گفتگو بابرخي از شركت كنندگان گنگره سكولار دمكرات هاي ايران

گفتگو با : مسعود. نقره كار ، فريدون احمدي ،بهييه جيلاني ،هايده توكلي يزدان شهدايي ، پژمان ،زمان فيلي ،اتوسا نجف لوي،رضا حسين بر،
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
اپوزیسیون باید به نباید ها در ائتلاف یا وحدت گروهها بیشتر بپردازد و این نبایدها می بایست بر اساس نیاز مبارزاتی امروز جامعه ایران تعیین شود
1. شما در هر گروه یا حزب یا جنبشی که هستید اجازه ندارید بجای مردم ایران در باره نوع حکومت جایگزین جمهوری اسلامی تصمیم بگیرید اما وظیفه دارید و وظیفه سنگین تاریخی هم دارید حکومت مورد نظر خود را به مردم معرفی نمایید نه فقط با اسم بلکه با تشریح نوع حکومت و ساختار آن و معرفی نمونه های موجود آن در جهان. شما در حال از دست دادن فرصت ها برای رشد آگاهی سیاسی مردم بویژه نسبت به اَشکال حکومت ها و نقاط ضعف و قوت آنها هستید.
چرا اجازه ندارید ؟ چون این روش همان انتخابات آری یا نه 12 فروردین 1358 است .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درود بشما و تمام شرکت کنندگان که در این کنگره حضور پیدا کردند
بدیهیست که 99 % از باورمندان به آزادی و سکولار دموکراسی با هدف وحدت در کثرت و بوجود آوردن آلترناتیو ، بمنظور مقابله و همچنین برای آمادگی برای پس از انحلال یا براندازی خلافت آخوندی ، با تمام مشکلات در این کنگره شرکت کردند.
ظاهرا...... بآوری به امکان تشکیل چنین آلترناتیوی که هدف عمده این کنگره بود با توجه به بیماری روانی ( خود محوری و خود پسندی و خود بزرگ بینی ) در بین کنشگران ندارند که به آن و همچنین به مهستانی که دکتر نوری علا عنوان کردند اشاره ای نکردند .
عدم انتشار شده: 
false