ولایت فقیه را قبول داری؟ نه! پس اخراجی!

بهانه ی آنها برای اخراج این است که به عضو شورای شهر که از من پرسید: ولایت فقیه را قبول داری؟ پاسخ منفی دادم....به زودی با لباس کار آتش نشانی ام در برابر همه ی دستگاه های حکومت درفش دادخواهی را برخواهم افراشت

 

 

دوستان همراه،

همانطور که می بینید ، شهردار فردوسیه تحت فشار نیروهای امنیتی ، این نامه را برای من صادر کرد .

یعنی اینکه یک حکومت تاب تحمل کارگر آتش نشان را ندارد !؟ از اردیبهشت ۹۷ که شهردار به فیش حقوق من دست برد و نیمی از آن را حذف کرد فهمیدم که بدنبال ایجاد مشکل است ، بهانه آنها این است که به عضو شورای شهر که از من پرسید ؛ ولایت فقیه را قبول داری ؟ و من پاسخ منفی دادم ، مصاحبه می کنم ، از حکومت انتقاد دارم ، ویدیویی پیرامون دریای مازندران و خلیج پارس انتشار دادم و به حکومت هشدار دادم ، از آزادی زندانیان سیاسی و عقیدتی دفاع می کنم ، به اعدام نه می گویم ، به رانتخواری ، اختلاس ، فساد ، فقر ، گرانی ، تاراج ، استبداد و ستم معترضم.

براستی خروجی انتخابات مفتضح شوراهای شهر در شهرستان شهریار که با پول آرا مردم فقر را می خریدند که گوش جهان را کر کرد ، چه کسانی می تواند باشد ، کسانی که سرسپرده قدرت هستند .

روزی نیست که خبر بازداشت اعضای شورای شهر و شهردار در شهرهای گوناگون را به جهت تخلف و فساد نداشته باشیم .

چونین کسانی به یک کارگر آتش نشان یا فعال مدنی که به ناکارآمدی مدیران و مقامات حکومت می تازد و معترض دستگاه خودکامگی و بعدالتی هست ، چه نگاهی دارند ؟ . متاسفانه نهادهای امنیتی در همه جا رسوخ کرده و روزگار مردم را سیاه نموده اند و با دخالت های بیجا و غیرقانونی همیشه در صدد سرکوب آزادیخواهان هستند .

چندی پیش وزیرخارجه آمریکا گفت که حقوقی که حکومت ایران به تروربست های لبنان می دهد چند برابر حقوق یک آتش نشان در تهران است اما خبر ندارد که همین حکومت تاب تحمل کارگر آتش نشان شفاف و فعال در میهن را ندارد .

چند بار تلاش کردم با تشکیل سندیکای کارگری یا کانون صنفی کارکنان در شهرداری در برابر این خودسری ها مانع ایجاد کنم که نگذاشتند ، دو سه ماه پیش انتخابات شورای کارگری شهرداری فردوسیه بود و من هم کاندید شدم اما نهادهای امنیتی به نماینده تعاون و کار گفته بودند که مرا حذف کند !؟

 اعضای شورای کار که اکنون داریم تحت اختیار شهردار هستند .

به هر روی من بزودی با لباس کار آتش نشانی ام در برابر همه دستگاه های حکومت درفش دادخواهی را برخواهم افراشت .

در تونس خودسوزی یک کارگر معترض به شهرداری اسباب انقلاب شد بی تردید در ایران نیز یک کارگر آتش نشان می تواند در برابر فشار ، سرکوب ، زور و استبداد دست به چنین کاری بزند . به هر روی برای گذار از استبداد بسوی آزادی باید هزینه بدهیم که با جان و دل چنین می کنیم . پاینده ایران ...

 

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: