علل ممانعت از حضور مولوی عبدالحمید در مراسم تحلیف

گزارش بی بی سی: چرا مولانا عبدالحمید رهبر اهل سنت و بقیه رهبران مذهبی اهل سنت و اقوام و ملیت های ایرانی به مراسم تحلیف ریاست جمهوری حسن روحانی دعوت نشدند؟

علیرغم حمایت مولانا عبدالحمید و اهل سنت ایران از حسن روحانی در هر دو دوره انتخابات ایشان و  علیرغم ریختن حدود هفت میلیون رای اهل سنت به سبد انتخاباتی حسن روحانی، از حضور مولانا عبدالحمید در خانه ملت و در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ممانعت بعمل آمد؟ چرا؟  این در حالی است که بسیاری از اما جمعه های شیعه و  نمایندگان مذهبی و رهبران دینی یهودی و مسیحی و زرتشتی و ارمنی و شیعه و غیره همگی در کنار بیش از هزار و دویست میهمان داخلی و خارجی (از جمله نمایندگان کشور جدید الکشف "دماغه سبز") حضور داشتند؟

 

گزارش رادیو فردا را در همین زمینه با کلیک بر روی لینک زیر بخوانید:

رادیو فردا:   دوشوکی: "دعوت نکردن مولوی عبدالحمید به مراسم تحلیف، رسم برادری نبود".

https://www.radiofarda.com/a/doshouki-interview-on-abdolhamid-absence-in-rouhani-inauguration/28661676.html

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقا و یا خانم کاردان
فقط یک نکته را می خواهم بگویم. بیش از 99% بلوچها همیشه مودب و ملایم هستند که با استدلال حرف می زنند. از مولوی عبدالحمید گرفته تا آقای دوشوکی. سعه صدر بلوچها و اهل سنت بسیار زیاد است و تحمل فراوانی دارند. مثل برخی از برادران شیعه نیستند که همه چیز را با زور اسلحه و اعدام فقط برای خودشان می خواهند

عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب آقای دوشوکی محترم
بهتر است جنابعالی این سوال را از مولوی عبدالحمید و دیگر مولوی و ماموستاهای و ملاهای سنی طرفدار نظام که در زمان انتخابات برای آن کاسه داغتر از آش می شوند می پرسیدید. چرا بعد از چهار دهه بی مهری و توهین های سخیف این ملاهای شما همچنان سر در آخور آخوندی دارند؟ اینها به توهین و بدرفتاری عادت کردند. شما هم که ظاهرا در بی بی سی خیلی مودبانه و ملایم حرف می زنید تا مبادا . . . .

عدم انتشار شده: 
false