امید دانا کیست؟جاسوسی و ستون پنجم به چه معناست؟

پس از بسته شدن پیج فیس بوکی 62 هزار نفره امید دانا،از من سوال شد که بایستی موضع ام را در باره امید دانا روشن کنم ، چرا که با او مصاحبه ای داشته ام و در واقع اعتراف کنم با یک جاسوس مصاحبه کرده ام :
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر محسن کردی

نظر : 
من هم هم با تو همقعقیده هستم. همین سام قندچی خودمان کم این بابا رو تو سر ما نزد! وقتی میگم تقصیر رضا پهلوی چه هست که یک سری هوادارنش اینجوری هستن همینه. البته این که رضاپهلوی رو رضادیبا میخونه و اینقدر کله ش باد برداشته که دیگه رضاپهلوی رو هم قبول نداره. ولی حاصل کار اون لطمه زدن به اپوزیسیون هست از چپ گرفته تا راست و رضاپهلوی. یعنی خوب که برآورد بکنی می بینی هدفش رو در یک سری حرفهای راست و دروغ می پیچه و البته عقل و بار درست هم نداره. بازیچه ست. هنوز بلد نیست حرفهاشو فرموله کنه. بقول چرچیل میگه صدتا حرف حساب بزن تا یک دروغ رو بتونی بخورونی. حالا حکایت این باباست که صدتا حرف کمتر حساب رو میزنه تا از آخر قاسم سلیمانی بشه قهرمان ملی و جمهوری اسلامی یک حکومت ملی و ملی گرا. راستش برای من زدن امید دانا مثل آب خوردن هست و حتا به همان روش او و دست اندختن و متلک گفتن. اما میگم نباید محلش گذاشت.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
آقای محسن کردی گرامی، از این نگاه درست است که بسیاری از مخاطبان امید دانا، مخالفین جدی او هستند . دقیقا سوال اینجا ست، چرا بسیاری از مخالفین به این برنامه ها که گاها بسیار چندش آور است ،گوش می دهند؟اینطور فکر می کنم خیلی ها ، شاید به نگاه سیاسی خود شک دارند.دوم،فعالیت پروپاگاندا و تبلیغی امید دانا ،هواداران نظام پادشاهی (رضا پهلوی ) را با مشکل مواجه کرد.بنظر من خنثی سازی افکار منحرف او، وظیفه همه ی مخالفین سیاسی است.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محسن کردی

نظر : 
خلاصه اینو میخوام بگم که اون 62 هزار نفر که اونجا جمع شدن یا آگاهانی هستند که برای خنده اونجا جمع میشن که از قماش مشتریهای چپ و راست اتاق سکویی هستند و یا مردمی که اهل سیاست نیستند اما دل پری از همه دارند و این پسره هم برای همه از دم دست میگیره و دل اینا خنک میشه. لذا این 62 هزار نفر از نظر کیفیتی با رای دهندگان به احمدی نژاد در یک کلاس هستند. هردو به یک اندازه نا وارد به مقوله سیاست.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محسن کردی

نظر : 
کیانوش جان. اگر خاطرت باشه در پالتاک دکتر سکویی هم اتاق یا کانال خودش رو داشت و هربار نزدیک به 200 نفر هم در اتاقش جمع میشدند. این 200 نفر چه کسانی بودند؟ همه شون سلطنت طلب بودند؟ به باور من نه! خیلی بیشتر از سلطنت طلبها کسانی در اتاق دکتر سکویی شرکت میکردند و ساکت هم می نشستند که اصلا با سلطنت مشکل داشتند و در اتاق سکویی با آیدی ناشناس می آمدند و عبارت بودند از چپها و مجاهدین و ملی چی ها و غیره. اما سکویی چه چیزی داشت که اینها رو جذب میکرد؟ مسلما ایده و آرمانش نیود. به باور من سکویی دل اینها رو با دادن فحشهای چارواداری به حکومت اسلامی خنک میکرد و باعث میشد هم دق دلی شان خالی شود و هم در این غربت غمزده لختی از ته دل بخندند. فحشهای سکویی فحشهای خود اینها بود که هرگز به خود اجازه نمیدادند از یک تریبون عمومی از زبان اینها شنیده شود اما سکویی این حس را به آنها میداد که از زبان آنها فحش.. اد
عدم انتشار شده: 
false