بى صدا بمير دختر معصوم، حواس سوداگران سياسى را برهم نزن!

تقديم به غنچه هاى نشكفته ى معصوميت كه همچنان مى سوزند و جهان فقط تماشا مى كند.

 

خشمگينم از اينكه خاورميانه، بر آغوش ديكتاتورى و جهل و خرافه و اشغال خزيده و عين خيالش نيست. خشمگينم از اينكه انسان ها در خاورميانه موشهاى آزمايشگاهى شركت هايى كه سلاح هاى شيميايى توليد مى كنند هستند. خشمگينم از اسد وحشى و جانى و قاتل.

جهان مشغول ناز و كرشمه هاى دولت ها و قدرت هاست. هيچ به اين انديشيده ايد كه جهان دارد براى بودن و نبودن يك ديكتاتور با خودش كلنجار مى رود و وقت تلف مى كند، و اين ميان هزارها بيگناه و معصوم زير چنگال هاى اسد جانور دارند نبودن را جان مى كَنند؟

حالم از دنيايى كه مركزيت سياسى آن را بودن و نبودن يك ديكتاتور به بازى گرفته به هم مى خورد.

حالم از صف گيريها و گُه خوريهاى سياستمدارانى كه بقاى سياسى خويش را در دفاع از يك ديكتاتور مى جويند به هم مى خورد.

عروسكت را محكم بر بغل بگير و گاز شيميايى ديكتاتور را محكم نفس بكش دختر معصوم خاورميانه. بر روى ترديد جهان دراز بكش و بى صدا بمير. بزرگان سر ميز سياست مشغول لابيگرى و تعارف هستند. بى صدا و آرام بمير، مواظب باش حواس سوداگران سياسى را بر هم نزنى.

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
بى صدا بمير دختر معصوم، حواس سوداگران سياسى را برهم نزن!
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خوب، حالا شما از کجا به این نتیجه رسیدین که این حمله کار دولت اسد بوده؟ چون ترامپ بهش گفته حیوان؟ اتفاقا سلف ایشان جناب جرج دبلیو بوش هم می گفت که صدام سلاح اتمی داره. رسانه های دروغ پرداز غربی هم این خبرها رو توی بوق میکردن. همین چند روز پیش هم شایع کردن که روسیه با استفاده از گاز اعصاب به یک جاسوس تاریخ گذشته حمله کرده. آش اون قدر شور شده که صدای حزب کارگر بریتانیا هم بلند شده...
به نظر من که دولت سوریه اصلا نیازی نداره که با سلاح شیمیایی به دوما حمله بکنه. همین جوری هم میتونه اون مناطق رو پاکسازی بکنه. زمان عملیات شاخه زیتون هم شایع کردن که ارتش ترکیه سلاح شیمیایی بکار برده. الان مد شده که با هر کس مشکل داشته باشن اون رو به استفاده از سلاح شیمیایی متهم بکنن. اصلا از کجا معلوم که جهادیها شیمیایی نزده باشن؟ بهشون نمیاد؟