پسر زم و دوستان مالیخولیایی و کذابش

حدود دو هفته پیش با انتشار عکس خاقان فیدان رئیس میت ترکیه در جمع هیئت همراه اردوغان در سفر تهران پرسیده بودم "آیا بساط آمدنیوز جمع خواهد شد؟"
حال نشانه های جمع شدن این بساط از سوی ترکيه را به شکلی ظریف تر از آنچه گمان میکردم میتوان دید.

حدود دو هفته پیش با انتشار عکس خاقان فیدان رئیس میت ترکیه در جمع هیئت همراه اردوغان در سفر تهران پرسیده بودم "آیا بساط آمدنیوز جمع خواهد شد؟"
حال نشانه های جمع شدن این بساط از سوی ترکيه را به شکلی ظریف تر از آنچه گمان میکردم میتوان دید.
ظرافتی که با پوست خربزه گذاشتن ارباب زیر پای کارگزار امنیتی خود تحقق میابد!
دیروز هرزنامه پسر زم در ادامه داستان مضحک زهرا لاریجانی شماره حسابی را در هالک بانک ترکیه (بانک خلق) اعلام کرده مدعی شده بود که زهرا لاریجانی در این شماره حساب 3 میلیون و 800 هزار یورو پول دارد.
(تصویر سمت چپ)
من اگرچه در همان نگاه اول به شماره ایبان اعلام شده (ایبان در بانکداری جهانی همان شماره ایست که در بانکداری ایران بدان شماره شبا گفته میشود) حدس زدم که این شماره ایبان درست نیست و اساسا شماره ایبان هالک بانک با 32 شروع نمیشود ولی با این وصف به سایت هالک بانک رفته شماره ایبانی که شبنامه مذکور اعلام کرده بود را وارد کردم ؛
نتیجه داستان قابل حدس بود.
سایت ارور داد و اعلام کرد که اساسا چنین شماره ایبانی وجود ندارد!
(تصویر سمت راست)
...............................
خب تکلیف پسر زم و دوستان مالیخولیایی و کذابش که روشن است ؛
وقتی دوستش رهبر فعلی جمهوری اسلامی را در سال 43 با قایق پارویی میفرستد به مسکو ؛
خودش هم 8 سال است تحت تعقیب تروریستهایی قرار دارد که به واسطه میزان اهمیت او در اپوزیسیون ایران و اساسا معادلات جهانی کمر همت به قتل او بسته اند ؛
و وقتی با توده بی شکل ، سرکوب شده و به انحطاط رفته ای مواجه هستیم که با کمال علاقه و بی هیچ علامت سوالی چنین اراجیفی را باور میکنند ؛
خب آن شماره ایبان هم چرا وجود خارجی نداشته باشد؟!!!
اما پرسش این است که هدف اربابان ترک زم از این اطلاعات غلط دادن به او چیست؟
آیا صرفا با توجه به آغاز دوره ای دیگر از ماه عسل اردوغان با ایران ، میت با دیزاینفورمیشن میخواهد از شر "کارگزار پر دردسر" راحت شود یا اینکه با توجه به نزدیک بودن دادگاه رضا ضراب در امریکا و درخواست محمت خاقان آتیلا معاون بازداشت شده هالک بانک در امریکا از مقامات دادستانی نیویورک برای تفکیک پرونده او از پرونده رضا ضراب ، میت ترکیه قصدی دیگر از مطرح کردن نام هالک بانک بصورت دیزاینفورمیشن دارد و میخواهد با حجمی از اطلاعات غلط در پرونده ایکه میتواند سرنوشت سیاسی رجب طیب اردوغان را زیر و زبر نماید و کارش را به زندان بکشد ؛ تاثیر بگذارد؟!
برای پاسخ به همه اینها باید صبر کرد و منتظر دادگاه ضراب-هالک بانک در روزهای آینده و بویژه کیفرخواست دادستان نیویورک در این باره شد.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هموطن عزیز این قدر ساده لوحانه و لس آنجلسی حرف نزنید
اصول حرفه ای خبرنگاری رو یاد بگیرید
تمام صحبتهای آمدنیوز و روح الله زم اونقدر دروغه که به ضرر اپوزوسیون تموم میشه تا به نفع! لطفا درک کنید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فکر می کنید پس از همه این سمپاشی ها مردم حرف ..... اپوزیسیون صادراتی مدافع رژیم را باور می کنند یا نوار صوتی بازجویی از زهرا لاریجانی را؟!همسویی شما با حسین شریعتمداری، صادق لاریجانی و... در اتهام زنی به امدنیوز اتفاقی است؟!