پیام یک شیرزن ایرانی به معصومه علینژاد قمی

زن ایرانی دغدغه اش برهنگی سر نیست، ما زنان ایرانی چه سکولار دموکرات، سلطنت طلب و ....خواهان براندازی نظام جمهوری اسلامی هستیم و دیگر بازی اصلاح طلبان خارج نشین را نخواهیم خورد
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر اژدر بهنام

نظر : 
کیا جان فیسبوک عاری از توهین نیست. معمولا خیلی از کاربران فیسبوک هم نام مستعار دارند.
آیا واقعا هر کسی در فیسبوک هر توهنینی که بکند، هر فضاحتی هم به بار بیاورد، اشکالی ندارد که در ایرانگلوبال هم منتشر شود؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
کاوه جان، جناب رضا اصلانی در فیس بوک خود نوشت، خوب ، مسولیت اش با خودش است
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کاوه جویا

عنوان مقاله: 
پیام یک شیرزن ایرانی به معصومه علینژاد قمی
نظر : 
شاهکار دیگری از آقای کیانوش توکلی!
انتشار ادبیات هرز ضد قومی در ایران گلوبال، کامنت Riza Aslanli:
" ای قوم فارس حقیقتا چی میزنید شماها. یعنی باید ژن شما بررسی بشه تا بقیه بشریت دچار این بیماری نشه..."
جناب کیانوش توکلی! آیا دریافت شما از رسانه ی آزاد این است؟! آیا دریافت شما از برخورد آزاد اندیشه ها به معنی انتشار چنین هرزنویسی های نژادپرستانه و توهین آمیزی است؟ حتی اگر بخواهید زشتی یک اندیشه را از راه بیان عین گفتار آن نشان دهید، راه منطقی این است که توضیحی بر سر آن بگذارید، نه اینکه گفتار هرز را به عنوان یک "دیدگاه" همتراز با دیگر دیدگاه ها منتشر سازید.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
سر کار خانم آتوسا گرامی، در این سایت همه کس ، می توانند هر نظری را انعکاس دهند از جمله ویدوی این خانم "شیرزن" را ، بنابراین کار شما درست بود که این ویدو را در سایت گذاشته آید چرا که ایران کشور بزرگی است و آید ه ها و نظرات رنگارنگی در افکار مردمان آن وجوددارد اینکه من هم بعنوان کاربر و ببیننده این ویدو حق دارم که نظرم را بدون هیج محدودیتی بیان کنم، سوم - آن 3 دلیلی که بیان کرده ام در مورد این "شیر زن" می باشد و به هیج وجه منظور منتقدین بی غرض و یا انتشار دهند ه ویدو یعنی خانم اتوسا عزیز نبود و نیست .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آتوسا نجف لوی

عنوان مقاله: 
به اعضای سایت
نظر : 
در این چند روز جرقه ای از نوشته دکتر گلمراد مرادی در ذهن من زد که آن را عملی کردم تا ببینم آیا اذهان اشخاص مدعی روشن فکری ظرفیت آن را دارد یا خیر؟
من نه خانم علینژاد را می شناسم و نه می دانم اهداف ایشان چیست. در مقابل هدف اصلی این خانم من نباید جوابگو باشم و ایشان ماهیت عمل اش در آینده مشخص خواهد شد( چه خوب و چه بد)
ولی بسیار علاقمند بودم افراد صاحب فن بیایند و نقد کنند که چرا یک سلطنت طلب اینگونه رفتار کرده و چنین سخنانی را بیان می کند. ملت ایران فقط یک سلطنت طلب، مشروطه خواه و یا کمونیست و توده و ... نیست ملت ایران ۸۰ میلیون و اندی جمعیت را شامل می شود با تفکرات متفاوت و باید برای فردای ایران افراد را آنالیز کرد و همچون انقلاب ۵۷ احساسی تصمیم گیری نکرد.
تمام سعی ام در بین دوستان حاضر در سایت در این مدت این بود که همگی به سمت اتحاد ملی پیش رفته و دموکراسی را به مرحله عمل در آوریم
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آتوسا نجف لوی

عنوان مقاله: 
به کیانوش توکلی
نظر : 
باید نظر همه اقشار را شنید. چهره کلام این خانم خوشایند شما نیست؟ اگر به دروغ ثنا می گفت خوشایند بود؟ اصل حرف این خانم را رها کردید و به جزئیات چسبیدید؟! حرف این خانم این است که قیام زنان ربطی به خانم علینژاد ندارد و زنان ایرانی آن شال سفید( ایده این خانم را به سر چوب زدند و سرهای خود را به اعتراض به اصلاح طلبان و ایده هایشان، برهنه کردند.
کیانوش توکلی: _ بقیه به دلیل حسادت به مسیح علینژاد با عوامل اطلاعاتی همراهی می کنند
این خانم علینژاد حسادت دارند؟ عوامل اطلاعات؟ ........د که هر کس را که حرف حقیقت زد عامل اطلاعات می دانید. اگر من عامل اطلاعاتم شما خود اطلاعات هستید. جمع کنید این کمدی ۴۰ ساله تان را و ملت را با این حرفها بازی ندهید.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
تبلیغات علیه مسیح علینژاد چند دلیل دارد:1- تلاش عوامل اطلاعاتی جمهوری اسلامی برای به جان هم انداختن دیگران علیه موثر ترین سازمانگر زنان علیه حجاب اجباری2_ بقیه به دلیل حسادت به مسیح علینژاد با عوامل اطلاعاتی همراهی می کنند 3- شاه الهی ها برای اینکه مثل حزب الهی ها زمان انقلاب به برچسب و زور می خواهند ،مسیح علینژاد را شاه الهی کنند ولی هر سه دسته تیر شان به سنگ خورده است
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
یک نفر بهم امیل زد :"ین کلیپ و فیلم "شیرزن ایرانی" علیه مسیح علینژاد را باید در اینحا سانسور و حذف نمود.
این خانم ناشناس در هر 3 کلمه ،یکبار از لغت کثیف علیه زن دیگر ؛یعنی علیه مسیح علی نژاد استفاده میکند.
تمام این فیلم و سخنرانی ، تبلیغی گوبلزی برای سلطنت پهلوی و نظام شاخ اللهی است.
این فیلم ،حسادت و دعوا و پرخاش زنانه یک دخنر ناشناس شاه اللهی علیه یک زن دیگر را با فرهنگی مبتذل نشان میدهد.
این خانم اینقدر راسیست و کوته فکر است که نام "قمی" بودن مسیح علینژاد را ننگ دانسته و در آغاز فیلم دهها بار آنرا روی کلیپ نشان میدهد.
از کجا این زن شاه االهی میداند که زنان معترض درون ایران ، طرفدار سلطنت هستند ؟ و اینجا از زمین و آسمان طلبکار است و زنان ایران را شپشو می نامد ؟
حالا خانم .........هی فریاد میزند که سلطنت طلب نیست و اینگونه فیلمهای مشکوک را اینحا منتقل میکند! ؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
اول - این روز ها "شیر "جلوه دادن خانم ها و یا بعبارت دیگر هندوانه زیر بغل دادن ها زیاد شده است دوم خانم مسیح علینژاد از میان دهها هزار جوانی که بعنوان هواداران جنبش سبز به خارج آمدند ، براستی درخشید، اولا به لحاظ علمی توانست در کنار فعالیت سیاسی مدرک ژورنالیسم خود را در انگلستان بگیرد و یکی از پر طرفدار ترین کانال های ویدویی را بسازد و از این طریق توانست یک جنبش زنان علیه حجاب اجباری را سازمان دهد، عوامل زن ستیز جمهوری اسلامی در خارج از کشور علیه او دست به تبلیغات زده اند که مثلا او اصلاح طلب است و..... او اصلاح طلب بود ولی اکنون یک شخصیت مستقل دارد و بیش از هر کس دیگری توانست برای حقوق زنان ،فعالیت نماید
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آتوسا نجف لوی

عنوان مقاله: 
نظر یک هم زبان افغان
نظر : 
نظر یک هم زبان افغان که برای من نوشته اند:
"یکبار دیگر تاکید می کنم می توانید در مورد اصل متن نظر بدهید ولی اگر باز هم در مورد " آتوسا نجف لوی" که این بازی شماست برای به انحراف کشیدن ملت بخواهید نظر بدهید! از آقای توکلی می خواهم کلا کامنت نوشتن در زیر مطالب بنده را متوقف کنند.
من اعتقادمذهبی ندارم روایت وحدیث هابرای من پوچ وبی ارزش است...مااگرایشان این قدربزرگ ببینیم مثل این است که درشهرکورهایک چشم سلطان است...نظام جمهوری آخوندی خودش هم خواهان لچک برداشتن خانم هااست برای انحراف کشیدن حقوق اساسی واصلی مردم که همان ازادی دموکراسی واقعی...لذاخانم مسیح علی نژادفقط کارش منحرف کردن افکارعمومی نسبت به خواسته های اصلی جامعه که همان سرنگونی نظام فاسداخوندی است تلاش میکند...اخی لچک برداشتن یابرنداشتن معنی واقعی خواسته جامعه امروزایران است..یافساددزدی دیکتاتوری مذهبی..متاسفانه اصل به جامعه روشنفکر
عدم انتشار شده: 
false