اعلاميه بسيار مهم نمايندگان پنجگانه دكتر نورعلى تابنده قطب دراويش گنابادى درباره برخى تحركا

گاهی می گویند بیانیه ها، سخنرانیها موردتائید نیست ، گاهی می گویند نمایندگان معرفی شده دولتی هستند و...
حتی ماذون محترم آقای دکتر مصطفی آزمایش هم همین مطالب را بیان کرده و در امضا پیر بزرگوار شک نموده اند که جای بسی تاسف است.
سروران مکرم ما فراموش نکردیم و بالتبع مردم نیز فراموش نکرده اند که همین چند ماه قبل عده ای معلوم الحال گلستان هفتم را با بهانه های واهی به میدان جنگ تبدیل کرده بودند.

حضور محترم برادران مکرم و خواهران ایمانی سلمکم الله تعالی
اینجانبان نمایندگان حضرت مولا، پیر و مرادمان حضرت آقای حاج دکتر نورعلی تابنده مجذوبعلیشاه ادام الله ظله الشریف علی رئوس الفقرا ،ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات و تسلیت شهادت مولای متقیان امیرمومنان حضرت علی ابن ابی طالب (ع) با توجه به مسائل اخیر لازم دیدیم مباحثی را با شما در میان بگذاریم.
ما کوشیدیم که با سکوتمان نقشه ها را نقش بر آب نمائیم ولی ملاحظه شد که آنها حمل بر مسائلی دیگر نموده و به جو سازی های خود ادامه دادند.
شما شاهدید عده ای که هیچ تعلق خاطری به مردم و مسلک فقری ندارند و برایشان اعتراض کارگری، اعتصاب صنفی، موضوعات درویشی فرقی نداشته و به هر حال به دنبال این هستند که از هر نمدی کلاهی برای خودشان بسازند، این روزها دایه مهربانتر از مادر شده و می کوشند سلسله جلیله نعمت اللهی سلطانعلیشاهی را وجه المعامله بازی های سیاسی و مطامع مشکوک خود قرارداده و از این طریقت برجسته نیز نهایت بهره را ببرند. آری نگاه آنها به همه موضوعات نگاهی صرفا ابزاری است ، جایگاه رفیع فقری را تا مستمسکی سیاسی برای فشار به نظام جمهوری اسلامی پائین آورده و این روزها برای رسیدن به اهداف خود بر طبل حصر می کوبند. برای سلسله جای بسی شرمندگی است که بی آبروهای فراری که برخی دستشان تا مرفق به خون عزیزان این مرز و بوم آلوده است و برخی نیز بی شرمانه با دشمنان ملت شریف ایران هم پیمان می باشند امروز با قیافه حق به جانب پشت نقابهایی همچون دفاع از حقوق بشر، دفاع از دراویش گنابادی و.... سنگر گرفته و در تلویزیون منافقین، شبکه های معلوم الحال بی بی سی و بقیه رسانه ها به تاخت و تاز مشغولند. آنها در انتخاب نمایندگان توسط قطب وقت، صدور بیانیه ها و حرکت دیگر تشکیک می نمایند.
گاهی می گویند بیانیه ها، سخنرانیها موردتائید نیست ، گاهی می گویند نمایندگان معرفی شده دولتی هستند و...
حتی ماذون محترم آقای دکتر مصطفی آزمایش هم همین مطالب را بیان کرده و در امضا پیر بزرگوار شک نموده اند که جای بسی تاسف است.
سروران مکرم ما فراموش نکردیم و بالتبع مردم نیز فراموش نکرده اند که همین چند ماه قبل عده ای معلوم الحال گلستان هفتم را با بهانه های واهی به میدان جنگ تبدیل کرده بودند. ظاهرا برای محافظت از پیر آمده بودند ولی جایگاه ایشان را خواسته یا ناخواسته تضعیف کرده موجب شدند این پیر صبور را با سران تروریست ها مقایسه کنند. ما فراموش نکردیم که در تشییع پیکر پاک شهدای عزیز گلستان هفتم و خیابان پاسداران مردم عزادار درویشی را با داعشی مقایسه کردند. این ننگ را کجا ببریم که آبرو و حیثیت مقام فقری بعد از قرنها در خیابان گلستان هفتم و کنار دولتسرا هزینه مطامع افرادی شد که از فقر و درویشی تنها عنوانش را داشته و چهره رحمانی آن را به چهره ای خشن و تروریستی تنزل دادند
فراموش نکنیم مولایمان با قلبی آکنده از اندوه در پیامشان از دستگاه های ذیربط خواستند با خاطیان وفق قوانین و با قاطعیت برخورد کنند. ایشان و سایر بزرگان و مشایخ سلسله از خانواده معظم شهدای نیروی محترم انتظامی و بسیج عذرخواهی نمودند. یعنی چوب اشتباه عده ای نادان خودسر را خوردند و اما الان با صدای رسا می گوئیم:
ما عده ای پیرو شریعت و طریقت و حقیقت هستیم که کمال خود را پیروی از قطب می دانیم.
ما سیاسی نیستیم و اجازه نخواهیم داد به ابزار سیاسی تبدیل شویم.
همه هوشیار باشیم، هنوز همان بازیگران معلوم الحال در فضای غبار آلود فعلی در تلاشند تا قطره آخر از فقر و درویشی دراویش ارتزاق کنند. سود آنها ادامه همین وضعیت است لذا همه اقدامشان نیز برای ادامه همین وضعیت است.
فریب نخورید رفع حصر و غیره همه بهانه است. وسیله بازی آنها نشوید.
از همه کسانی که در فضای مجازی پاسخ های دندان شکن به این کاسبان سیاسی دادند نهایت تشکر را داریم وبه این همه رشد و کمال انسانی و معنوی درود می فرستیم و از مولازاده های مکرم آقایان دکتر رضا تابنده و دکتر رحمت الله تابنده هرچند در راه دورند ولی شرایط را درک می کنند و همه هم و غمشان تلطیف اوضاع و شرایط است خاضعانه تشکر می کنیم.
جرمی اتفاق افتاده عده ای گرفتار شدند از مسئولان محترم جمهوری اسلامی میخواهیم که با کسانی که فریب خورده بودند در نهایت رافت و رحمت اسلامی برخورد و از گناه آنان در گذرند. در مقابل کسانی که از این همه احساسات پاک سوء استفاده نمودند، فقرا و دراویش را تا حد عده ای یاغی تنزل دادند ، به سزای عملشان برسانند.
ما نمایندگان منتخب حضرت مولای بزرگوار برائت خود را از همه شبکه ها و رسانه های سیاسی و کسانی که مجددا تحت عنوان جدید کانال گلستان هفتم فعال شده اند اعلام می داریم و معتقدیم اقدامشان جز تخریب قطب سلسله عایدی ندارد.
در این شبهای نورانی و ایام پایانی ماه مبارک رمضان در سر سفره افطار برای سلامتی پیر و مرشدمان حضرت آقای مجذوبعلیشاه و این بندگان ضعیف دعا کنید.
کسانی هم که به اسم درویشی اوضاع را اینگونه رقم زده ودامن به غیر حق آلوده و در حق مولایمان ظلم کردند، حتما سر بر آستان بندگی سائیده و توبه کنند.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
به تاريخ چهاردهم خردادماه
1. حاج سید علیرضا جذبی
2. حاج محمد تابنده
3.حاج حسینعلی کاشانی بیدختی
4. غلامرضا هرسینی
5. حاج میریونس جعفری اصل

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: