ترور شهروندان بارسلون، ادامه قتل عام های اسلامگرایان در خاورمیانه است

تا یک دهه پیش، هنگامی از ترور ها و تاریخ خونبار اسلامگرایان در ایران سخن بمیان می آمد؛ این موضوع برای "غربی"ها غریب و ناملموس بود. اکنون که هجوم دوباره اسلام برای اعمال سیطره دینی ، سیاسی و نظامی در ابعاد جهانی در دستور کار اسلامگرایان قرار گرفته، درک جامعه ایرانی و آنچه برآن گذشته، ملموس تر میشود. تهاجم اسلام سیاسی برای نابودی آئینی، فرهنگی، سیاسی و تاریخی ایرانیان با فتواهای قتل "مجوسان" آغاز شد و در تداوم تاریخ خود، به نسل کشی دگراندیشان در 40 سال گذشته رسید.

شهروندان زمین شاهد توحش و بربریت داعش، حزب الله، طالبان، جندالله و .. در سراسر جهان هستند. این توحش و بربریت، پیشینه و تاریخی دارد که باید برای جهانیان ورق زده شود و نقش امروزین عربستان، ترکیه و آخوندهای شیعه ایران را نشان داد. آری؛ بذر نفرت و انسان ستیزانه ای که عربستان، شیوخ حاشیه خلیج فارس، ترکیه و آخوندها در منطقه و کشورهای اروپائی کاشتند، اینروزها در شکل هجوم غیرانسانی به نمادهای سیاسی - فرهنگی و اجتماعی جهان مدرن تجلی می یابد.

کشتار شهروندان اسپانیائی، ادامه تجاوز داعش به شنگال، حکومت اسلامی به شهروندان ایران و ... است. 

****************************

براساس گزارش خبرگزاری فرانسه حدود ساعت ۲ صبح بوقت اروپای مرکزی یک خودروی آئودی در این منطقه به سوی عابران یورش برد که به مجروح شدن هفت نفر از جمله یک مامور پلیس منجر شده است. نیروهای پلیس بلافاصله برروی اتومبیل آتش گشوده و هر پنج سرنشین آنرا از پای درآورده اند.

سخنگوی پلیس منطقه ضمن تصریح این موضوع که حمله کمبریلز با رویداد تروریستی بارسلون ارتباط دارد، اعلام کرده از سرنشینان آئودی کمبربندهای انفجاری بدست آمده است.

یک خودروی ون روز پنجشنبه در محله توریستی و پرازدحام بارسلون بنام «رامبلا» به جمعیت حمله‌ور شد. این حمله ۱۳ کشته و دست‌کم ۱۰۰ زخمی بر جای گذاشت. عامل این حمله هنوز دستگیر نشده است. گروه داعش مسئولیت حمله راملا را برعهده گرفت.

پس از این حمله، انفجاری در یک خانه واقع در منطقه الکانار رخ داد. مقامات پلیس اعتقاد دارند ساکنان این خانه مشغول ساختن بمب بوده‌اند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با ابراز همدردی و همبستگی با قربانیان حادثه تروریستی اسپانیا .رویدادهای خونین ومرگبار اسلامی نشان میدهد که به هنگام هجوم لشگریان گرسنه محمد چه بر سر پدران ومادران ما در اغاز حمله اسلام به ایران روی داده است . گشتار سال 67و قتل های زنجیره ای و اواره گی ومهاجرت هزاران انسان چهره پلید اسلام را بیش از بیش روشن میکند .
اسلام هر گز دینی پذیرفته از سوی مردم ایران نبود و امید انکه روز ی این لکه ننگ هویت کاذب هیچ ایرانی نباشد .
اسلام چه سنتی و چه انقلابی ان هدفی جز برده گی انسان در سپهر خود ندارد .