پاسخ امید دانا به کیانوش توکلی در باره جاسوسی و ستون پنجم

بدون شرح ،خودتان قضاوت کنید:

ویدوی کامل کیانوش توکلی در باره امید دانا

از آنجا که جناب امید دانا برای نقد سخنان کیانوش توکلی تنها بریده های نا مرتبط  با اصل ویدو را انتخاب  کرده است ، از دوستانی که  صحبت های  ایشان را در باره امید دانا را نشنیده اند، می توانند در اینجا ، ویدو ی کامل را مشاهده نمایند:

 

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
پاسخ امید دانا به کلیبی که در باره او ساخته بودم را شنیدم . ایشان با تیتری که انتخاب کرد مثل همیشه سعی کرد از اصل موضوع فرار نماید .در تیتر ادعا می کند که اینجانب از فعالیت امید دانا احساس خطر کرده ام! در حالی که چنین نیست و اینجانب چرا بایستی احساس خطری از سوی ایشان بکنم؟ او همچنین ادعا می کند که سایت ایران گلوبال تجزیه طلب است . در حالی که تجزیه طلب واقعی علی خامنه ای و امید دانا ها هستند که منکر رنگارنگی بافت اتنیکی جامعه ایران هستند و هیج حقی را برای اقلیت دینی و اتینکی در ایران قایل نیستند. امید دانا همواره اتهام تجزیه طلبی و تروریست را برای کلیه مخالفین سیاسی خود از رضا پهلوی تا احزاب اینیکی ایران بکار می برد. در اینجا بایستی گفت این امید داناست که از حکومت تروریستی جمهوری سالامی خامنه ای دفاع می کند
عدم انتشار شده: 
false
تصویر دكتر عبدالستار دوشوكي

عنوان مقاله: 
پاسخ امید دانا به کیانوش توکلی در باره جاسوسی و ستون پنجم
نظر : 
نه کیانوش عزیز
حذف نکن. بنده ابایی از توهین های این نادان مامور و معذور ندارم. هرگز حذف نکنید. این چندمین بار است که این ابله نادان توهین می کند. ما چیز دیگری از جمهوری اسلامی انتظار نداریم. این پادو مفلوک فقط یک مامور معذور است و بس!
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
دوشوکی جان ، با عرض معذرت که در این ویدو مورد اهانت قرار گرفته آید ، یکی از دوستان این مطلب را درج کرد، اگر مایل نیستید می تونم حد فش کنم، وگرنه قصد داشتم طی کامنتی پاسخ بنویسم
عدم انتشار شده: 
false
تصویر دكتر عبدالستار دوشوكي

عنوان مقاله: 
پاسخ امید دانا به کیانوش توکلی در باره جاسوسی و ستون پنجم
نظر : 
جناب توکلی
دریغا از اینکه باز این لاشی بی مقدار و فرومایه مزدور معذور را در ایران گلوبال به نمایش گذاشتی تا مثل سگ عو عو کند و طینت زشت خفاش گونه و سرسپرده خود را عریان بنماید. غافل از اینکه آب دریا هرگز با پوز یک سگ هار بی عار ء بیمار و ***** خدشه بردار نشود. ولی قرار بود که لاشه این سگ هار را برای همیشه به خاک بسپاری تا بوی تفعن آن فراگیر نشود. اما نشد آنچه که گفتیم باید بشود. در جواب پارس کردن این موجود بی مقدار شعر مولانا را در اینجا می آورم.

مه فشاند نور و سگ عو عو کند
هر کسی بر طینت خود می‌تند
چون تو خفاشان بسی بینند خواب
کاین جهان ماند یتیم از آفتاب
کی شود دریا ز پوز سگ نجس
کی شود خورشید از پف منطمس
حکم بر ظاهر اگر هم می‌کنی
چیست ظاهرتر بگو زین روشنی
شمع حق را پف کنی تو ای عجوز
هم تو سوزی هم سرت ای گنده‌پوز
در شب مهتاب مه را بر سماک
از سگان و عوعو وی چه باک
سگ وظیفه
عدم انتشار شده: 
false