پیرامون دستگیری کارگران دادخواه به دست گماشتگان رژیم

۱۰ تن از کارگران معترض گروه ملی فولاد اهواز، شبانه در خانه هایشان دستگیر شدند....مردم و میهن گرفتار اقتصاد بیمار و پریشان برساخته و محصول نزدیک به چهار دهه ، شعار ، دروغ ، تزویر ، چاپلوسی ، فساد ، خودمحوری و فریب هستند

 گزارش ها از بازداشت ۱۰ تن از کارگران معترض ، گروه ملی فولاد اهواز ، حکایت دارند .

جنبش کارگران همواره بدنبال عدالت و رفع ستم از کارگران تلاشگر بوده و بی تردید ناکارامدی مدیران در بسیاری از کارخانه ها ، گروه های صنعتی ، معادن و ... اسباب ورشکستگی آنها شده و کارگران بسیاری در تیررس مستقیم بیکاری و فقر قرار گرفتند .

اختلاس و رانتخواری ، بی عدالتی ، نابرابری ، قانون گریزی و بحران مدیریت ، همواره به اقتصاد ایران گزندهای بنیادین رسانده و این آشفتگی ها در گام نخست کارگران را هدف قرار داد .

پاسخ کارگران رنجدیده میهن ؛ پرونده سازی ، زندان ، خشونت و سرکوب نیست .

همیشه فریاد زدیم ، گفتیم ، نوشتیم ، انتقاد و اعتراض کردیم ، دست به تحصن زدیم که ؛ دارایی و ثروت و درآمد ایران را در سوریه ، لبنان ، یمن ، عراق و ... برباد تاراج ندهید ، این همه اسباب رونق صنایع و کارخانه های ساخت تسلیحات جنگی و میکروبی ؛ امریکا ، روسیه ، فرانسه ، آلمان و ..‌. نشوید .

از دیکتاتورها حمایت نکنید ، میلیاردها دلار درآمدهای ملی میهن را در ایران هزینه رونق ، بازسازی و ساخت کارخانه کنید ، نفت به به صورت خام به جهان نفروشید ، صنایع پتروشیمی را گسترش دهید و فراورده های نفتی را به دنیا بفروشید .

آنگاه دیگر شاهد بیکاری ، فقر و رنج هیچ کارگری در ایران نخواهیم بود .

اما کو گوش شنوا ؟ در همچنان بروی همان پاشنه استبداد و خودکامگی می چرخد و مردم و میهن گرفتار اقتصاد بیمار و پریشان برساخته و محصول نزدیک به چهار دهه ، شعار ، دروغ ، تزویر ، چاپلوسی ، فساد ، خودمحوری و فریب هستند . کارگران زندانی را آزاد کنید ....

 

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: