7 آبان روز گرامیداشت کوروش بزرگ و وحشت حکومت اسلامی

ابلاغیه ممنوعیت بزرگداشت پدر حقوق بشر
مردم بیزار از حکومت نکبت بار اسلامگرایان در ایران، با اتکاء به میراث تاریخی، سیاسی و فرهنگی خود به مقابله با اسلام سیاسی برخاسته اند و یکی از جلوه های پیکار برای گذر از حکومت اسلامی، حفظ چهره های تاریخی میهن است. کوروش بزرگ نماد انساندوستی و حقوق بشر در هنگامه ای بود که بربریت در جهان بیداد می کرد. وارثان فرهنگ غنی ایران در تدارک برگزاری گرامی داشت یکی از چهره های تمدن بشری در حکومت ضد بشری اسلامگرایان هستند. حکومت در ابلاغیه ای برگزاری این مراسم را ممنوع کرده است.

هنگام آن فرا رسیده تا پرچم جمهوری ایرانی بعنوان جایگزین حکومت اسلامی در 7 آبان برافراشته شود و فرزندان سیاسی کوروش با تاکید بر جمهوریت، لائیسیته و دمکراسی پیام جامعه ایرانی را به جهانیان برسانند و نشان دهند که دیگر به هیچ نوعی از استبداد و حکومت های موروثی و دینی تن نخواهند داد.

سند زیر فرمان ایرانی ستیزی اسلام سیاسی (حکومت اسلامی) و ممنوعیت تجمع جامعه ایرانی در بزرگداشت پیشکسوت حقوق بشر است. در صورتی که حکومت مانع تشکل و تجمع مردم در پاسارگاد گردد، باید همه کوی و برزن ها را به پاسارگاد تبدیل کرد و بزرگترین جنبش سیاسی - اجتماعی ممکن را با هدف برکناری حکومت اسلامی و برقراری جمهوری ایرانی (لائیک دمکراتیک) سازمان داد.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود بر آقای اقبالی. روز هفتم آبان، روز کوروش بزرگ پدر ایران زمین را به تمام ایرانی ها تبریک عرض مینمایم. کوروش بزرگ در قلب ایرانیان جا دارد. با تشکر

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حتما کورش خیلی دموکرات و سکولار بودهخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ