برای ثبت در تاریخ

هر چه میخواهی بکن اما از ایران مان سوریه نساز ؛
عنان ات را به دست خائنان به وطن نده ؛

سلام هموطن ؛
میدانم که خواندن این سطور در میانه جنبشی که برایت تدارک دیده اند ؛ آن هم به قلم من ممکن است خشمگین ات سازد.
حتما توقع داری یک زندانی سیاسی سابق و تبعیدی فعلی برایت کف بزند و هورا بکشد و با خوشحالی اخبارت را دنبال کند و به فکر بلیط پرواز تهران باشد ؛
اما راستش من اصلا چنین حسی ندارم و با نگرانی اخبارت را دنبالت میکنم.
با نگرانی خبر مسجد آتش زدنت را ، خبر شلوار دریدنت را ، ری استارت ات را دنبال میکنم!
میدانی چرا؟
دلم با جمهوری اسلامی است؟
خیر اصلا
از جمهوری اسلامی کم رنج برده ام؟
نه جمهوری اسلامی تمام بهترین سالهای جوانی ام را در زندان هایش ، در محروم از تحصیل کردن و ستاره دار کردنش ، با شلاق زدن و ممنوع الشغل کردنش گرفته است!
میپرسی راضی به رفتن جمهوری اسلامی نیستم؟
چرا هستم اما نه به هر قیمت!
می پرسی مگر قیمتش چیست؟
میخواهم از قیمتش برایت بگویم.
هموطن هنوز 3 سال نشده از آن روز سرد زمستان 93 که در هول و ترس "رد می شویم ؛ رد نمی شویم؟" دست همسرم را گرفتم یا بهتر است بگویم او دست مرا گرفت و از مرز خوی از ایران خارج شدیم ؛
پس از چند روز اقامت در وان به آنکارا رسیدیم و کمتر از دو سال در آنجا رحل اقامت افکندیم ؛
آنکارا مرکز سیاسی و اطلاعاتی ترکیه و به یک معنا خاورمیانه بود و همین برای چو منی کافی بود تا از بازی های بزرگی سر در بیاورم که میتوانست به قیمت جانم تمام شود!
هموطن ؛
این روزها مرجع و محرک جنبش ات در گوشی هوشمندت جا خوش کرده و اسمش آمدنیوز است ؛
اما شاید تو ندانی که این کانال یک متاع استخباراتی متعلق به تشکیلات ملی استخبارات ترکیه است که خود آن تشکیلات نیز در بهار عربی نشان داده پیمانکار هر کشوری است که بتواند متاعش را بدان بفروشد.
هموطن بیش از یکسال پیش برایت از نشستی پرهزینه در استانبول گفتم و نوشتم؛
یادت هست؟
نوشتم که اردوغان که مقصر شماره یک وضعیت سوریه است ، شکست از ایران در سوریه را نمیتواند تحمل کند و به دنبال بحران آفرینی در داخل کشور ایران است.
من نوشتم و البته محمد بن سلمان خود گفت که تنش را به درون ایران خواهد کشاند!
من گفتم و تو خود دیدی که چگونه یک نماینده مجلس ترکیه به نام انیس بربراوغلو به دلیل افشای تریلی های سلاح ارسال شده از ترکیه به مقصد سوریه در استانبول محاکمه و به حبس ابد ( با تخفیف و رعایت حال 25 سال ) محکوم شد!
من گفتم و تو خود دیدی که پری شب وقتی تلگرام کانال آمدنیوز را بست کانال جدیدشان را با تلفظ ترکی استانبولی MERDOM نوشتند!
من یک لا قبا گفتم و تو خود شنیدی که پسر فربه و چند لا قبای آن عمامه به سر پر چربی رییس سابق حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی چگونه به افسر اطلاعاتی موساد اسراییل التماس میکند تا متاعش - آمدنیوز- را بخرند و او پاسخش میدهد که ما همانند عربها پول مفت و بی حساب نداریم به تو بدهیم!
هموطن ؛
اعتراض حق توست ؛
پیش از تو من در آن خیابانها اعتراض ها کرده و شعارها سر داده ام ؛
و قطعا رطب خورده ای چو من نمیتواند منع رطب ات کند!
لطفا اعتراض کن ؛ تظاهرات کن ؛ اما خشونت نورز!
آنچه متاع همخوابگان سرویس های اطلاعاتی اجنبی میخواهند به ذهن و روانت تزریق کنند را نپذیر.
هموطن ؛
هر چه میخواهی بکن اما از ایران مان سوریه نساز ؛
عنان ات را به دست خائنان به وطن نده ؛
مگذار فرزندان گوشت آلود مسببان وضع موجود که تا نطفه و نام ، ریشه در جمهوری اسلامی دارند و با قطع شدن جیره و مواجب شان سر از تاریک خانه های اجنبی در آورده اند تو را به راهی ببرند که وقتی در بامداد خمار به خود آیی از کرده ات در دیشب شراب پشیمان شوی!
پیمان عارف / دوشنبه 11 دی ماه 1396

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چرا کامنت ها زیر این پست را سانسور می کنید . مگر پیمان عارف چه مقام و شخصیتی دارد که نباید پاسخگو باشد؟! پست های خامنه ای وضعش از اینجا بهتر است. کسی که می اید اینجا مطلب می نویسد باید پاسخگوی سوالات باشد و تحمل نظرات دیگران را داشته باشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقایانی که نمیتوانند ببینند دیگر مردم ملی مذهبی اصلاحطلبان و غیره را قبول ندارند بفهمید این مردم گشنه اند و خیلی وقت پیش این مملکت سوریه شده ولی چون شما بالا شهر تشریف داشتین و دنبال رای کذایی بودید نمیدید
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
عوامل حقوق بگیر اردوغان اینجا کم سروصدا نمی کنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر شما پیمان جان
باید مردم را تشویق به اعتراض نمود و برای کنار زدن حاکمیت به خیابانها کشاند. اینکه آمد نیوز که از اسخبارات ترکیه ارتزاق میشود عامل شروع تظاهرات بوده است نیز چیزی را عوض نمیکند. در حال حاضر این تظاهرات نه تحت کنترل آمد نیوز است و نه جمهوری اسلامی! در این وضعیت تشویق مردم به پرهیز از خشونت بزرگنرین خدمت در حق ملت ایران است اما خیلی سخت بنظر می آید. افرادی چون شما و بنده حقیر در بسیاری از تظاهرات همچون جنبش سبز حضور داشتیم. وقتی جنبشی با خواستهای مدنی و فردگرایانه که شعار "رای من! کجاست" اساس و بنیان آن بود به شدیدترین وجه ممکن سرکوب شد همگی میدانستیم که جنبش بعدی جنبش "کلنگی" خواهد بود که محوریت آن با قشر فقیر جامعه و گرسنگان است.
بنده همیشه جنابعالی را بخاطر افکار لیبرال و آزادیخوهانه که هزینه های بسیاری برای نیل به اهدافش پرداخت نموده است ستایش کرده و میکنم اما