سخنی دوستانه با شرکت کنندگان کنگره سکولار دمکرات های ایران

سخنی دوستانه با شرکت کنندگان کنگره سکولار دمکرات های ایران در کلن آلمان

سخنی دوستانه با شرکت کنندگان کنگره سکولار دمکرات های ایران در کلن آلمان در آخر این هفته (شنبه و یکشنبه 28 و 29 اکتبر 2017)
https://www.youtube.com/watch?v=oL3gS55hdyE&feature=youtu.be

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقای دوشوکی...نوری علا را نخست باید در ایران بدادگاه ملی تحویل داد بعدش اگر نجات پیدا کرد، باز نشسته میشه. تمام
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اگر از مردم ایران بپرسید انها نیز می گویند در اینده ایران مجاهدین هیچ جایی ندارند چرا که تمام کنش ها وباورهایشان با ملایان یکی است و ساختار سازمانشان بر اساس دیکتاتوری مذهبی است. در واقع مجاهدین خمرهای سرخ اسلامی هستند و سران شان برای رسیدن به قدرت دست به هر جنایت و بی اخلاقی زده اند و این هزار و هفتصد هشتصد نفری هم که تحت رهبری دارند در واقع بردگانی هستند که از صبح تا شب باید گزارش خوابهای جنسی شان را بدهند و به همدیگر به خاطر همان خیالات جنسی فحاشی کنند و باقیمانده روز را هم سرگرم همدیگر شوند و باقی داستان ...که همه در جریان ان هستند.رهبرشان خانم رجوی هم که در حال پرو لباس های رنگارنگ و ملاقات با جراحان پلاستیک و ارایشگران و پیرایشگرانشان و اماده شدن برای دیداربا سنانورهای امریکایی و التماس به امریکا برای حمله به ایران هستند و فرصتی برای اندیسیدن به لجنزاری که ساخته اند ندارند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اگر مصاحبه دو روز پیش نوری علا با تلویزیون اندیشه را ببینید او می گوید در ایران نباید جایی برای مجاهدین یا سلطنت طلب ها باشد. این چه نوع وحدت و دمکراسی است؟ که طرف حتی حاضر نیست مجاهد و سلطنت طلب را ایرانی بپندارد و برای آنها حق حیات در کشورشان قائل شود. من فکر می کنم آقای دوشوکی انسان بسیار صاف و ساده ای است که با صداقت می خواهد با کسانی کار بکند که نه صداقت دارند و نه دمکرات هستند. آقای دوشوکی خیلی مواظب خودت باشد تا از حضور افرادی مثل شما در این کنگره سواستفاده ابزاری نشود.
عدم انتشار شده: 
false