مفعول بودن دوست پسر رضا ضراب چرا برای نویسنده ای مدعی اپوزیسیون مسأله ساز است

sam_ghandchi
واقعاً مایه تأسف است که ایرانیان مقیم خارج و آنهم کسانیکه خود را صاحب نظر اپوزیسیون می نامند وقتی در اکثر کشورهای غربی که آنها مقیم هستند حتی ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته شده، در این عرصه حقوق بشری از مردم عادی ایران در داخل کشور که امکانات آگاه شدنشان بسیار اندک است، واپسگراتر عمل میکنند.

 

تا به حال به احترام دوستانی در جبهه ملی که از این نویسنده حمایت می کنند از ذکر نام او در رابطه با نوشته های تبعیض آمیزش در مورد یهودیان و بهاییان اجتناب کرده ام(۱) و بازهم نام او را نمی گویم. امروز نوشته ای از همین نویسنده درباره ماجرای رضا ضراب دیدم که در آن متنی را از قول دوستش درج کرده با عنوان "شیفتگان مخنث مقام معظم رهبری" که در آن این عبارت آمده: "از قرار معلوم یکی از دوست پسرهای مفعول رضا ضراب در استانبول، بنی حقانیان (بنی مخفف بنیامین با نام اصلی حسین حقانیان) بوده که برادر نورچشمی و گماشته سید علی خامنه‌ای، وحید حقانیان، است." این نوع ادبیات ارائه شده در مورد همجنسگرایان توسط این نویسنده مدعی اپوزیسیون تازگی ندارد که گویی همجنسگرای مفعول برای ایشان حقیرتر است که مرا به یاد فاشیستهای آمریکای لاتین می اندازد که دیدگاه مشابهی دارند. سال گذشته نیز ادبیات ضد همجنسگرایان در ماجرای سعید طوسی در نوشته  فردی شناخته شده در اپوزیسیون در سایت هجا منتشر شده بود که به احترام آنها از ذکر نام نویسنده، پرهیز کردم و فقط خود موضوع بحث شد(۲).

rainbow_flag_and_blue_skies

واقعاً مایه تأسف است که ایرانیان مقیم خارج و آنهم کسانیکه خود را صاحب نظر اپوزیسیون می نامند وقتی در اکثر کشورهای غربی که آنها مقیم هستند حتی ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته شده، در این عرصه حقوق بشری از مردم عادی ایران در داخل کشور که امکانات آگاه شدنشان بسیار اندک است، واپسگراتر عمل میکنند و حتی به خود زحمت ارتقاً آگاهی را در این زمینه نمی دهند و مدعی افشاگری رژیم و آگاهسازی مردمند. بهتر است اقلاً با چند همجنسگرای ایرانی در خارج آشنا شوند و درد دل آنها را بشنوند. همجنسگرایان ایرانی از سوی این رژیم اسلامی به اندازه کافی می کشند که قانون اساسی اش برای همجنسگرایان مجازات پرتاب از صخره را در نظر گرفته است. جریانات اپوزیسیون بهتر است خود را درباره حقوق همجنسگرایان(۳) مطلع کنند، و اگر هم قادر نیستند دردی دوا کنند اقلاً نمک بر زخم نپاشند و اجازه ندهند افراد نادانی که اینگونه مقالات را می نویسند برای آنها در این عرصه، قلم بزنند.
 
به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران

سام قندچی، ناشر و سردبیر ایرانسکوپ
بیست و پنجم آذر ماه ۱۳۹۶
December 16, 2017
 
1. داستان برخی مدافعان ایرانی روهینگیا و برخوردشان به بهاییان ایران
http://www.ghandchi.com/1629-rohingya.htm
 
2. اپوزیسیون و ماجرای قاری قران بچه باز
http://www.ghandchi.com/1230-child-molester.htm
 
3. درباره همجنسگرایان
https://goo.gl/qUdgXH

  منبع عکس : ویکیپدیا 

منبع: 
http://www.ghandchi.com/1811-gays-mafool.htm
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
همه می خواهند که حرفایشان شنیده شود. هیچ اشکالی ندارد که عقاید و احساسات خود را با افراد دیگر در میان بگذاریم. البته بیان عقاید، زمانی که بیش از اندازه باشد، برای دیگران آزاردهنده خواهد بود. یکی از مهم ترین راه های یک سخنور خوب بودن، خوب گوش کردن است.

پیروز باشید