از شش ماه پیش تا کنون به اینترنت دسترسی نداشتم!
15.07.2017 - 05:04

 

 

دوستان گرامی، شش ماه پیش دچار گرفتاری هائی شدم و از آن زمان تا کنون هیچ گونه دسترسی به اینترنت نداشتم! آری، من شش ماه پیش دسترسی به اینترنت را از دست دادم و از آن زمان تا کنون نتوانستم به تارنماها و تارنگارهای گوناگون حتی برای یک بار هم که شده نگاه کنم و ببینم چه کسی چه چیزی را (درست یا نادرست) نوشته است! به هیچ یک از تارپیک ها نیز نتوانستم نگاه کرده و پاسخ آنها را بدهم و یا دست کم آنها را بخوانم و ببینم چه کسی چه پیامی برای من فرستاده است!

از سوی دیگر بسیاری از سرویس های اینترنتی مانند سرویس های تارپیک و تارنگار و اکانت های گوناگون دیگر اگر سه ماه بیکار بمانند قفل می شوند و اگر این قفل شدگی از سه ماه به شش ماه بکشد برای همیشه از کار می افتند! چنان که بسیاری از تارپیک هائی که برای من فرستاده شده بودند برای بیکار ماندن اکانت های آن تارپیک ها هم اکنون پاک شده و از میان رفته اند! نرم افزارها  و برنامه هائی نیز هستند که با اکانت کار می کنند و اگر بیکار بمانند اکانت آنها از میان می روند و این نرم افزارها و برنامه ها نیز از کار می افتند!

و این چنین بود که پس از شش ماه دیدم چندین نرم افزار، برنامه و سرویس اینترنتی که من پیش از این هر روز ده ها بار و حتی صدها بار آنها را به کار می گرفتم از کار افتاده اند! یکی دو سرویس اینترنتی را با سختی های فراوان و آن هم به گونه ای شل و ول و نیمه کاره از نو به کار انداختم اما بدبختانه آسیب ها فراوانتر از آنند که بتوان به سادگی آنها را جبران کرد و من هم اکنون برای آن آسیب ها در بسیاری از بخش های جهان اینترنت فلج شده ام! باری، پس از شش ماه اکنون می کوشم از نو نوشته هائی را به تارنمای ایران گلوبال و تارنماها و تارنگارهای دیگر بفرستم با این امید که سودمند باشند.

لینک زیر فهرست نوشته هائی است که خود من آنها را نوشته ام و در ایران گلوبال گنجانده شده اند:

http://www.iranglobal.info/taxonomy/term/340

لینک زیر نیز فهرست نوشته هائی است که دیگران آنها را نوشته اند و من آنها را به ایران گلوبال فرستاده ام:

http://www.iranglobal.info/taxonomy/term/339

 

تارنما = سایت، وب سایت

تارنگار = وبلاگ

تارپیک = ایمیل

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما