "سینه چاک ترکیه هستی و افتخارت به پرچم عثمانی "شکی نیست که نسلت برمیگرده به همان سلیم سنگدل که صدها هزار اذری ایران کشت... اول برو واسه "ترکیه دم از رفراندوم بزن " اول برو واسه حکومت ننگین علیف و اقوام که عاشق ایران هستند در تالش و تات و ...رفراندوم بزار اول "تمام دنیا رو تکه تکه کن بعد بیا واسه ایران مدنیت مدنیت کن!مدنیت شما رو هم دیدیم! زوزه کشی و فحاشی و توهین به مفاخر تاریخ ایران و "جعل های کودکانه! و.... مدنیتت تو حلقم در ضمن قبلش هم بگم من فارس نیستم! و چیزی بنام فارس حکومت فارس نمیشناسم.."این خاک" ایرانزمین متعلق به یک ملت و میراث هزاران ساله ماست

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من از مدیریت ایران گلوبال سوالی دارم چطور از میکروبی...که ادمین کانال تلگرامی 40 میلیون ترک و.... و بعد هر حادثه به مردم داغدار اذربایجان توهین میکنه اجازه میدید؟؟؟؟ اینکه کسانی "پانترکهای تجزیه طلب به بهانه بیطرفی هم حق بدن این خیانت هستش اقای کیانوش توکلی ...مصاحبه شما رو هم دیدم که اقوام ایرانی "ملیت خطاب میکنید.... متاسفم واستون در شناساندن ایرانستیزی شما تمام سعیمان را میکنیم . بحث سر چپ و راست و هر طرز فکری جمهوری خواه و پادشاهی و ......اما نه تجزیه طلبی! کهروی خود "حرکت ملی؟؟؟؟؟ نام میزاره و پرچم بیگانه ناموس فروشی بلند میکنه؟؟؟؟ مگه این خاک ارث پدری علیف یا اردوغان؟ ما "سر تجزیه طلبی" با خدا هم شوخی نداریم با پدر مادرمون هم شوخی نداریم و تو صورت کثافت ایرانستیزی گلوله خالی میکنیم...پاینده ایران

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اين مقاله غمگينم كرد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام. حرکت ملی آذربایجان شامل دو دیدگاه عمده و اصلی است.

طیفی ازآن همراه با درک پیوند زبانی٫فرهنگی و تاریخی با دیگر ترکهای داخل و خارج ایران٫ به حفظ استقلال عمل و عدم وابستگی به رژیمهای دمکرات و غیر دمکرات ترک زبان معتقد بوده وازحق تعیین سرنوشت تمامی ملیتهای تحت ستم در هر جای جهان حمایت می کند.
طیف دوم یا طیف سکتاریست٫ شدیدا برعنصر تعلقات زبانی٫ تاریخی و فرهنگی معتقد بوده و در این رابطه به ترکیه به عنوان پدر ترک زبانان دنیا تا سطح دنباله روی کورکورانه ازسیاستها و عملکرد روزانه حتی ضد و نقیض آن صرف نظر از ماهیت حاکمیت آن معتقد است. در این رابطه حق تعیین سرنوشت ملیتها برای آنها نسبی بوده وبستگی به جغرافیای عملکرد آن ملیت دارد.

حرکت ملی آذربایجان متشکل ازهردو طیف در پروسه تبادل و بحث دیدگاههای یکدیگر به رشد و اعتلای خود در جهت حق تعیین سرنوشت آذربایجان ادامه خوهد داد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به داد این جوان برسیم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از بلايى كه بر سر اين جوان آورده اند بايد شرم كرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام ـ عزیزجان ۰برای اینکه باشکل های مختلف ترور درجوامع عقب مانده کشورعزیزت آشنابشویی چندتایی ازآنها رابخدمت مبارکت عرض میکنم ۱ـترورفیزیکی مثل ترورهاییکه اززمان رضاشاه تاکنون انجام شده است۰مثلن کشتن ستارخان درباغ آتابگ۰مثل ترورفرامرزشکوری ازسازمان فداییان که دردوراول انتخابات درآستارا رای آورد۰انتخابات راباطل وآقای فرض پورگیلک ازروستاهای رودسررابرجایش گذارده وخودش را درمشهدزیرماشین گذاشتند۰مثل سران حکومت قاجارکه رضاشاه آنهارافراری وبعدن ترورواموالشان رابنام خودکرد۰مثل دکترذهتابی که توسط فاشیست های داخلی دردفترکارش خفه شد مثل خانواده وخود مهندس امانی که زیرماشین گذاشته شدند۲ـترورحیثیتی۰که پس ازانقلاب وقبل ازآن صدها سیاسی رابه کارهای کثیف توسط ومردان ویا زنان آلوده وخانواده اش راازهم پاشاندند۰درزمان کمونیست هانیزتوسط ماتوشکا ها ی روسی این کاررامیکردند یادرایران توسط زنان ۳ـتروربیولوژیکی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با گفتن ترور فیزیکی، چنین تداعی میشود که شخصی ویا اشخاصی به یکباره کشته و نابود شوند. مانند کشتار زنجیره ای نویسندگان و هنرمندان. اما ترور بیولوژیکی، به مثابه کشتن یگ ارگان زنده، یک شخص و اشخاص از درون ارگانیسم و گام به گام است. در آلمان شرقی، افراد مخالف رژیم کمونیستی را با گذار پرتوهای ایکس، پنهان، ذره ذره و( بیولوژیک وار) دچار سرطان میشد تا جائیکه فرد تابش شده فیزیک وار از میان میرفت.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
راه مردم ایران شکستن محاصره فکری ارتجاعی گروهی بنام روشن فکر و رهبر است که با خشک مغزی خود راه فریب و تحمیق مردم را بوسیله اخوند هموار کرده اند .مدعیان ازادی خود بیشتر در فکر سلطه فکری و حزبی هستند. مردم ایران بدون این گروه حراف و مدعی بسیار خوشبخت خواهند زیست. اخوند چپی حزبی سازمانی فرقه ای هدفی جز تحمیل نظرات وارداتی بیگانه را ندارند .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در زبان فارسی / ترور فیزیکی/ وجود دارد و نه ترور بیولوژیک.
پان ترک برای خودش زبانی درست کرده که در دکان هیچ عطاری یافت نمیشود.