پدیده خطرناک امنیتی و روانپریش "ضد ایرانی" بنام امید دانا
26.10.2017 - 10:36

و پژهین، سخیفانه و فژگندمنشانه به توهین و تخریب بقول خودش دوست و دشمن پرداخت و در ویدئوهای نخراشیده و با ادا و اطوارهای عقیم و نتراشیده در منهزم کردن اپوزیسیون تلاشی بیهوده را آغاز کرده است. شوربختانه بعد از رفراندوم کردستان، نوک پیکان توهین خود را متوجه اقوام و ملیت های ایرانی کرده است و به زبان مرسوم خود حزب اللهی های سپاه به یک "شرور شمغند و پژوین جهت شیوع پلشتی ها در فضای مجازی و حقیقی تبدیل شده است؛ و دریغا که تعداد اندکی مخاطب گوریش و ناوارد و ساده لوح از قماش همانهایی که برای صحنه ها اعدام در میادین و استادیوم های ایران جمع می شوند، به دور خود جمع کرده است.

امید (شریفی) دانا کیست؟

در بحبوحه تظاهرات بعد از انتخابات سال ۸۸ صدای و سیمای جمهوری اسلامی جوانی را مکررا نشان می داد که ظاهرا هر روزه در خیابان های تهران آزادانه شعارهای بسیار تند ضد ولایت فقیه سر می داد. در آن شرایط بسیاری از دختران و پسران جوان که شعارهای تند هم نمی دادند، دستگیر و شکنجه و کهریزکی شدند و در شکنجه گاه های جمهوری اسلامی جان باختند. اما این جوان بظاهر تند ظاهرا دستگیر و گویا به اعدام محکوم می شود، و اخبار شبکه یک صدا و سیما در تبلیغ "ضد انقلابی" بودن وی سنگ تمام می گزارد تا از او چهره ای برجسته بسازد. اما بعد از دریافت حکم اعدام از زندان آزاد شده و به مرخصی می رود و برگه اعدام را لابلای البسه خود در چمدان قائم کرده و به فرودگاه می رود و عازم سوئد می شود تا با ارائه حکم اعدام و ویدئوی شعارهای تندش (از صدا و سیما) در سوئد پناهندگی گرفته و "پروژه الماس فریب" دیگری تحت عنوان "تیم رودست" برای تخریب اپوزیسیون و فعالان سیاسی از اقوام و ملیت های ایرانی آغاز می شود. رسانه های جمهوری اسلامی از او بعنوان یک سلطنت طلب فراری یاد می کنند که از مرخصی از زندان "سواستفاده" کرده است و اعلام می شود که همسرش ممنوع الخروج شده است. اما شگفتا که همسر وی نیز چند ماه بعد به او می پیوندد تا تیم "فیلم"برداری و تبلیغات کامل شود. داستان های فراوانی حول و حوش تعدیل حکم اعدام وی و حتی عفو وی توسط آیت الله خامنه و دیگر مسائل "نامربوط" و "غیرسیاسی" وجود دارد که پرداختن به آنها را نه اخلاقی می دانم و نه سیاسی. تا آنجایی که من می دانم فقط وزارت اطلاعات می تواند یک تیم بسیار وسیع و با امکانات گسترده ای در اختیار دشته باشد تا ۲۴ ساعته همه رسانه های برونمرزی اپوزیسیون و کانال ها و سایت های خبری را ضبط و رصد کنند. و سپس این اطلاعات به همراه بقیه اندریافت های موازی و دانش و معرفت های زمینه ای و معلومات ضروری، ضمیمه و در اختیار یک پروژه بخصوصی قرار می دهند تا ضریب وثوق و باورپذیری عامیانه، و اعتبار و موفقیت آن ادعا تضمین گردد.

Missing media item.
این "هخای کودک"  که ملغمه ای ناهمگون و متضاد از لمپنیسم و شارلاتانیسم ویژه کسبه مداحان رژیم از خود بروز می دهد، در کنار لجن پراکنی بر علیه شخصیت ها و طیف های سیاسی مخالفان نظام، از سیاست توسعه  طلبی شیعی تحت لوای میراث خواری بظاهر پان ایرانیستی مداخله نظامی جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه و در جنگ سوریه شدیدا دفاع می کند و بر طبق گزارش مفصل و مستند این ویدئو، دقیقا همان خط و توجیه رژیم را در مشارکت کشتار مردم بیگناه در سوریه را تبلیغ و ترویج می کند. و از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی (بخوان سپاه قدس)  شدیدا حمایت می کند و مدعی می شود که نیروهای سرکوبگر رژیم جمهوری اسلامی دقیقا نقش سرداران بزرگ ایران را برای حفظ تمدن ایران بازی می کنند. در مورد اخطار پاسدار سلیمانی به اقلیم کردستان عراق و هجوم الحشد الشعبی به مناطق تحت کنترل پیشمرگه ها با ابراز تشکر از سردار سلیمانی می نویسد: ای شیرمرد منطقه ! اهورامزدای ایران نگهبانت باد. خسته نباشی و سپس اپوزیسیون برونمرزی را "بیشرف" می خواند. در این ویدئو به وزیر خارجه آمریکا شدیدا حمله می کند و با افتخار از رویش و آغاز یک "امپراطوری بزرگ ایران" در منطقه سخن می گوید. این شخص معلول الحال وقاحت و دریدگی را تا بدانجا می رساند که کرد ها را به زنان فاحشه تشبیه می کند که فقط هارت و پورت دارند.

شگرد دروغگویی او دقیقا کپی مقامات امنیتی و اطلاعاتی رژیم جمهوری اسلامی امثال حجت‌السلام‌ و المسلمین حسام الدین آشنا (مشاور فرهنگی ـ امنیتی حسن روحانی) می باشد که نگارنده را بخاطر نوشتن یک مقاله در مورد سفر بی ثمر  حسن روحانی و همراهان به پاکستان در سایت بی بی سی فارسی ، تجزیه طلب نشان دار معرفی کرد و چون کم آورده بود، مرا به جدایی طلبی متهم کرد . زیرا این سنت دیرینه شارلاتانها و جاهلان است که چون به حجت از خصم فرو مانند سلسله خصومت بجنبانند.

Missing media item.
دشمنی، خوارپنداری بیمارگونه و ناسزا گویی این دهان دریده بر علیه مردمان مختلف ایران دقیقا در راستای تبلیغات مسموم و هدفمند و جهت دار مسئولین نظام است، که سرکوب و تبعیض را نه تنها نهادینه کرده اند، بلکه آن را توجیه می کنند. توهین ! آن هم بر علیه همان به اصطلاح اقوام و ملیت هایی که اینگونه ناسیونالیست های متظاهر و دو آتشه به اصطلاح اهورامزدائی آنها را "اصیل ترین اقوام ایرانی می دانند". حال چرا و چگونه فردی که خودش را "وطنپرست پادشاهی ناسیونالست دو آتشه ایرانی" معرفی می کند، به کردها ، بلوچها و بقیه اقوام و ملیت ها توهین های بسیار سخیف و چرکین و زشت نثار می کند؛ و از آن سو از "الحشد الشعبی عرب" در مقابل کرد شدیدا حمایت می کند و اصرار دارد تا به اصطلاح این "قوم اصیل ایرانی" باید بخشی از یک کشور عربی و "جهان عرب" باقی بماند، که این نیز یکی داستانی است پر آب چشم!
پروژه خطرناک جنبش هفتم آبان

در این پروژه قرار است "تیم رودست" ایشان در خارج با مخالفان نظام در داخل ارتباط برقرار کرده و آنها را برای تظاهرات در روز یکشنبه ۷ آبان (مطابق با ۲۹ اکتبر ـ سالروز ورود کوروش کبیر به بابل) در آرامگاه کورش دعوت کند. در نتیجه نه تنها شناسائی فعالان ایرانی و ضد جمهوری اسلامی در داخل کشور، بلکه جمع کردن آنها در یک مکان مشخص و زمان مشخص بخشی از این پروژه امنیتی ـ اطلاعاتی "ضد ایرانی" تحت نام "ایران" است. بر طبق تیتر ویدئوی اخیر این "رفیق قافله" در مورد به اصطلاح جنبش هفتم آبان، دلایل خود را برای پاسداری از کوروش در روز ۷ آبان، " مشخصا حمایت از سردار سلیمانی (و نتیجتا حمایت از الحشد الشعبی) و حقارت پانکردها" بیان کرده است. هدف نگارنده از روشنگری در مورد این "عسس" بیچاره در این مقطع زمانی (سه روز مانده به هفت آبان) به دلیل خطراتی است که ممکن است امنیت جانی فعالان پاک سرشت داخل کشور را تهدید کند؛ و تا دیر نشده باید برای رفع خطر افشاگری های عاجل صورت گیرد . یا وگرنه برای نگارنده و یا بقیه فعالان هیچگونه آزردگی از توهین های سخیف وی حادث نشده و نخواهد شد؛ زیرا بقول مولانا کی شود دریا ز پوز سگ نجس. مولانا در همان دفتر ششم مثنوی معنوی ادامه می دهد:
ای بریده آن لب و حلق و دهان
که کند تف سوی مه یا آسمان
تف برویش باز گردد بی شکی
تف سوی گردون نیابد مسلکی

دکتر عبدالستار دوشوکی
مرکز مطالعات بلوچستان ـ لندن
پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

دكتر عبدالستار دوشوكي

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما