وزیر مونگول آموزش و پرورش مغول ها!

دکتر سید محمد حسن حسینی
*** Our antediluvian regime of education, which has contributed to our maimed uncivilized society here in Iran, is the very result of giving responsibility to mean apple polishers, who see nothing but taking higher positions by whatever means and stratagems. There is no option but eradicating these persons from the holy arena of education, if we want to contribute to a civilized, compassionate and developed society.
– Dr S.M.H.Hosseini, Iran

وزیر آموزش‌وپرورش جمهوری اسلامی در فضایی دانش‌آموزان را به بازی دعوت می‌کند که برد و باخت دارد و در همان حال احتمال باخت دانش‌آموزان را به آن‌ها گوشزد می‌کند. در آن میان، یکی از دانش‌آموزان با لحنی جدی شانه بالا انداخته و می‌گوید: "ما که همه‌چیز رو باختیم، اینم روش."

همانطور که در ویدیوی زیر می بینید وزیر می‌خندد و از دانش‌آموزی که خود را باخته می‌داند، می‌پرسد: «چی رو باختی؟» دانش‌آموز با جدیت پاسخ می‌دهد: "همه‌چیز رو"... ماجرا اینجا تمام نمی‌شود، بلکه آقای وزیر این دیالوگ را در همان جمع با صدای بلند برای حاضران تکرار می‌کند و صدای خنده وزیر و حاضران بلند می‌شود...!!!!!!؟؟؟؟؟

 

 https://www.aparat.com/v/TEeqG/%D8%AD%D8%A7%D8%B6%...

 

بطحایی در ابتدا پاسخ دانش‌آموز را مزاح فرض کرده!!! و سپس – با توصیه مشاورانش – با نگاهی به اصطلاح تحلیلی آن‌ را به آستانه تحمل او ربط می‌دهد!!!؟؟؟

آری؛ این وزیر - آن هم وزیر آموزش و پرورش - جامعه علیل و مصیبت زده ای است که ریشه تمام فلاکت هایش به او و اربابان و افراد قبیله او برمی گردد. وزیری بی کفایت اما متملق که نمی داند این دانش آموز و خانواده ستمدیده و مستضعف نگاه داشته شده اش توسط سیستم آموزشی او و اربابان او برای زندگی در دنیای پیچیده و آشفته کنونی آماده و توانمند نشده اند. ضمن اینکه شرافت آنها به آنها اجازه نمی دهد که همانند او و اربابان و افراد قبیله اش دین فروشی و رانت خواری و باند بازی و دزدی و اختلاس کنند تا سهمی همانند سهم آنها از سفره انقلاب پابرهنگان بردارند و اینگونه احساس یاس و استیصال نکنند.

این ویدئو کوتاه بود، اما پیام آن عمیق و قابل تامل:
این موجود (وزیر آموزش و پرورش جمهوری اسلامی) از نظر من حتی به اندازه یک جلبک هم شعور نداشت چرا که اگر جلبکی به جای او نشسته بود در واکنش به جمله آن دانش آموز بی تفاوت و خنثی به نشستن خود ادامه می داد اما این موجود فندق مغزی سبک مغز حتی آن جمله دانش آموز را به سخره گرفت!!!!!؟؟؟

 

آری، بدبختی ما در این سرزمین این است که پخمه هایی که باید در دهات خود غاز بچرانند حاکمان ما شده اند و نخبه گانی که باید زمام امور مملکت را در دست داشته باشند توسط آنان خانه نشین و منزوی و تحقیر شده اند و حتی شکنجه می شوند تا بر علیه بی کفایتی و خیانت های آنان روشنگری و افشاگری نکنند.

 

خاک بر سر وزیر آموزش و پرورش این مملکت که اینقدر شعور نداشت که تشخیص دهد که این جمله به ظاهر ساده اما پر از درد و بسیار پر معنای دانش آموز قرن بیست و یکمی ش در جمهوری اسلامی ایران "گلوله ای" بود که در خشاب اسلحه ای گذاشته شد تا در آینده ای نه چندان دور بر پیشانی او و اربابان دین فروش ریاکار غارتگر بی کفایتش شلیک شود و آن را بشکافد – هر چند این گلوله و تفنگ و پیشانی آنها ممکن است در اشکالی دیگر متبلور شوند: مثلا آن اسلحه زبان و قلم امثال او خواهد شد که دین و آیین و ایدیولوژی داعشی او و اربابانش را هدف خوشه های خشم خود قرار خواهد داد.

بویژه دو مقاله اول من در منابع (زیر) همین مقاله را بخوانید تا ببینید همین وزیر چگونه از مدرسه ای که من در آنجا تدریس دارم یک زندان گوتنتانامو برای "شکنجه" و "زجر کش" کردن من ساخته است – صرفا بخاطر اینکه با رهبر او بیعت نمی کنم. مطمین هستم با دیدن این نوع واکنش وزیرو نوع برخوردش با من که در مقاله پایین تشریح کرده ام شما هم به این نتیجه می رسید که او هم مانند سایر مسیولان جمهوری اسلامی یک مونگول سایکوپد مغول تبار داعشی مسلک هست. خداوند عاقبت این ملت و مرز و بوم را که ملا عمرها به آن حکومت می کنند به خیر کند.

منابع

من در جمهوری اسلامی ام یا در زندان گوانتاناموی یزید؟!

http://www.iranglobal.info/node/66835

در سیطره سپاه شیطان پیغمبر نما
http://bit.ly/2zXaFX1

این کارها را با مسیولان مستقل هم انجام میدهند:
http://news.gooya.com/2018/04/post-14289.php

سخنرانی من در مسجد شهرمان که هشداری درباره "تحریف عاشورا و تشیع علوی" در عصر و شرایط حاضر بود.
http://news.gooya.com/politics/archives/2016/10/21...

من تنها و انجمن اسلامی در هندوستان
http://iranglobal.info/node/67634

ترجمه سخنرانی من در دانشگاه هندوستان درباره چشم انداز صلح در خاور میانه!
http://iranglobal.info/node/66303

آموزش و پرورش و آموزش عالی؛ بازوان اجرایی کاپیتالیسم در ایران
http://iranglobal.info/node/67036

حراستی ها چه کسانی را به حراست و پاسبانی نشسته اند؟!
http://melliun.org/iran/145510

ما گوسفندان و آنها
http://bit.ly/2zDPqYW

سیستم آموزشی یا کارخانه گوسفند سازی؟!
http://news.gooya.com/politics/archives/2016/07/21...

چرا باید انتخابات را تحریم کنیم؟
http://melliun.org/iran/121304

دسته بندی مردم در حکومت های استبدادی
http://bit.ly/2hFROo0

تنها راه براندازی حکومت های استبدادی
http://melliun.org/iran/122759

ترعیب، بازداشت و شکنجه دکتر سید محمد حسن حسینی توسط سپاه پاسداران جهل و تاریکی و غارت و خون
http://bit.ly/2hdn653

مدیر کل اطلاعاتی قاچاقچی ای که قصد "کشتن" من را داشت و موفق هم شد!
http://iranglobal.info/node/66335

کتاب من و وحشت منجر به قتل آنها
http://iranglobal.info/node/67273

تاراج و قلع و قمع من و نسل و تبار من توسط سپاه ابن مرجانه
http://iranglobal.info/node/67272

پیمان مصلوب صلیب قیصران پارسی من
http://iranglobal.info/node/67635

در چرایی هدف واقع شدن من در جمهوری اسلامی!
http://iranglobal.info/node/66680

My second Letter to Khamenei, Iran's Leader
http://iranglobal.info/node/66352

چاره ای نیست انگار!؟
http://www.iranglobal.info/node/67385

یوگا یا بمب اتم حاج آقا؟!
http://iranglobal.info/node/67543

ویدیوی روش تدریس (اسلحه آموزشی من)، کتب و مقالات علمی، اجتماعی و سیاسی من را که بواسطه خلق آنها مغضوب رژیم ایران شدم را در وبلاگ شخصی من ببینید:

http://beyondelt.blogfa.com

......................................................................
 ***ما و پدران ما انقلاب کردیم و یک دیکتاتور را سرنگون کردیم تا کرامات انسانی پایمال شده خودمان را باز یابیم و به عدالت و آزادی برسیم اما در چنگال یک دیکتاتور فاشیست سایکوپد که افرادی رذل تر و وحشی تر از ساواک شاه را به خدمت گرفت افتادیم – دیکتاتوری که لباس پیغمبر را پوشیده بود و با خدعه ی بر سر نیزه کردن قرآن ما را فریفت و به اعتماد ما و به دین و آیین ما خیانت کرد و بلاهایی بر سر ما آورد که پادشاهان مغول هم بر سر مخالفانشان نیاوردند.
-                                                                                                                     - دکتر سید محمدحسن حسینی                                                                                                                                                                                                                                                         ------------- ---------------------------
..................................................................
 ***پروردگار من خداوند آن حاکم به ظاهر کافری است که مهر ورزیدن را پیشه او کرد و نه خداوند آن حاکم به ظاهر مسلمانی که ستم پیشگی و توحش مرام او و سپاه اوست. من و زبانم و قلمم زین پس به دین و آیین مهرورزان تعلق داریم.....
-                                                                                                                                                                                                                                                       - دکتر سید محمدحسن حسیینی                                                                                                                                                                                                                                                                        ---------------------------------------------
صدای خرد شدن استخوان های استبداد را می شنوم!

منبع: 
http://beyondelt.blogfa.com
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
متن این نوشتار درست اما تیتر این نوشتار نادرست است! نویسنده به درستی درباره گندکاری های رژیم آخوندی در آموزش و پرورش این رژیم دوزخی سخنانی را نوشته است اما تیتر این نوشتار این گندکاری ها را مغول وار دانسته است! و این تیتر برابر با آن است که مغول بودن نشانه آدم بد بودن است و مغول نبودن نشانه آدم خوب بودن است! و با این روال مردم جمهوری های مغولستان و ازبکستان و قزاقستان و قرقیزستان که بیشترشان مغول تبار هستند آدم های بدی باید باشند! و ازبک های افغانستان که مغول تبارهای فارس زبان هستند هم حتما باید آدم های بدی باشند و بسیاری از مغول تباران فارس زبان یا ترک زبان ایرانی که در خراسان و آذربایجان و بخش های دیگر ایران زندگی می کنند نیز باید آدم های بدی باشند! و هر کس که کار بدی کرد می توان کار او را مغول وار دانست! باری، تیتر این نوشتار اگر چنین بود بهتر می شد: ( وزیر نفهم آموزش و پرورش آخوندی!)
تصویر سید محمدحسن حسینی

عنوان مقاله: 
وزیر مونگول آموزش و پرورش مغول ها!
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اینکه امثال ایشان در عین بی کفایتی چنین مسیولیتی را پذیرفته اند گیر دادن که نه منهدم کردن تبار مردم این سرزمین و داشته هایشان نیست؟!

عنوان مقاله: 
وزیر مونگول آموزش و پرورش مغول ها!
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای راسیست! با توجه به اینکه حماقت یک شخص را به تبار او ربط داده ای، همه آنچه و بدتر از آنچه در رابطه با وزیر مربوطه نوشته ای شامل حال خودت نیز می شود. بدبخت آن ملتی که روشنگرش تو باشی! آن وزیر هرچقدر هم که احمق باشد، آن قدری احمق نبوده که به تبار و ملیت مردم گیر بده که تو دادی. آن قدر که بگوید فلانی چون ابله است، پس متعلق به فلان تبار و ملیت است. به عنوان یک انسان متنفر از راسیستهایی مثل تو، همه آن بی تربیتیهایی که به مغولها کرده ای را حواله خودت میکنم.
از مسئولین سایت هم درخواست دارم این دشنام نامه چندش آور و بی ارزش را به سبب راسیستی بودن و نفرت پراکنی بین ملتها حذف بکنند.