بستجاني و رشیدی در باره تشدید بحرانهای حکومتی واحتمال کودتا

گفتگوی کیانوش توکلی با فرزین بستجاني و مهرداد رشیدی در باره تشدید بحرانهای حکومتی و احتمال کودتا ، این روز‌ها سخن در باره «دولت نجات‌بخش نظامی» توسط برخی از اصول‌گرایان، و کودتا توسط مخالفان نظام شنیده می‌شود. اما کدام کودتا ممکن است رخ دهد؟ کودتای رضا خان یا کودتای گنادی یانایف؟جمهوری اسلامی نظامی دوگانه و متضاد است. جمهوریت در نهاد دولت، و اسلامیت در نهاد حکومت شکل گرفته است.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقای بستجانی و رشیدی، شما به تمام جناحهای اپوزیسون اشاره فرمودید، ولی با کمال تعجب وجود اعتراضات و خواست ملتهای غیر فارس را آگاهانه و یا نا آگاهانه هیچ اشاره ائی نکردید!!!
چرا؟؟ آیا خبری از التهاب آزربایجان و دیگر ملتها ندارید، و یا آگاهانه وجود خواست آنها را زائد تصور می فرمائید؟ من واقعا متعجبم که آقای کیانوش توکلی هم نه اشاره ائی و نه سئوالی در این مورد نپرسیدند، آیا ترکها و کردها و عربها و بلوچها که محروم بزبان مادری خود هستند و هنوز هم که هنوز است بزبان خود نمی توانند بنویسند و بخوانند ، چگونه می توانند، همانند شما که بزبان مادری خود از آزادی دفاع کنند؟ بنظر من شما باید وجود ملتهای غیر فارس و خواست آنها را در اولویت استراتژی خود قرار دهید و گر نه ایران آینده سرنوشتی بهتر از یوگسلاوی نخواهد داشت، البته خواست من تاریخ مصرفش گذشته و شماها از واقعیتهای ملموس خیلی دور هستید،
عدم انتشار شده: 
false