گفتگو با فخر آور در باره حمله نظامی ، تحریم و رفیق آیت الله

در این مصاحبه زنده کیانوش توکلی در ارتباط با حمله نظامی آمریکا به ایران ویا قیام توده ای سوالاتی را طرح کرد که ایشان در پاسخ، مخالفت خود را با آن طرح‌ کرد ولی اضافه نمود که در صورت حمله امریکا، کسی از اپوزیسیون ایران نظر نخواهد خواست.در ادامه گفتگو در باره کتاب آیت الله از ایشان سوال شد که در این ویدو ملاحظه خواهید کرد:

بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
اقاى توكلى با سلام
از اينكه زحمت كشيده و در بين بحث هاى جدى و اصولى با استفاده از طنز كلامى، انتراكتى ميدهيد و موجبات شادى و خنده خوانندگان و شنوندگان سايت را فراهم ميكنيد، متشكرم.
ولى هذيان گويى، مهمل بافى و جعل حقايق هم حدى دارد و ايشان مدتهاست كه ان حد را رد كرده اند و در مدارهاى بالاترى از خالى بندى سياسى !!!، سير و سلوك ميكنند. وارونه كردن حوادث تاريخى فقط چشم بسته و دهان باز طلب ميكند كه ظاهرا ايشان هر دو را دارند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای توکلی و امیرعزیز بسیار عالی بود.خیلی ها وقت کامنت گذاشتن ندارند بعضی افراد مسن هم مشکل تایپ و یا کامپیوتر دارند. اگر سیستم امتیاز دهی برقرار میشد خوب بود. با آرزوی موفقیت برایتان منتظر مصاحبه بعدی هستیم.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر مهدیه فراهانی

نظر : 
چرا مسیله میره روی قیام مسلحانه؟
معلوم است که مردم عادی نمیتوانند بجنگند!
مسیله اصلی حمایت نظامی آمریکا از مردم عادی در برابر دولت مسلح است. بحث رو به چپ های انقلاب کشوندن فرار از بحث بود امیرخان
الانم کره شمالی سال ها است که تحریم است، کمرش شکسته آیا؟ از ۳سال دیگر کسی خبر ندارد، اگر رییس جمهور بعدی تحریم ها را لغو کند. شما جز کاسه ی چه کنم چه کنم چیزی ندارید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بسیارعالییییییییی
آقای توکلی مرسی از این مصاحبه خوب با امیر عزیز، محبوب بسیاری از جوانان ایرانی.
ادامه بدهید تخصصی تر
عدم انتشار شده: 
false