«مایکل ویس » عمامه بر زمین می‌کوبد

مایکل ویس عقل و شعور مخاطبین خود را که بیش و پیش از او، با نظامهای دیکتاتوری ایران و سوریه، فاصله و زاوبه دارند، به بازی می‌گیرد. وی «شلیک مستقیم تک‌تیراندازان نیروهای دولتی سوریه را به چشم کودکان ۱۲ ساله» با آب و تاب تعریف می‌کند تا نقشه‌های شوم مدعیان صاحب اختیاری جهان و نوکران و پادوهایشان را به خیال خود کمرنگ کند.

مایکل ویس Michael Weiss عقل و شعور مخاطبین خود را که بیش و پیش از او، با نظامهای دیکتاتوری ایران و سوریه، فاصله و زاوبه دارند، به بازی می‌گیرد. وی «شلیک مستقیم تک‌تیراندازان نیروهای دولتی سوریه را به چشم کودکان ۱۲ ساله» با آب و تاب تعریف می‌کند تا نقشه‌های شوم مدعیان صاحب اختیاری جهان و نوکران و پادوهایشان را به خیال خود کمرنگ کند. اشتباه نشود، زیر سؤال بردن امثال مایکل ویس که برای جغدهای جنگ پامنبری می کنند، به معنی نادیده‌گرفتن ظلم جاری در دمشق و تهران نیست و اثبات شئی، نفی ماعَدا نمی‌کند.

https://www.youtube.com/watch?v=c0PSqEYa_pU 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای همنشین بهار می شود لطف کنید بفرمائید کدام یک از حرفهای این روزنامه نگار آخوندی بود. کدام حرفش دروغ بود. یادتان باشد کار روزنامه نگار افشای حقایق است حتی اگر به مذاق شما و آخوندهاخوش نیاید. اگر واقعا همنشین آخوندها نیستید جواب دهید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چرا در رسانه های آخوندی ،دیگه به همدیگر "برادر و خواهر " نمی گویند ؟ و از آقا و خانم ،استفاده میکنند؟ به امید آنروز که از "کدبان و کدبانو" ی زردشت استفاده شود یا از" لیدی و جنتلمن." یا از" مستر و میس " !
حکومت ایدئولوژیک حتی برای طراحی "آفتابه اسلامی شیعه " هم مسابقات و کلاس درس گذاشته.
هنر زان ایرانیان است و بس.--- در راه خودکفایی اقتصادی.