عدم پاسخگویی دولت به بزرگداشت کوروش بزرگ

سندی که مشاهده می‌کنید متعلق به نهاد ریاست جمهوری است و در رابطه با طرحی است که روز دوشنبه 1396/7/10 برابر با 2/10/2017 (که در پایین صفحه نیز درج شده است) توسط جناب آقای عزیزی به نهاد یاد شده برای برگزاری با آرامش روز بزرگداشت کوروش بزرگ ارائه داده شده است.دراین باب نه تنها هیچ پاسخی دریافت نشده، بلکه دو بار کارشناسان (0216133) فرمودند اگر مسئولین تمایل داشته باشند تماس خواهندگرفت!

سندی که مشاهده می‌کنید متعلق به نهاد ریاست جمهوری است و در رابطه با طرحی است که روز دوشنبه 1396/7/10 برابر با 2/10/2017 (که در پایین صفحه نیز درج شده است) توسط جناب آقای عزیزی به نهاد یاد شده برای برگزاری با آرامش روز بزرگداشت کوروش بزرگ ارائه داده شده است.دراین باب نه تنها هیچ پاسخی دریافت نشده، بلکه دو بار کارشناسان (0216133) فرمودند اگر مسئولین تمایل داشته باشند تماس خواهندگرفت! و حتی پس از این گفته‌ها، در هنگام پیگیری دوباره در تاریخ 22/7/1396 با اینکه بسیار معطل می‌شدم با بی‌ادبی تمام نهاد ریاست جمهوری شماره (02164451) تلفن را چند بار روی من قطع کردند. و حتی هراس دارند که خودشان را معرفی کنند! و پس از آن دوباره به کارشناسان (0216133) مربوطه پیگیری و اعلام شده که این مسئله را رسانه‌ای خواهدشد.
آقای عزیزی دراین خصوص ادامه داد که: مردم ایران زمین بدانید که مسئولین حکومتی هیچ گونه ارزشی برای این مردم و تاریخ این کشور قائل نیستند. و یکی از هزار دلیلی که این مسئله را رسانه‌ای کردم این است که بدانید اگر چنین طرحی را در جایی و با نام هر کسی از خودشان خواستند اجرایی کنند، این طرح ایده‌ی آنها نبوده و متعلق به خودشان نیست. همانگونه که اخیراً یکی از نمایندگان شیراز را برای چنین طرحی جلو انداخته‌اند! پیش از این نیز در دو سال گذشته با دفتر رهبری مکاتبه داشتم که از آنها نیز پاسخی دریافت نکردم. از همگی شما خواهش میکنم که این عکس و فایلهای صوتی (توضیحات بیشتری مشخص است، البته برای زیاد نشدن حجم برخی از فایلها کوتاه شده‌اند) همراه آن را رسانه‌ای کنید که به گوش جهانیان برسد.

منبع: 
باخترامروز

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
سالام _ تازمانیکه فرهنگسازی و بازی با مردم ازطرف دولت چه آشکارا و چه پنهانی صورت می پذیرد.
تازمانیکه که مردم تحت شانتاژهای نژادپرستان فاشیست در ایجادتوهم برای مردم دست بالایی دارند.
تازمانیکه شاهنامه خوانی،کوروش پرستی ،بت سازی،امامزاده تراشی و باموج های ایجادشده درجامعه مردم سرگرم هستند،به این مملکت نه آزادی خواهدآمد،نه مردم آگاه خوهندشد،نه استعمارازکشورخارج خواهدشد.
خوش باشید بااین خودبزرگ بینی،توهم ونژادپرستی وسرگردان شدن در دایره اوهام.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درود. با تشکر از آقای وحید فرخنده خوی فرد. پیشاپیش 7 آبان، روز کوروش بزرگ را گرامی میداریم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
گذشتۀ این آقای کورش از امام حسین هم تاریک تر است. من نمی فهمم چه نیازی به یک کسی که در تاریکی های تاریخ می زیسته هست؟ این ایرانی ها گویا بدون امام زاده نمی توانند زندگی کنند. آخر ببینید نیازهای امروزتان چیست. واقعاً یک عده هفت خط سر کار گذاشته اند شما را.
عدم انتشار شده: 
false