فرار پیشمرگه‌های کُرد از کرکوک

✔️فرار پیشمرگه‌های کُرد از کرکوک

▪️با آغاز عملیات نیروهای عراقی برای بازپس گیری چاه‌های نفت کرکوک که در کنترل نیروهای اقلیم کردستان است، عقب نشینی گسترده ‌نیروهای کُرد شروع شده است

منبع: 
هفت صبح
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
الفرار!الفرار!

الفرار و الفرار و الفرار از جفای بارزانی الفرار

حال من هرگز ندانی ای عزیز گر تو خواهی آن بدانی الفرار
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
در طرف عراق بر علیه ایران و در طرف ایران بر علیه عراق و....و....کار این رهبران بی خرد کرد بوده است . امروز در طرف استعمار بر علیه منافعۀ منطقه ایستاده اند ! حال سرنوشت وابسته گی از هزاران سال تا امروز تغییر نکرده است . یعنی معلوم هست . زنده و پاینده باد، ایران ، عراق ، ترکیه .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جماعت پانترکیست، بوزقورد، تورکچلیق، آذربایجانچلیق، تورانچی که همگی از یک جا آب میخورند از شکست کوردها در کرکوک و مناطق مورد مناقشه کورد - عرب بسیار خوشحال هستند و پیروزی حشد الشعبی و نیروی های اشغالگر و فاشیست اسلامی عراق تبریک گفته و در حال جشن و پایکوبی هستند. آنها فکر میکنند که تورکمن ها از اسارت کردها خلاص شدند و با پیروزی حشدالشعبی و دولت عراق تورکمن ها به آزادی و حقوق ملی خود دست یافتند.
این جماعت متوجه نیستند که برای اشغالگران فاشیست عرب عراق هر دو یعنی کورد و تورکمن دشمن هستند و هر دو باید اسمیله شده و محو شوند.
آنها نمی دانند که تورکمن ها شدیدترین سرکوبها و جنایات را از دولتهای عربی عراق متحمل شدند و دوباره به اسارت فاشیستهای اسلامی در آمده و در پروسه نابودی هستند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
به امید آن روز که اکراد مهاجر تمام شهرهای آزربایجان (حتی سویوخ بولاخ) را تخلیه کرده و بدون خون ریزی به سرزمین اصلی خود برگردند و پان فارس و پان ایرانیستها و خائنین برای این زیاده خواهها سینه چاک نکنند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام _ من درزیرمقاله خانم سیمین صبری نوشتم؛که کوردهاهرچه سریعترکرکوک رابه تورکمن ها واگذاشته وزیاده خواهی نکنند.
متاسفانه نظرخیرخواه وانسان دوستی مارااین زیاده خواه شرور بدجورتعبیرمیکنند.
فکرمیکنند،داشتن کلت وکلاش دردست شجاعت و امتیازاست.
منطقه راهمچون داعش وحتی قبل ازداعش به آشوب کشانده وانسانهای مدنی ومخالف وحشیگری خودرا بقتل رسانده ویاباارعاب میخواهندبرای خودسرزمین درست کنند.
عدم انتشار شده: 
false