همنشین بهار: دفن زباله‌های اتمی روسیه در ایران صحت ندارد

https://www.youtube.com/watch?v=cIrAC1fT3KM

 خانم‌ها و آقایان محترم، خواهران و برادران عزیز، دوستان دانشور سلام بر شما - این بحث اشاره کوتاهی است به زباله‌های اتمی. ضرورت طرح آن انتشار «اخبار» غیرواقعی است. دروغهایی که جز به سود قاتلین زندانیان سیاسی نبوده و نیست و فضای مجازی را هم آلوده کرده‌است.
ــــــــــــــــــــــــــــ
آیا هدف، وسیله را توجیه می‌کند؟
نتایج، یکی از موثق‌ترین دلایل توجیه وسایل است اما اگر تنها نتیجه را ملاک ارزشیابی وسیله تلقی کنیم، این خطر که ارزش‌هایی بالاتر از نتیجه را وسیلهٔ آن کرده باشیم بسیار است. استبدادِ زیر پرده دین، بزرگ‌ترین خطر برای ایران و ایرانی است، اما نباید برای زیر سؤال‌بردن آن، از روش‌های پلید استفاده کرد. نمی‌توان به هدف‌های شریف با وسائل غیر‌شریف دست یافت.
یکی از مُغالطه‌هایی که مرتجعین کهنه و نو، به آن دخیل بسته و صداهای بسیاری را خاموش کرده‌اند، گزارهِ «ماهیت و نمود»، یا بهتر بگویم «بود و نمود» است. این را نگو...آن را ننویس...چرا؟
ــ به سود فاشیست‌ها تمام می‌شود و در کیسهِ هیتلر و گوبلز می‌ریزد.
از دَغل‌کاریِ ترامپ و خالی‌بندی‌های «نیکی هیلی»، هیچی نگو، و به پادو‌هایشان که به جلد «احمد چلبی» رفته‌اند، گیر نده. واسه چی؟
ــ به سود حکومت است...
یکسانی و همگونی نمودهای ظاهری به هیچ وجه نمی‌تواند الزاما گواه بر جوهر، ماهیت و هدف، و مقصد واحد باشد. نوع من با تمام وجود با استبداد دینی و قاتلین زندانیان سیاسی، زاویه و فاصله داریم و درعین‌حال، از ماهیت واقعی ترامپ و پامنبری‌هایش کشف حجاب می‌کنیم....
ادامه در آدرس زیر
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: