ترکیه و فاشیستی که پایانی ندارد!

مسله ای در باب کردها که بیش از اندازه به آمریکا اعتماد داشته اند اینست که فراموش نکنیم عبدالله اوجالان با کمک سازمان سیا و موساد در یونان ربوده و به ترکیه تحویل داده شد. کردها باید خوب بدانند که نیروهای خارجی همانند آمریکا و اسراییل درسدد کشتار و قتل عامِ آنان بوده اند تا خیرخواهی آنان

یکسالی که در ترکیه اقامت داشتم قدرت فاشیست در این کشور را از نزدیک مشاهده کردم. وسعت و پهنای فاشیست دراین کشور به اندازه ایست که کردها حتی اجازه ندارند از لباس کردی خود استفاده کنند و درب و دیوار شهر فحاشی هایی ست که با اسپری نثار کردها می شود. میزان جنایتکاری ترکیه و اردوغان با حمایت از داعش آغاز و البته با جنایتی دیگر در عفرین ادامه دارد .
اما مسله ای در باب کردها که بیش از اندازه به آمریکا اعتماد داشته اند اینست که فراموش نکنیم عبدالله اوجالان با کمک سازمان سیا و موساد در یونان ربوده و به ترکیه تحویل داده شد. کردها باید خوب بدانند که نیروهای خارجی همانند آمریکا و اسراییل درسدد کشتار و قتل عامِ آنان بوده اند تا خیرخواهی آنان . در آخرینِ این خیانت ، می توان از طرح رفراندوم اسراییل که توسط فرد خوذشان(مسعودبارزانی) به سرانجام نرسید نام برد. که اگر جمع نمیشد ، به یک کشتار دیگر علیه کردها مبدل میگشت. اگر به نقشه نابودی کردها اعتقاد ندارید پیشنهاد می کنم تاریخ ایران را بشکلی جامع مطالع فرمایید. به هرروی ما ایرانیان تمام قد کنار برادران تاریخی خود (کردها_مادها) ایستاده ایم و از مظلومیت آنها در برابر نظام جنایتکار ترکیه دفاع خواهیم کرد.
پ.ن: عکس از ۳ نیروی کورد در روستای آده مانلی در منطقه ی راجوی عفرین اسیر تروریست های فیلق الشام مورد حمایت ترکیه شدند.

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مسولیت آنچه در فیس بوک می نویسند بعهده خود صاحبانش است، هر چند در اینجا هم ا مکان کنترل و حذف برایمآن وجود دارد