کمک مالی دریافت شده به سایت ایرانگلوبال

بدنبال فراخوان کمک مالی سالانه _ که برای پرداخت هزینه های جاری و دائمی سایت _ انجام گرفت تعدادی از دوستان محبت کرده و مبلغی را به ادرس ها اعلام شده واریز نموده اند . ضمن تشکر از آنان ؛ اسامی و میزان کمک را در اینجا منتشر می کنیم .همچنین دوستانی که علاقمند به پشتيانی مالی ازایران گلوبال می توانيد کمک های مالی خود را توسط Paypal و کارت های اعتباری پرداخت نمائید:

 

کمک مالی رسیده تا این تاریخ :

راشل زرگریان           200 دلار 

حسن جداری             30 پوند

بهنام چنگائی              50 یورو

ناصرکرمی                   100 یورو 

یاسین احوازی              60 یورو

علاادین فتاحی              100 یورو

حبیب برلین                    60 یورو

کامی                              115 یورو

آگهی                                 120 یورو

بهیه جیلانی                           70 دلار (هنوز دریافت نشد)

اقبال اقبالی                             150 یورو (هنوز دریافت نشد)

 لاچين                                    500  دلار 

 علیرضا اردبیلی                         250 دلار
برای پشتيانی ازایران گلوبال می توانيد کمک های مالی خود را توسط Paypal و کارت های اعتباری:
 

Tavakkoly    Keianosh

 

 :IBAN

DK3320000756177265

 :W.I.F.T

 NDEADKKKDanmark

 

  : Bank:  NordeaKontonummer

 0756177265I

Danmark

تماس مستقیم با مسئول هماهنگی ایران گلوبال:

keianoshtavakkoly@hotmail.com

تلفن:

 004526730554

 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خوشحالم که ایران گلوبال برخلاف بسیاری از رسانه ها به شفافیت مالی دست زده و مبالغ همیاری ها ی مالی را منتشر کرده است. توصیه می کنم از پرداخت کننده پرسش شود که آیا مایل به انتشار نام خود هست یا نه و اگر نیست می تواند بصورت " امضا محفوط" در مقابل مبلغ پرداختی منعکس شود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ادامه,
منظور از " تائید روش ایران گلوبال " در کامنت قبلی این ست که حتی به منی که کمک مالی نکرده و گاه منتقد ایران گلوبال بوده ام هم, همیشه اجازه اظهار نظر داده است. این مهمترین و بهترین خصیصه ایران گلوبال است که در بین نشریات فارسی استثنا میباشد, گرچه ممکن است این تیغ دو لبه از هردو طرف ببرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تشکر از پاسخ جناب توکلی, منظور از طرح موضوع Devil's Advocate ( وکیل مدافع شیطان ) تائید روش ایران گلوبال است, گرچه ممکن است همه با آن موافق نباشند.

بنا به تعریف ویکیپدیای فارسی : " وکیل مدافع شیطان در صحبت عامیانه کسی است که استدلال خاصی را ارائه می‌کند و مواضعی می‌گیرد که لزوماً با هنجار پذیرفته شده مطابقت نمی‌کند. فرد با چنین موضع گیری، سعی می‌کند دیگران را در روند بحث استدلالی درگیر کند. مقصود از چنین روندی آزمودن کیفیت استدلال اصلی و تشخیص ضعف‌های ساختاری آن و استفاده از آن اطلاعات به منظور بهبود یا رد کردن موضع اصلی مخالف است.......استفاده از وکیل مدافع شیطان باعث جلوگیری از پدیده گروه‌فکری یا قطبی شدن نظرات می‌شود.".

" گروه‌زدگی[۱] یا گروه‌فکری پدیده ای روانشناسانه است که در بین گروهی از مردم رخ می‌دهد، بدین شکل که میل به هارمونی و همگرایی در گروه، منجر به یک تصمیم‌گیری
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پاسخ به جناب پیروز:1_ اسامی منتشره شامل مستعار و واقعی است2-کمک کنندگان هیج اعتراضی در انتشار نامشان نکرده اتد3-ایرانگلوبال در معرض اتهامات گوناگونی است ، شفاف سازی مالی راه مقابله با آن است3-هیج اجباری در پرداخت کمک مالی نیست و انتشار اسامی کمک کنندگان ، قدر دانی از این دوستان است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
عجیب است جناب "بهمن موحدی" که فضای زیادی هم از کامنتهای این سایت را اشغال کرده است، هیچ کمکی نکرده اند!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پس از چند بار تایپ و انصراف از ارسال این کامنت بالاخره به پیروی از توصیه موسوم به Devil's Advocate ( وکیل مدافع شیطان - ویکیپدیای فارسی ) تصمیم به ارسال گرفتم.

در تمام سایت های اینترنتی رسم است که از خوانندگان تقاضای کمک مالی میکنند و بعضی از سایت ها سالی یکی دوبار مدتی را به این موضوع اختصاص میدهند و به خوانندگان اطلاع میدهند که به فلان مبلغ احتیاج دارند و در طی چند هفته با گزارش مرتب از جمع وجوه ارسالی, خوانندگان را در جریان میگذارند. معمولا در این سایت ها از ذکر نام افراد و مبلغ اهدایی آنها خود داری شده و جهت اظهار امتنان, از طریق نامه و یا ایمیل و یا به طور جمعی از آنها در سایت تشکر میکنند. ذکر نام افراد - که شاید بعضی نخواهند نام آنها منتشر گردد - و ذکر مبلغ اهدایی - به دلائلی که لازم به گفتن نیست - بنظر من درست نیست و توی ذوق میزند. اگر کسی مایل به چنین اطلاعی باشد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای سازاخ اگر نقطه چین ها برداشته شود متوجه می شوی که مخاطب من کیه؟ آقای توکلی جوری نقطه چین کرده که که کامنت من 180 درجه با روح نوشته تفاوت پیدا کنه. یکی از نقطه چین ها توده ای آذری زبان بوده که نقطه چین شده. اگر تیز باشی می فهمی مخاطب من کیه. البته اگه این یکی هم سانسور نشه و بتونی ببینی.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای ..... قدیم و ..... جدید، باز هم که به تعیین تکلیف به آقای توکلی پرداختید. این کلمات تکراری هرزه نگاری شما مثل اینکه پایانی ندارد،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کیانوش توکلی یک سوال دارم خواهشا سانسور نکنید چون فکر منو بد جوری مشغول کرده. الان نصف دیدگاههای سایت را مقالات تکراری .......ی های آذری زبان اشغال کرده و حداقل 30 درصد کامنتها هم کامنتهای این افراد است که بعضا از کامنتهایشان مقاله سازی می کنند . بنظرتان از اینها نباید به اندازه ای که فضای سایت را اشغال می کنند پول گرفت؟! حالا بحث ..... جداست اون را بعنوان پارازیت اطلاعات سپاه فرض می کنیم ولی آیا این همه نویز تولیدی .....باید رایگان باشد؟ بنظرم سایت باید بصورت support open access اداره شود یعنی مقالات با ارزش رایگان چاپ شود و برای مقالات هرزه نگاری پول گرفته شود.