بوزینۀ مأمون (توهین به مقدسات)

در ایران سی‌ام ماه عربیِ صفر را سالمرگ امام رضا یا همان «ثامن‌الاجنه» و یا به تعبیری «مومیایی 8» می‌‌دانند. این امام را می‌توان عضو شمارۀ 8 از مجموعۀ ائمۀ عنتر موسوم به دوازده امام و چهارده معصوم و کلاً جزو طویلۀ «اهل بیت» برشمرد. آخوندهای نابکار شیعه چون می‌دانند صفات و القابی مثل شاه و ولیعهد نزد ایرانیان احترام خاصی دارد، امام رضا را ولیعهد مأمون و شاه خراسان می‌نامند.

شیعیان از امام رضا فقط یک حرف شنیده‌اند که گفته است خداوند می‌فرماید کلمۀ لااله‌الاالله حصن حصین من است... و این حرف مهمل و بی ارزش را مثل طوطی تکرار می‌کنند. همچنین می‌گویند که امام رضا کنیزان بسیاری داشته و دائم‌الجماع بوده است. نحوۀ مرگ وی نیز مشکوک و همواره موضوع کنجکاوی بوده. ولی آنچه مسلم است اینکه امام رضا به ادرار و آب منی علاقه زیادی نشان می‌داده، به طوری که در طب‌الرضا تأکید کرده که ادرار خود را حبس نکنید حتا اگر سوار بر اسب باشید و هنگام طغيان شهوت از حبس كردن منی پرهيز كنید و عمل جماع را بيشتر از حد عادی طول ندهید.
در بارۀ زندگی امام رضا این سوآل همیشه وجود داشته است که اساساً این جانور بیابان‌های عربستان، در خراسان و در خاک ایران چه کاری داشته و چه غلطی می‌خورده است؟
داستان از این قرار است که امام رضا را مأمون خلیفۀ عباسی به تقلید از پدرش هارون‌الرشید که آخوندهای شیعه وی را فردی بوزینه‌باز می‌خوانند، جهت سرگرمی و تفریح به نزد خود فراخواند. امام رضا که سیدِ بیسواد و بیکاره‌ای بود و مانند اجدادش بویژه امام حسن یعنی امام شمارۀ 2 شیعیان، به غیر از شکم‌چرانی و مفت‌خوری و شهوترانی هنری نمی‌شناخت، از این دعوت با خوشحالی استقبال ‌کرد و از عربستان به ایران آمد و در دستگاه اشغالگران و متجاوزان مسلمان به عنوان «دلقک دربار» مشغول به کار ‌شد.
امام رضا در دربار عباسیان، همان نقش بوزینۀ هارون‌الرشید را این بار برای مأمون بازی می‌کرد. به این شکل که با پشتک و وارو زدن و نشان دادن جای دوست و دشمن، مهمانان خلیفه را سرگرم می‌کرد و موجبات خنده و شادی آنان را به هنگام مجالس بزم و عیش و نوش فراهم می‌ساخت. وقتی از امام رضا می پرسیدند جای دوست کجاست، دستش را روی سرش می‌گذاشت و زمانی که می پرسیدند جای دشمن کجاست، پشتش را بالا می‌گرفت و به کون خود اشاره می‌کرد. مهمانان خلیفه هم هسته و پوست میوه به سویش پرت می‌کردند.
امام رضا بر خلاف زندگی سراسر مسخرگی و لودگی‌اش، اما سرنوشت و سرانجام تراژیکی پیدا ‌کرد. این امام همام که بنا به سیره و سنت جدش رسول‌الله، در جماعبارگی و دست درازی به حتا زنان شوهردار عادت موروثی داشت و به صغیر و کبیر رحم نمی‌کرد، شبیه تعداد دیگری از امامان شیعه عاقبت توسط یکی از زنانش که از مشاهده کثافت کاری‌‌ها و آبروریزی‌های وی به ستوه آمده بود به قتل رسید. به این صورت که همسرش ابتدا در آفتابه مقداری اسید می‌ریزد تا شبیه بلایی که همسر آقای حسینی، معلم برنامۀ «اخلاق در خانواده»ی صدا و سیما، بر سر شوهرش آورده بود، آلت تجاوز این امام معصوم را که از سورۀ بقره هم درازتر بود بسوزاند و از کار بیاندازد. اما چون از این طریق نتیجه‌ای نمی‌گیرد، آنوقت به روش طب‌الرضا و با انگور مسموم او را سقط می‌کند. البته روایتی متواتر و با سند صحیح نیز وجود دارد که گویا امام رضا مانند احمد خمینی بر اثر شکمبارگی و پرخوری روده‌هایش ترکیده و مرده است.(ظاهراً مصطفی خمینی هم به همین عارضه تلف شده، به طوری که امام خمینی در همان زمان برای جلوگیری از آبروریزی بیشتر اجازه نداد جسد مصطفی را کالبد شکافی کنند.)
در هر صورت پس از مرگ، لاشۀ متعفن امام رضا را به دستور مأمون خلیفۀ عباسی در چاه توالت اقامتگاه تابستانی پدرش هارون در یکی از روستاهای نوغان به نام سناباد از توابع توس چال می‌کنند و سیفون را هم می‌کشند.(امروزه برای رفع این بوی تعفن سالانه صدها لیتر گلاب قمصر کاشان مصرف می‌شود.)
شوربختانه اکنون قرنهاست که مردم شغالپرست میهن ما که گفته می‌شود علاوه بر بسیاری کمبودها، حافظۀ تاریخی هم ندارند، محل دفن امام رضا را با آتشکدۀ «آذربرزین مهر» در خراسان عوضی گرفته‌اند. آنان به کمک فریبکاری مغ‌ها و موبدان پلید زرتشتی که به صورت آخوند و آیت‌الله متامورف یافته‌اند، جهت زیارت و طلب شفا و شفاعت به مقبرۀ امام رضا دخیل می‌بندند و عاجزانه درخواست می‌کنند تا امام رضا، همانطور که ضامن آهو شده، مرحمت فرموده ضامن خر هم بشود!
پی‌نوشت:
این یادداشت را نگارنده در واکنش به تراوشات ذهن بیمار یکی از خیل بی وطنان بیگانه‌پرستی به قلم آورده است که شاید هیچ شرح و توصیفی قادر نباشد مفهوم «شغالپرست» را اینچنین که او از خود و تازی‌زاده‌های همتبارش یاد می‌کند به روشنی بیان دارد. چنانچه حوصله کردید مطلب کوتاه وی را در آدرس زیر بخوانید و خود داوری کنید.
http://www.ettelaat.com/new/index.asp?fname=2016%5...
-------------------------------------------------------------------------------------------------

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به غضنفر : مرگ بر جمهوری اسلامی و مرگ بر خامنه ای جلاد. در این سایت چه میکنی؟! برو ساندیست را بخور!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر نویسنده این مقاله زیبا. از این به بعد بیشتر بنویس. کسی که ایرانی باشد، استخوانهای پوسیده عرب را پرستش نمیکند!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا فرضا شما راست می گی. پس چرا در تاریخ هر که با آل علی در افتاد ور افتاد؟ مثلا یزید با امام حسین درافتاد و ورافتاد. یا همون مامون با امام رضا درافتاد ورافتاد. یا مسیحیت با اسلام درافتاد ورافتاد. یا اوباما با سید علی آل علی درافتاد و ورافتاد و با خفت جایش را به ترامپ داد. تحریم آل علی ورافتاد و برجام پابرجا شد وخفتش برای ترامپ ماند. چرا آمریکا مثل سگ از سردار سلیمانی میترسد؟ چرا یمنیهای شیعه بر سنی های سلفی پیروزند؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر شما
مسیحیت اوپن سورس یک دیدگاه جدید به مسیحیت است و معایب مسیحیت سنتی را ندارد.
open-christ.blogspot.com

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به سخره گرفتن باورها و اعتقادات توده هاى مردم و فحاشى و هرزه نويسى نسبت به مقدسات انها، عملى به غايت اشتباه بوده كه نشان دهنده بى پرنسيپى و بى مسيوليتى حاد نويسنده در برابر تراوشات قلمش است. اينگونه نوشتارها صرفا منجر به كدر شدن اهداف مبارزه و فوران كور احساسات مذهبى مردم باورمند ميگردد. از امواج حاصل از ان نيز فقط و فقط رژيم جهل و جنايت استفاده خواهد كرد و به هيچ عنوان كمكى براى مبارزين در راه ازادى ايران نخواهد بود. بسيارى از همين باورمندان خود از جمله مخالفين بالفعل حكومت نماينده خود خوانده خدا بر روى زمينند. در اينگونه موارد لازم و ضرورى است كه نيروهاى ازاديخواه و سرنگونى طلب با درك حساسيت موضوع راه را براى اينگونه عقده گشايى ها و خود ارضايى هاى روحى سد نمايند. هدف از مبارزه با حكومت ضد بشرى حاكم بر ايران نابودى سيستم ارتجاعى اخونديسم ميباشد و نه جنگى مذهبى عليه مردم ايران.عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود
من کاری ندارم که حضرت علی به همراه زبیربن عوام بیش از 700 نفر یهودی اسیر را سر برید و در دوران زمامداری خود موجب مرگ بیش از 100000 انسان شد و یا اینکه اگر تمام علم این ائمه دین از 1400 سال پیش تا بحال را جمع کنیم یک حشره کش ددت نمیشود که با آن بتوان ریش آخوندها را با آن از حشرات موذی پاک نمود و.... که همه این موارد باید مورد نقد و بررسی بیطرفانه و علمی قرار گیرد. اصولا نقد یکی از میوه های مدرنیته است که در بسیاری از بخشهای زندگی امروزی بشر به وفور دیده میشود که بی آن روند زندگی بشر به انحراف خواهد رفت. در سیاست و علم و تکنولوژی و سینما و دین و روزنامه نگاری... نقد بخشی جدا نشدنی از توسعه و تحول جوامع آزاد میباشد. نقد به همراه توسعه علم و تکنولوژی توانست مذهب که بشر را برای بیش از 2000 سال در زندان خود حبس نموده و از کاروان پیشرفت و تکنولوژی دور کرد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای بظاهر تبریزی با آن ستاره سرخت
پس چرا شما نسبت به هویت طلبان ترک آزربایجان با زبان دشنام و توهین و کاریکاتور و ریشخند صحبت می کنید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در باره زندگی ان مرد عرب به گفتار اقای یغمایی در میهن تی وی توجه فرمایید.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من (تبریزی) به هیچ دینی باورمند نیستم و به زبان آخوندها مرتد فطری و کافر حربی هستم که اعدام باید گردد! اما با تهدید، تحقیر، توهین، دشنام، ناسزا، ریشخند، کاریکاتور کشیدن و ..... هرگز باور هیچکس در هیچ کجای جهان دگرگون نشده است و کسانی که با زبان دشنام و توهین و کاریکاتور و ریشخند درباره دین اسلام سخنانی را می گویند و می نویسند کارشان به سود باورهای دینی و به سود دین اسلام است! با نوشتن سخنان روشنگرانه و پژوهشگرانه درباره دین و ویژگی های آن می توان باورهای دینداران را دگرگون کرد نه با دشنام و ناسزا و کاریکاتور و توهین و ریشخند! برای نمونه در نوشتاری در لینک زیر درباره دین اسلام پژوهشی روشنگرانه انجام شده است اما بدون به کارگیری زبان توهین و دشنام و ناسزا

http://iranglobal.info/node/19504

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب سیامک مهر,
الحق که مقاله شما کفه ترازو را با مقاله مداح, هم کف نمود با این تفاوت که مقاله کیلویی ایشان جهت مستمری و مقاله شما لابد در ستایش «آذربرزین مهر» میباشد و البته احتیاجی به چهره نمای شما نبود, "آشنا, داند صدای آشنا".