قاتل ده‌ها زن و مرد آزادۀ ایران‌زمین با نام‌های مختلف به خارج کشور تردد می‌کند

این جنایتکار " حاج مجید فتحی‌نژاد " نام دارد. * او فرماندهی یکی از خشن‌ترین تیم‌های عملیاتی "ضد شورش" را در تهران به عهده داشت که در اعتراضات خیابانی سال 1388 ده‌ها زن و مرد آزاده را به قتل رساند.

این جنایتکار " حاج مجید فتحی‌نژاد " نام دارد. * او فرماندهی یکی از خشن‌ترین تیم‌های عملیاتی "ضد شورش" را در تهران به عهده داشت که در اعتراضات خیابانی سال 1388 ده‌ها زن و مرد آزاده را به قتل رساند.

**  در تمامی حملات نظامی علیه سازمان مجاهدین خلق، چه در کشتار بیرحمانه اردوگاه اشرف و چه در لیبرتی، نقش فعال داشته و عامل مستقیم قتل ده‌ها و شاید هم صدها مبارز راه آزادی است.
***  این جنایتکار برای ارزیابی و دام انداختن سوژه‌هایی که توسط نفوذی‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و دیگر شبکه‌های جمهوری شناسایی شده‌اند، به محل سکونت سوژه در خارج کشور سفر می کند تا طرح‌های آتی را تکمیل نماید.
*************************************************************************
 * تمام عکسهای موجود از وی توسط بخش سایبری سپاه پاسداران جمع‌آوری شده تا شناسایی نشود.
**  متولد 1347 است و در شهرک محلاتی تهران که شهرک ویژه فرماندهان سپاه در مینی سیتی تهران است، زندگی می کند. وی همیشه مسلح می باشد.
*** مدت زیادی در سوریه بوده و الان هم رو پروژه نیروهای سوریه‌ای کار می‌کند ولی به بهانه‌های مختلف برای کارهای برون مرزی از کشور خارج می شود. مثلا برای برگرداندن و یا ... خلبان احمدرضا خسروی، دوبار همراه با تیم تحت فرماندهی‌اش از کشور خارج شد.
****  ارتباط بسیار نزدیکی با فرماندهان سپاه دارد و اخیرا یک تیم سایبری برون مرزی را هدایت و فرماندهی می کند.
***** جنایتی که این فرد در حق مجروحین اعم از زنان و مردان مجاهد در "فروغ جاویدان" کرد، نازی‌های آلمانی هم نکرده بودند. بعد از آن بود که باند مافیایی- تروریستی سپاه پاسداران به جانی بودن او پی برد و ارتقاء درجه یافت.
 *************************************************************************
*  دو تن از ریزشی‌های سپاه پاسداران که از سرکردگان این باند مافیایی - تروریستی محسوب می شدند، ضمن تأئید تمامی موارد فوق، گواهی می دهند که شناسایی اکثر حملات نظامی که علیه گروه‌های مسلح کُردی صورت گرفته، توسط مزدور مجید فتحی‌نژاد و تیم تحت فرمانش انجام شده و شخص او در آن حملات نظامی هم شرکت مستقیم داشته است.
** از ایرانیان آزاده و همچنین ریزشی‌های باندهای جهل و جنایت حاکم بر ایران تقاضا داریم که هر گونه اطلاعاتی از این فرد دارند را در اختیار گروه ضدجاسوسی آذرخش قرار دهند تا اقدام قانونی علیه این تروریست، در خارج کشور صورت گیرد.
..................................
لطفاً به لینک زیر در یوتیوب هم توجه کنید

https://www.youtube.com/watch?v=FJxAOtMg2cM&feature=share

*********************

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سایت "بالاترین" این لینک را به علت "نقص حریم خصوصی" حذف کرده است!!! لینک طی چند ساعتی که در گردش بود، 58 رأی آورد و 1500 کلیک و تقریبا ده هزار نمایش داشت. چرا افشای قاتل ده‌ها زن و مرد آزادۀ ایران‌زمین باید از آن سایت حذف شود؟ سایت بالاترین در خدمت چه کسانی است؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حذف لینک از سایت بالاترین نشان داد که به خال زدید. دست مریزاد. با اجازه شما در وبلاگ می گذارم. پایدار باشید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
وای اگر از پس امروز بود فردایی. آنگاه که این جنایتکاران هیچ سوراخ موشی را در دنیا جای امنی برای قائم شدنشان یافت می نشود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تاسف بسیار باید گفت که ای کاش این مرد مسلمان نمیبود .شیعه علی نمیبود. ای کاش انقلابی به فرمان امریکا روی نمیداد. ای کاش از جنایتکاری مانند خمینی دفاع نمی کردند .ای کاش دروغی در کار نمیبود .ای کاش باورمندان به هر انقلابی و باوری راست میگفتند و وعده دروغ نمیدادند .شاید انوفت کسی اعدام نمی شد در بدری همگانی نمیکردید و مرگ در غربت عادی جلوه نمیکرد .اگر روزی ان مرد مسلمان هم به دام افتد باز مرد مسلمان دیگری یا یکی از پیروان علی یا اقا امام زمان به حکم نبوی سر بیگناهی را خواهد برید و دشنه ای بر پهلوی زنی فرو خواهد کرد و باز مردمی برای فاطمه گریه خواهند کرد که کسی در به پهلوی او کوبیده است .مردم مسلمان چه بار کش پول و چه بدبخت همه برده و کنیز اسلام هستند و برده گروهی بنام اخوند و قرباینان گروهی بی برنامه بنام رهبر و ناجی .امید که روزی مسلمانی
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این مزدوران سگ صفت رژیم سفاک ملاها را شناسائی کنید. اینان کسانی هستند که باید با اشد مجازات به سزای اعمال پلیدشان برسند.
این پاسداران وحشی و مزدوران سگ صفتی مثل مجید فتحی نژاد در زیر عبای آخوند، در جریان عملیات کبیر "فروغ جاویدان" به زنان و دختران مجاهدی که زخمی و اسیر(شیران در زنجیر) شده بودندتجاوز می کردند و زخمی ها را تمام کش می کردند . اما در آنسوی توحش و دریدگی پاسداران، درحالی که رزمندگان قهرمان و پاکباز مجاهد خلق، اسرای زیادی را در جریان عملیات از نیروهای دشمن می گرفتند، با جوانمردی و بزرگ منشی، پس از خلع سلاح آنها را آزاد می کردند. اما این پاسدارهای وحشی چند کیلومتر دورتر دوباره مسلح می شدند و برای ماندگاری سیستم نابود کنندۀ ایران و ایرانی با مجاهدین قهرمان می جنگیدند.
یکی از اسناد تاریخی عملیات فروغ جاویدان، که از یک سو بیانگر اوج قهرمانی و حماسه‌آفرینی رزمندگان مجاهد خلق