پاسخ به جدید ترین هذیان یک روان بیمار

پاسخ به جدید ترین هذیان یک روان بیمار

ظاهرا #پسر_شارلاتان_و_بیسواد_زم از افشای فایل صوتی التماسش به افسر موساد برای دریافت تکه استخوان آنقدر لرزه بر تن و صدایش انداخته که آشکارا به هذیان گویی افتاده و در آخرین ترهاتش راقم و ایرج مصداقی و چند تن دیگر را تهدید به شکایت به دیوان لاهه (!) کرده است.
ذکر چند نکته را در این زمینه ضروری میدانم :
1- البته از شخصی که حتی موفق به اتمام تحصیلات دبیرستان نیز نشده توقع اینکه الفبای حقوق بین الملل را بداند و آگاه باشد که دیوان دادگستری بین المللی مستقر در لاهه برای رسیدگی و حل و فصل اختلافات بین دولتها در راستای اصل بنیادین "ملل متحد" یعنی "اصل عدم توسل به زور" است و تنها دولت ها صلاحیت مراجعه به آن ، آن هم درباره مسائل بین الدولی را دارند ؛ توقعی ناصواب می نماید اما توقع اینکه پسر چموش و دیپلم ردی از پدر فربه اشکمش قصه مصدق و نهضت ملی شدن صنعت نفت و مراجعه شرکت نفت ایران و انگلیس به دیوان لاهه را شنیده باشد و احتمالا به گوشش خورده باشد که دکتر مصدق چگونه با استناد به "دولت نبودن شرکت نفت ایران-انگلیس" رای به عدم صلاحیت دیوان لاهه برای رسیدگی به موضوع گرفت ؛ توقع ناصواب نمی نماید!
هر چند نهایتا به گمانم بر بیسوادی مزدوران سرویس های جاسوسی اجنبی باید شکر کرد و گفت "افشاگر عزیز شما برو همان دیوان لاهه شکایتت را بکن!"
2- البته احتمالا او و همپالگی آشکارا ، بی تعارف و پنهان کاری مزدور میت ترکیه اش - احمد شمس- که 24 ساعته در حال رصد این خانه مجازی هستند ؛ باید نیک بدانند که من از ماهها پیش ارباب شان ، دولت اردوغان را به دیوان استراسبورگ (دادگاه اروپایی حقوق بشر) کشانده و در حال تعقیب حقوقی اخذ غرامت از اربابشان هستم.
هر چند خود نیک میدانم که نهایتا این غرامت از مالیات برآمده از جیب شهروندان فقیر ترک درخواهد آمد که با توجه به دوستان بسیار خوب ترکیه ای که دارم ؛ ایک کار بلحاظ عاطفی برایم راحت نیست اما قطعا با صرف آن در امور خیریه مربوط به خاورمیانه برایم آسان خواهد شد!
3-او به عنوان کسی که دقیقا 1 سال پیش در دوربین صدای امریکا نگاه کرد و گفت "چون پول نداشتم آمدنیوز را به یک تیم حرفه ای واگذار کرده ام" ظاهرا اکنون آنقدر ثروتمند است که وعده گرفتن وکیل برای شکایت از ما و ارائه گزارش شکایت معهود به رسانه ها از طریق آنان را نیز داده است.
با توجه به هزینه بسیار بالای حق الوکاله وکلا در اروپا به او میگویم که من برخلاف تو به هیچ جایی وابسته نیستم و پولی نیز برای وکیل گرفتن ندارم اما باز برخلاف تو خود حقوقدان و چهره علمی سالیان نه چندان دور دانشکده حقوق دانشگاه تهران هستم و نیازی نیز به وکیل ندارم.
تو برو به این بهانه از اربابت پول بگیر و با لشکری از وکلا بیا از من شکایت کن ؛ من هم تک و تنها با اتکاء به توانمندی علمی خود می آیم فرانسه و از تو شکایت میکنم.
ببینیم نهایتا چه کسی میتواند طرف مقابل را محکوم کند!
لمپن مزدوری چون تو و اربابانت در انواع و اقسام سرویس های جاسوسی و همپالگی معروف به مزدوری میت و مشهوره همراهش ؛ یا من پیمان عارف به قول تو یک لاقبا؟!
4- تا جایی که اطلاع دارم فایل های مستند مزدوری ات برای اقسام سرویس های جاسوسی خاورمیانه ای و غربی بیش از اینهاست و فایل منتشر شده توسط خبرنگار اسراییل تایمز اولین است اما آخرین نیست.
فایل های بعدی چهره ای واضح تر از تو و همپالگانت برای هموطنان ترسیم خواهد کرد.
پاینده ایران / پیمان عارف 17 دی ماه 96

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب کیانوش توکلی ! پیمان عارف در این سایت به راحتی به همه تهمت می زند و هر چه به دهانش می آید تخلیه می کند. شما تمام کامنتهای زیر مزخرف پراکنی ( در جواب هذیان گویی) پیمان عارف را سانسور می کنید. آیا این کار مخالف اساس نامه شما نیست؟! منظور از این عکس که در این هرزنامه پیمان عارف نصب شده چیست؟! چرا نباید پیمان عارف پاسخگوی مزخرفات خود در این سایت باشد؟!
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جمعه گذشته ، روح الله زم پذیرفته است که با مامور موساد بنام آشق ارتباط داشته که این شخص را ندا امین به زم معرفی کرده است ولی روح الله اضافه می کند که بخشی از فایل صدا گذاری شده است ولی مشخص نمی کند،کدام بخش هایی را! روح الله زم متقابلا ندا امین را جاسوس سپاه می نامد، آیا یک دختر جوان که در اسراییل پناهنده شده ، چگونه می تواند جاسوس سپاه باشد،از سوی دیگر، چرا موساد می گذارد فایل صوتی مکالمه موساد و روح الله توسط ندا امین افشا شود