تکذیب رسمی سخنان علیرضا نوری زاده توسط حزب دمکرات کردستان ایران

کوردستان میدیا: دبیرخانه اجرایی حزب دمکرات کردستان ایران طی اطلاعیه ای سخنان "علیرضا نوریزادە" را تکذیب کرد.
متن اطلاعیه به نقل از کوردستان میدیا (سایت مرکزی حزب دمکرات کردستان ایران) بدین شرح است:
در تکذیب سخنان آقای علیرضا نوریزادە

در تکذیب سخنان آقای علیرضا نوریزادە


در یک پیام ویدیویی آقای نوریزادە در ستایش ((شاهزادە رضا پهلوی)) و شایستگی‌های ایشان، به سخنان ناگفته آقایان مصطفی هجری مسئول اجرایی حزب دمکرات کردستان ایران و عبدالله مهتدی دبیرکل حزب کومله زحمتکشان کردستان ایران اشاره نمودە و اظهار می کند که (( توی دفتر من رازیست، ولی الان بهتون میگم. در دفتر من، کاک عبدلله مهتدی، کاک مصطفی هجری و شاهزادە رضا پهلوی گفتگو کردند. اینو براتون بگم چقدر زیباست کە گفتند: شاهزادە شما بیا به کردستان، ما میبریمت تا بانه، پشت سرت، به بانه خوش آمدید رو مردم ببینند. و پیام بدە ببین چە اتفاقی خواهد افتاد)) .

جهت روشن نمودن افکار عمومی در رابطه با این نشست و اشاره به سخنان ناگفته آقایان مصطفی هجری و عبدلله مهتدی در رابطه با آقای رضا پهلوی، این توضیح کوتاه را ضروری دانستیم:

١- سخنان دور از حقیقت آقای نوریزادە در ستایش آقای رضا پهلوی و از سوی آقایان مصطفی هجری و عبدلله مهتدی که بە آنها نسبت می دهد کاملا ساختگی و به دور از واقعیت بودە و چنین چیزی هیچگاه مطرح نشدە و به همین جهت ما به طور قاطع اظهارات آقای نوری زاده در این رابطه را تکذیب می‌کنیم.

٢- در این نشست طرح پیشنهادی از طرف آقای پهلوی به منظور همکاری مطرح شد کە به دلیل دربر گرفته نشدن حقوق سیاسی و ملی مشخص ملت کرد و دیگر ملیت‌های ایران به طور کلی از سوی آقایان مصطفی هجری و عبدلله مهتدی رد شد و این نشست بدون هیچ نتیجەای پایان یافت.

٣- چنین اظهاراتی بی اساس از سوی آقای نوری زاده دور از عرف رسانه ای و اخلاق سیاسی می دانیم.

حزب دمکرات کردستان ایران
دبیرخانه‌ی اجرایی
٣ تیرماه ١٣٩٧ خورشیدی
٢٤ ژوئن ٢٠١٨ میلادی
لینک به ویدئو اظهارات دکتر علیرضا نوری زاده در برنامه "پنجره ای رو به خانه پدری جمعه ۲۵ خرداد" ویدئو  را از دقیقه ۲۷ ببینید
لینک به متن اطلاعیه در کوردستان میدیا

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر دكتر عبدالستار دوشوكي

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای نوری زاده چند روز پیش در برنامه تلویزیونی خود گفته بود که جناب عبدالله مهتدی می تواند بهترین کاندیدا برای ریاست جمهوری ایران باشد. اینکه اکنون این بیانیه رسمی بگوید که سخنان آقای نوریزاده "کاملا ساختگی و به دور از واقعیت بودە" و اظهارات ایشان را "دور از عرف رسانه ای و اخلاق سیاسی" بدانند، خبر خوشی برای آینده سیاسی جناب دکتر نوری زاده و ادامه راه کنفرانس واشنگتن نیست.