آریو شهبانی: حمله آمریکا به جمهوری اسلامی یا قیام مردم

آریو شهبانی :در چهل سال گذشته جمهوری اسلامی با استخدام لشگری از کارشناسان و مشاوران در امور روانشناسی، جامعه‌شناسی، مهندسی اجتماعی و جنگ روانی و اطلاعاتی، موفق شده است که ایده درخواست حمله آمریکا به جمهوری اسلامی را مانند آتش زدن قرآن، بدل به تابو کند. در این مقاله سعی کرده‌ام که انواع بحثهایی که مخالفان حمله آمریکا به جمهوری اسلامی مطرح میکنند را پاسخ گفته باشم و در عین حال انواع مخاطراتی بزرگتری که در پی قیام مردم ایران وجود دارند ذکر کنم.

 امیدوارم مقاله زیر ضمن تابو شکنی، خواننده را به تفکر بیشتر وا دارد

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقا رضا این آقا بازی کامپیوتری زیاد بازی می کند و فکر می کند دنیای سیاست نیز مثل بازی های کامپیوتری دکمه استاپ دارد که هر جا که نخواستند نگه اش دارند، این هم مشکل آقای نوری علا است که به هر ... اجازه ی ابراز عقیده دادند و بعضی ها که دچار اختلالات شخصیتی و روانی هستند فکر می کنند دارای نظر و قدرت هستند که بتوانند با توسل به نیروی خارجی مثلا ایران ویران شده و بحران زده را دموکرات کنند. اینها هنوز در مفاهیم اولیه دموکراسی مانده اند آنوقت فقط برای مطرح شدن و اینکه بگویند کسی به ما توجه کرد از جناب توکلی استفاده سو کردند و به قول خودشان زیرکی کردند ولی این آقای توکلی بود که نشان داد چه افراد کوته فکری در احزاب عضو شده و تصور اپوزوسیون را در سر دارند و جمهوری اسلامی چه قهقهه هایی که با دیدن این فیلم ها نمی زند. واقعا اپوزیسیون سیرک شده است، اینها می خواهند ایران آزاد شود؟ زهی خیال باطل
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
یکی به من بگوید چطور آمریکا میتواند به جمهوری اسلامی آسیب برساند ولی مردم بدور از ماجرا باشند؟ مگر بمب یا موشکی که قرار است در تهران فرود آید دارای قوه تشخیص است که جمهوری اسلامی را از مردم جدا کند؟

میگویند هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیرد حال سئوال این است که چرا آمریکا برای ایجاد ایرانی آزاد و دمکرات و لیبرال باید هزینه های صدها میلیارد دلاری را متقبل شده و جان هزاران سرباز خود را به خطر اندازد؟ چه ضمانتی وجود دارد آمریکا یکپارچگی ایران و از امنیت مردم و اقتصاد و دارایی های ایران محافظت کند؟

در حمله 2003 آمریکا به عراق همگی شاهد بودیم که سرباز آمریکایی در جلوی موزه ها و آثار باستانی عراق حرکت میکردند در حالی که غارتگران براحتی اموال ملت عراق را تاراج میکردند. این مسئله کاملا نشانگر بی اهمیتی عراق برای مهاجمان بود حال چه فرقی بین ایرانیها و عراقی ها وجود دارد که
عدم انتشار شده: 
false