تهديد به ترور احسان فتاحي توسط ارگان های مختلف جمهوری اسلامی ایران

تهديد به ترور احسان فتاحي توسط آخوند حسن عاملي امام جمعه اردبیل ونماينده خبرگان رهبري و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی و كارمندان سفارت ايران

تهديد به ترور احسان فتاحي توسط آخوند حسن عاملي امام جمعه اردبیل ونماينده خبرگان رهبري و وزارت اطلاعات و كارمندان سفارت ايران
براساس گزارشات رسیده اخیرا نیروهای وزارت اطلاعات در خارج کشور (مهسا و علی رحیم مشايي پسر عموي رحيم مشايي معاون اول احمدي نژاد از کارکنان سفارت جمهوری اسلامی در لندن) به تهدید فعالین مدنی و حقوق بشری از جمله آقای احسان فتاحی اقدام کرده اند
این اقدامات به اشکال مختلف مزاحمتهای تلفنی و تهدید و غیره صورت گرفته است.
ایجاد مزاحمت برای ایرانیان فعال خارج کشور توسط وزارت اطلاعات تحت امر ملاها، جهت تطمیع و تمکین امر آنها میباشد و در صورت پاسخ منفی به واضح ترین شکل آنان را به ترور و ربودن به داخل سفارت جمهوری اسلامی تهدید میکنند.
همچنين از طرفي ديگر تهديد به ترور احسان فتاحي توسط آيت الله سيد حسن عاملي ،نماينده ولي فقيه وامام جمعه اردبيل و نماينده مجلس خبرگان رهبري گُويای اين مطلب است.
سند ضمیمه شاهد و حاکی همین حقیقت است
احسان فتاحي مي گويد:
"در برنامه زنده اينستاگرام در حال صحبت بودم ،كه ناگهان آخوندي شروع به تهديد و فحاشي کرد و بعداز برنامه متوجه شدم كه اين صفحه رسمي امام جمعه اردبيل است ، كه با شديدترين حرفها مرا به مرگ تهديد مي كند '!
همچنين كارمند سفارت ايران به همراه همسرش او را با وقیحانه ترین شکل ممکن تهديد به قتل کرده اند.. و گفته اند که اسامي ومشخصات شما و دوستان فیسبوکی شما ثبت شده است و به اطلاعات ايران فرستاديم، و بعد از منتشر نمودن مطالب اينها توسط احسان فتاحي ، او تا یک هفته تهديد به قتل مي شد ، چه بصورت تلفني و چه بصورت نوشتاري، وبعداز تحقيقات مشخص مي شود، که آنها در صفحه شخصي خود بدون هيچ ترسي ،احسان فتاحي را به مرگ و كشتن تهديد مي كنند ومي گويند پليس هم هيچ غلطي نمي تواند بکند، و نظام جمهوري اسلامي پشتيبانمان ما هست !
در ادامه تهدیداتشان همچنین آنها گفته اند که ما ،مكان زندگی تورا مي دانيم و،اين در حالي مي باشد كه مکان احسان فتاحي، توسط اداره امنيتي نامشخص بوده ، تا كه كسي به جز پليس نتواند به او دسترسی پیدا کند. ؛ولي بعداز ملاقات (شخصي كورد) با احسان فتاحي، که به اختلافاتی بین آنها منجر می شود آن شخص كورد، محل ومكان احسان فتاحي را به شخصی به اسم امید دانا میدهد و او هم آن را، در فضای مجازی منتشر و زير سوال برده می برد.
لازم به ذکر است که اميد دانا ،مامور وزارت اطلاعات در سوئد می باشد و مدتی در حال جدال مجازی با احسان فتاحی بوده و مدعیست که محل زندگي وحتی شماره تلفن شخصي احسان فتاحی را می داند .
و همچنین لازم به ذكر است ،که پليس درحال تحقيق اين پرونده مي باشد !

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای احسان فتاحی
در اینکه رژیم جمهوری اسلامی تروریست بوده و هست شکی نیست. اما به نظر بنده شما به مشکل روحی ؍؍خودشیفتگی؍؍ دچار شده اید و بد نیست قبل از اینکه دست تروریستها بهتون برسه سری به یک روانشناس ایرانی در لندن بزنید.
آیا توهین های هر روزه شما به ایران و ایرانی و تشیع و زنان فارس و کردستانی های سکولار مصداق ترور شخصیتها و عقاید دیگران نیست؟
بدون شک شما دارای اختلالات شخصیتی هستید، چرا که یکبار بدون مدرک ادعای دکترای نانو را داشته و دگربار می گوئید دارای مدرک کارشناش ارشد برق هستید و یا اینکه دروس مذهبی رو هم به اتمام رسانده اید. بد نیست روزی هم مدارک دانشگاهی خودتان را به خوانندگان و بینندگان ارائه کنید و یا بیوگرافی خودتان را بنویسید، چون همه می دانند مظلوم نمائی های شما مشکوک است.....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
احسان فتاخی اسم یکی از پیشمرگه های ک.مله بوده كه ايشان استفاده مي كند ،كسي از گذشته او چيزي نمي داند.ايا اين جنجالها براي رد گم كردن نيست
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هموطن عزیزم آقای احسان فتاحی
از قدیم گفته اند «سگی که واق واق می‌کند گاز نمی‌گیرد» الان دیگر دهۀ 60 و 70 نیست که این رژیم پست و پلید بتواند به راحتی مبارزین را در خارج از کشور ترور کند. رژیم آخوندی در این دوران جرئت این شکرخوری های اضافه را ندارد.
آقای احسان فتاحی، اتحاد و همبستگی، یگانه کلید پیروزی ما بر علیه رژیم فاشیست مذهبی و ضد ایرانی و پلید آخوندی است .شاید هر کدام از ما سرنگونی طلبان جمهوریخواه ایدئولوژی و نظرات متضاد داشته باشیم، ولی آنچه که مسلم است همۀ ما در یک چیز هم عقیده هستیم و آن انهدام و ریشه کن کردن رژیم پلید جمهوری اسلامی می باشد. زمان آن رسیده که همۀ جمهوریخواهان سرنگون طلب در زیر چتر اتحاد و همبستگی ملی بر علیه این رژیم فاسد و جنایتکار دست به دست هم داده و با پیوستن به هم به هدف مشترکمان برسیم.
زنده باد خلق قهرمان ایران، پاینده باد ایران، مرگ بر جمهوری اسلامی.