اروپا تمام توان خود رابرای حفظ رژیم حاکم ایران بکار بسته است!


هر روز در رسانه های مختلف خبرهای متعدد از حمایت دولت های اروپایی بابت اعتراضات مردمی ،دفاع از حقوق بشر و بسیاری از مبارزات مدنی مردم ایران را مطالعه و مرور می کنید!
اما آن مصاحبه ها،سمینارها،و بیانه های ریز و درشت تنها برای فریب افکار عمومی و ایجاد جو رسانه ایی مورد پسند غربی برای تداوم حکومت استبدادی این روزهای ایران است.
چشم ها را باید شست ،باید جور دیگر نگریست !

هر روز در رسانه های مختلف خبرهای متعدد از حمایت دولت های اروپایی بابت اعتراضات مردمی ،دفاع از حقوق بشر و بسیاری از مبارزات مدنی مردم ایران را مطالعه و مرور می کنید!
اما آن مصاحبه ها،سمینارها،و بیانه های ریز و درشت تنها برای فریب افکار عمومی و ایجاد جو رسانه ایی مورد پسند غربی برای تداوم حکومت استبدادی این روزهای ایران است.
چشم ها را باید شست ،باید جور دیگر نگریست !آری آن خبرهایی را که شعار گونه می بینید و می شنوید را فراموش کنید.آنچه که حقیقت ماجراست در پس پرده هم نه بلکه روی پرده رقم می خورد!؟
مگر ترامپ توافق برجام را لغو نکرد و تمام متحدان اروپایی اش را به همکاری و مقابله با رژیم ایران فرا نخواند!صد البته که دولت آمریکا هم منافع اش در حیات حاکمان استبدادی ایران است!دولت آمریکا که خود را پرچمدار مبارزه و سرنگونی دولت آخوندی می داند ،چرا حسن نیت خود را به مردم ایران ثابت نمی کند و در گام نخست آقازاده ها(شما بخوانید حرام زاده های رژیم)و تمام وابستگان نزدیک و دور سران قدرت را که با پاسپورت آمریکا و سرمایه های چپاول شده ملت مظلوم ایران،بین دو کشور تردد دارند را رد تابعیت نمی کند و سرمایه ها را به نفع مردم رنج کشیده مصادره نمی نماید؟
از آن شعارهای کلیشه ایی و بی اساس که در اعتراضات دی ماه سال گذشته مبنی بر ارائه اینترنت پرسرعت رایگان برای مردم ایران ارائه کند که تا امروز خبری نشد!
زیرا شعار بسیار ابلهانه ایی بود ،زیرا در همان آمریکا شهروندان اش برای گرفتن خدمات اینترنت بایست به شرکتهای ارائه کننده خدمات اینترنتی که چند صد کارمند دارند دارند مراجعه کنند و هزینه پرداخت کنند
حسن فریدون یکی از صدها جنایکاری که بایست به دلیل سوابق اش از دهه شست تا کنون در دادگاهی بین المللی به اشد مجازات محاکمه شود ،با یک تیم چهل پنج نفره اطلاعات سپاه به اروپا سفر می کنند،و سران دولت های غربی با آغوشی باز با ایشان مذاکره و گفتگو می کنند.
حال روی صحبت با آن جماعتی است که صبح تا شام دانسته و با گرفتن پول جماعت ناآگاه را ترغیب و حمایت از دولت های غربی می نمایند.
آیا با چشمان خود مشاهده نمودید که رئیس جمهور کشور مرموز سوئیس از او چگونه استقبال نمود!یا صدر اعظم اتریش او را جانانه به آغوش کشید؟
اشتباه نکنید در طول تاریخ حتی یک نمونه پیدا نخواهید کرد که سران دولت های منافع ایران گام برداشته باشند.کشورسوئیس که در حدود صد سال اخیر وارد هیچ جنگ و نزاع بین المللی نشده است و ارتشی بسیار قدرتمند و پیشرفته دارد،زیرکانه و در این بلبشوی سیاسی حاکم بر روابط ایران و سایر قدرت های جهانی که رابطه شکرآبی در ظاهر دارد.حسن فریدون را با رویی گشاده می پذیرند تا از آب گل آلود اقتصاد ورشکسته ایران چند قرارداد نفت و گاز،پتروشیمی ،منابع معدنی به چند برابر زیر قیمت منعقد نمایند و از سوی دیگر قرارداد پر منفعت ساخت قطارهای مسافربری بین شهری و درون شهری ،ماشین آلات و تجهیزات را با قیمت های چند برابری به سران ایران تحمیل نمایند.دولت اتریش هم همین سیاست را در پیش گرفت.
حال شما با خودتان حساب کتاب کنید ببینید اگر یک دولت مقتدر دلسوز مردمی بر ایران مدیریت می کرد و به هیچ کشوری باج مفت نمی داد، مورد نظر دولت های غربی بود یا همین حاکمانی که تمام وقت در تفکر چپاول سرمایه های ایران هستند و برای تداوم و ماندگاری شان حاضرند منابع زیرزمینی که قرن ها زمان لازم دارد تا تجدید شود را با بهایی ناچیز به دولت های حامی و مورد وثوق شان هدیه دهند .
بعد از قضیه لغو برجام تصور می شد و بعد از خط و نشان های ترامپ و البته برخی کشورهای غربی در رسانه های دنیا داشتند،جماعتی که از شعور سیاسی لازم بهره نمی برند در میانشان شعور و شعف وصف ناپذیر شکل گرفت !که گویی امام عصر کذایی وعده داده شده همان ترامپ است و دولت های منفعت طلب غربی یاران وفادرش می باشند.
دیدارهای اروپایی روباه بنفش خط بطلانی بود برای تمام اهدافی بود که اپوزیسیون فرصت طلب بی هنری که پیشاپیش تمام پست های حکومت دولت آینده ایران را در ذهن خود تقسیم نمودند.
در پایان مادامی که اپوزیسیون در خواب و خیال روزگار می گذراند و مردم هم از قدرت و اراده اتحاد خویش نا آگاهند و چشم به امید دولت هایی که منافع کشور متبوع و شهروندان خود را به کشته شدن هزاران ایرانی ترجیح می دهند!
رژیم حاکم ایران پایه های حکومت ظلم و استبداد را با کمک غربی ها محکم تر می کنند.
به امید اتحادو یکپارچگی مردم ایران زمین........

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: