سخنرانی محمد زمانی در کنگره سکولار دمکرات ها در کلن المان

سخنرانی محمد زمانی در کنگره سکولار دمکرات ها در کلن المان ..29.10.217

اين سخنراني حول ماهيت جمهوري اسلامي و ايجاد يك الترناتيو در مقابل جمهوري اسلامي است .همچنين حمايت و تقويت جنبش ها در ايران و اعلام شوراي دمكراسي خواهان ايران در اينده نزديك .اين كنگره توسط سكولار دمكرات ها در كلن المان تدارك ديده شده بود
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
این گنگره سکولار دمکرات با شرکت اعضا چپ و تجزیه طلب در حقیقت ابزاری در خدمت هدف حزب توده است .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اينده ايران بدون عدم تمركز قدرت به دمكراسي نخواهد رسيد .بحث رفع تبعيض است و اينكه ايران متعلق به همه ايرانيان است .بحث دمكراسي و تقسيم قدرت و ثروت در تمام ايران است .اتفاقا اكثر كشورهاي موفق در اروپا و امريكا و كانادا و ....عدم تمركز قدرت و يك سيستم فدرال است .نمونه ان المان كه من در ان زندگي ميكنم كه بسيار كشور مترقي و موفق در همه عرصه هاست .ما هم ميتوانيم يك الگوي موفق رابا توجه به كثيره المله بودن ايران إجرائي نماييم .در نتيجه هدف همه ما ميبايست حقوق شهروندي و رفع تبعيض از سراسر ايران باشد .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بنده اکثر سخنرانی این اقایون و خانمها را گوش می دادم و هدف از این اجتماع همبستگی بود ولی از محور اتحاد خبری نبود.
چطور یک جامعه و ملت میتوانند همسنگر و متحد بشوند، اگر محور اتحاد و یا هدف یکسان ندارند و این یک تراژدی است برای ملتی که 39 سال است زیر یوغ رژیم فاشیستی اسلامی است و هنوز گروه های فعال سیاسی در گذشته درجا می زنند و یا دارند با افکار ایدولوژی شکست خورده پیش میروند؟
کشورهایی که به دموکراسی رسیده اند حداعقل در این 30 سال اخیر ، مهمترین محور انها کشور و ملت و دموکراسی بوده و نه ایدولوژی و حزبی.
تنها چیزهایی که امروز برای اتحاد ما ایرانیان می تواند کمک بکند،کشورمان ایران و منافع ملی و رفاه مردم و دموکراسی و ازادی کامل ایرانیان و دوری از ایدولوژی و دین و قبیله گری و قومی است.
ولی متاسفانه من اینها را از این اقایون و خانمها ندیدم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای زمانی، با فدرال کردن ایران حقوق ملت ایران به قول شما ملت های ایران براورده نخواهد شد و دقیقآ شما گول ان دوستان شما که اکثرآ چپ ها در ان مجلس نشسته اند را میخورید. چون این چپ ها 40 سال است که باعث بی اعتمادی جامعه به اپوزیسیون شده اند و اگر حرفهای انها را بدقت گوش داده باشید ، هنوزانها با شاه مبارزه می کنند و از زمان شاه می گویند. به نظر بنده گوش ندهید و با شعور خود پناه ببریید، کدام یک از این کشورهای فدرالیزه شده سراغ دارید که موفق بوده باشد؟ کانادا یک مثال است. که از چندین استان، فقط دو استان از لحاظ اقتصادی تا حدی موفق ولی بقیه استانها غیر موفق. کشور ایران احتیاج به مدیران و کارکنان میهن پرست و باور کامل به دموکراسی دارد و با یک دولت مرکزی قدرتمند و صادق بتواند کشور را از نابودی نجات دهد حداعقل برای پنج سال و بعد از ان هر استان برای استاندار و شهردارد از خود انتخاب بکند نه از مرکز
عدم انتشار شده: 
false