جستاری هرمونیتیکی در ماهیت رژیم ایران و همزیستی 40 ساله اش با آمریکا

دکتر سید محمد حسن حسینی
.………………………………….…..……
***Islam is not made with spiritual words but with reflection and practice. It is not what i say that says i am a Muslim, that i am not a racist, dictator, fascist, or in service of Capitalism but what i do. What i say must not be contradicted by what i do as it is what i do that bespeaks my faithfulness, not what i say. Today world thinkers are not only existing, nor are they only listening to us. But they are also analyzing us.
-- Dr S.M.H.Hosseini

بر خلاف چند ماه اخیر، آمریکا (بعنوان ابرقدرت دنیا) در ده های گذشته هرگز – بصورت جدی - در فکر براندازی رژیم ایران نبوده است. دلیل این عدم تمایل آمریکا برای براندازی رژیم ایران در ده های گذشته در این حقیقت نهفته است که رژیم ایران – خواسته یا ناخواسته – در جهت منافع امپریالیستی آمریکا حرکت کرده است.

       همانطور که در این 40 سال شاهد بوده ایم آمریکا هر از چند گاهی به ظاهر ایران را تحریک می کند و ایران – با تحریک حاج آقا ها و سرداران نفوذی سیا - برای مثال دو تا موشک هوا می کند و یا به یمن لشکر کشی می کند! این نوع حماقت های ایران همانطور که مد نظر آمریکا بوده است حاکمان عرب و غیر عرب منطقه را به وحشت می اندازد. در چنین آب گل آلودی رییس جمهور آمریکا می رود و سران این کشورها را متقاعد می کند که ایران خطری جدی برای آنها است و با تحمیل معاهده ها و تجارت های بویژه نظامی - به قول ترامپ - شیر آنها را می دوشد! در این چرخه حاکمان عرب و غیر عرب منطقه هم به نوبه خود فضا را به حاکمان ایران تنگ تر و تنگ تر می کنند که این خود – همانطور که مد نظر سیاستمداران بین المللی تحت نظر آمریکاست - به دیگر خیانت های حاکمان ایران همانند واگذاری خلیج فارس و دریای خزر به کمونیست ها برای باج دادن به آنها و پناه جویی از آنان می انجامد.

       با چنین عقبه فکری ای است که من شخصا بر این باورم که اگر حاکمان احمقی همچون حاکمان فعلی ایران – در عمل - در خدمت اهداف امپریالیسم جهانی نبودند آمریکا و هم پیمانانش از قبیل روسیه و اروپا با بهره گیری از حماقت های آنها نمی توانستند اینقدر ثروتمند و قدرتمند باشند و روز به روز اسلام و مسلمانانان را زمین گیرتر نمایند!

       از طرف دیگر هم که به این نوع رابطه بین ایران و آمریکا نگاه کنیم به راحتی می پذیریم که حاکمان ایران هم از خصومت با و دشمن جلوه دادن آمریکا نفع زیادی می بردند: حداقلش این بوده است که دلیل و مسیولیت ناکامی ها و شکست های پیاپی خود را در عرصه ملی و بین المللی بر گردن شیطان بزرگ می اندازند.

       اخیرا من حتی به "یقین" رسیده ام که همکاری بسیار نزدیکی بین سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) و حداقل شاخه ای برانداز از وزارت اطلاعات ایران که ریشه اش در بیت رهبری می باشد وجود دارد که همانند اختاپوس مراکز حساس کشور از جمله آموزش عالی و آموزش و پرورش را در سیطره خود دارند.در سال 1388 این مسایل را در رساله دکترا و بعد در یکی از کتاب هایم – در هندوستان - مطرح کردم و به این مسیله پرداختم که با توجه به دکترین اربابان شان - یعنی آمریکا ییها - این شاخه برانداز از وزارت اطلاعات ایران به این گفته چرچیل باور دارند که
"اگر می خواهید نظامی را ساقط کنید توپ و تانک و بمب لازم نیست؛ کافیست برای این منظور افراد غیر متخصص و پخمه را بر مسند قدرت بنشانید و افراد شایسته و متخصص را مطرود و منزوی و معدوم."

       دلیل جامعه علیل و آشفته ما هم که به زودی به براندازی نظام منجر می شود عملیاتی کردن همین جمله چرچیل – در 40 سال اخیر - در سطح کلان در ایران بوده است.

       بعنوان نمونه کتب و مقالات من را در وبلاگم در منابع همین مقاله بخوانید تا با فشارها و آزار و اذیت ها و توطیه های فاشیستی و شیطانی عوامل این شاخه از وزارت اطلاعات و چرایی این بربریت ها آشنا شوید و متوجه شوید چرا بجای رصد و کنترل مافیای برادران دزد و قاچاقچی و غارتگران و اختلاسگران و سعید طوسی ها در بیت رهبری و ... به جان من و قلم و زبان من و نسل و تبار من که از تبار امام حسین ع هستیم افتاده اند و در حال زنده به گور کردن من و آثار علمی من که تبلور آموزه های اسلامی و فلسفه عاشورا هستند می باشند.

       همانطور که در مقالات متعدد گفته ام 24 ساعته آن لاین و آف لاین و از طریق تلفن و اینترنت و ... من را تحت کنترل و آزار و اذیت دارند. دقیقا دو هفته بعد از اینکه برای دهمین بار (از سال 1380 که به مشهد پناه آورده ام) آپارتمانم را بخاطر آزار و اذیت های ماموران ویژه وزارت اطلاعات عوض کردم و به آپارتمان جدیدم آمدم واحد طبقه روی سر من (طبقه سوم) و نیز واحد روبروی من به افرادی ناشناس فروخته شد! من بلافاصله حدس زدم که این آقایان جدید هم ماموران ویژه دیگری هستند که سربازان گمنام امام زمان بخاطر مقالات انتقادی من و فعالیت هایم در فضای مجازی برای کنترل و آزار و اذیت و ارعاب من به محل زندگی من فرستاده اند. این آقای واحد روی سر من دقیقا 10 شبانه روز به خاطر به قول خودش بازسازی ای که در آپارتمانش داشت شب و روز من را سیاه کرد که بزودی در مقاله ای جدید تشریح می کنم که چه کار کرد. نمی دانم کف آپارتمانش را چه گذاشت که صدای دویدن بچه اشان را همانند بلندگو به گوش من می رساند. ضمن اینکه لوله مشترک شومینه امان را هم نمی دانم چه کار کرد که صدای خودش و خانمش و صدای گریه بچه اشان را تقویت می کند و به آپارتمان من انتقال می دهد! وحشتناکتر اینکه "هر" وقت من در فضای مجازی مطلبی منتشر می کنم که احساس وحشت می کنند این مامورشان تا صبح با "پتک" می زند به کف آپارتمانش (سقف بالای سر من) و نمی گذارد من بخوابم! ضمن اینکه همانند 20 سال گذشته کلید آپارتمان من را دارند و ..... امروز یکدفعه یک سطل گچ از لوله مشترک شومینه داخل آپارتمان من ریخت که پرده ها و فرش و کتاب های من پر از گچ و گل شد! تا با یکی از همسایگان رفتم درب آپارتمانش را زدم و گفتم بیش از این من را اذیت نکند زنگ زد حفاظت اطلاعات سپاه و آنها آمدند و یک شکایت نامه بر علیه من تنظیم کردند و گفتند باید بروم دادگاه پاسخشان را بدهم!!!!! من اما اگر سالم بیرون بیایم همان کاری را که سالهاست انتظار دارند من هم همانند دیگر متفکران و روشنگران انجام دهم انجام می دهم - از ایران می روم تا بیش از این هدف آماج خشم ضحاک مار دوش زمانه واقع نشوم.... الان هم ساعت 2 بامداد هست و بخاطر سر و صداهای وحشتناکی که این آقا بالای سر من ایجاد کرد از خواب بیدار شدم. همانطور که در مقالات متعددم گفته ام در "تمام" آپارتمان و راهروها و ... آپارتمان من دوربین مخفی نصب کرده اند و با سوء استفاده از آنها در حال آزار و اذیت روحی و روانی من هستند. علاقه مندان به آشنا شدن با دیگر روشهای شکنجه مخالفان توسط جمهوری اسلامی مقالات مربوطه را در وبلاگ من ببینند.

       من از شر و کید خامنه ای و سپاه و اربابان او که حتی به داماد ما که سادات، روحانی و سپاهی هم بود هم رحم نکردند و صرفا برای تهدید و ارعاب و تنبیه من او را سم دادند و معدوم کردند به خداوند پناه می برم – مقاله مربوطه را در منابع بخوانید تا شما هم به دین و آیین این مادون حیوانات کافر شوید. کمی بعد از قتل این دامادمان یکی دیگر از داماد هایمان که یک دوست بسیجی داشت بطرز مشکوکی درد زیر شکم (در ناحیه آپاندیس ش) گرفت که حدود 20 روز پزشکان متخصص و فوق تخصص بیمارستان های امام رضا و قایم و موسی بن جعفر مشهد عکس و آزمایش و ... از او گرفتند و نهایتا متوجه نشدند که آپاندیس ش ترکیده است!!!؟؟؟!! که بناچار بخاطر درد بسیار شدیدی که داشت و حتی مورفین هم او را آرام نمی کرد به اصرار خواهرم شکمش را جراحی کردند و تازه آن وقت – بعد از 20 روز – فهمیدند که آپاندیس ش ترکیده است و نصف رود هایش را از بین برده است!!!! که آنها را از شکمش خارج کردند!!!! هر چه به حراست های این بیمارستانهای فوق پیشرفته شکایت کردیم آنها گفتند خطای پزشکی بوده و حالا حالا ها از این مسایل پیش می آید!!!!!! و بعد از اینکه من این جنایات آنها و قصدشان برای ریشه کن کردن تبار من را از طریق مقالات متعدد و ... (منابع را ببینید) افشا کردم من را به تیمارستان آزادی تهران بردند و ......

نمونه هایی از کنترل و آزار و اذیت من در فضای مجازی توسط سربازان گمنام سیا (CIA)
با توجه به اینکه وب سایت من، ای میل های من (جی میل و یاهو میل)، فیس بوک من، اینستا گرام من، وبلاگ من و تلگرام من که سایت های مادر آنها همه در آمریکا هستند 100% در کنترل و سیطره کامل کسانی هستند که در حال آزار و اذیت کردن و شکنجه کردن من هستند و با توجه به اینکه از تلویزیون بی بی سی و آمریکا هم در حال آزار و ترعیب من هستند (بعدا مقاله مینویسم) و با توجه به اینکه بیش از 100 انتشاراتی و ژورنال های آمریکایی حاضر نشدند حتی بی نظیرترین مقالات و کتاب های من را راجع به دو تیوری آموزشی سیاسی و اسلحه آموزشیم (روش تدریسم) برای براندازی حکومت های استبدادی منتشر کنند و نیز با توجه به اینکه این تیم شکنجه گر من به من ثابت کرده است که 80% سایت های تحلیلی و ضدانقلاب خارج از کشور تحت کنترل آنها هستند که از انتشار عقاید من که تبلور فلسفه عاشورا و ضد استبدادی هستند در فضای مجازی وحشت دارند من دیگر تردید ندارم که مرکز فرماندهی آنها در آمریکاست که دست های آنها از بیت رهبری بیرون آمده که 30 سال است در حال آزار و اذیت و شکنجه من و ریشه کن کردن من نسل و تبار من هستند!!!! – حداقل عناوین مقالات آمده در منابع این مقاله را ببینید.

       البته از سال 2006 که بر خلاف خواست نمایندگان وزارت علوم و انجمن اسلامی وقت در یک کنفرانس بین المللی سخنرانی ای "بسیار تند و تیز" بر علیه آمریکا و در دفاع از حزب ا... لبنان داشتم آزار و اذیت و شکنجه و تهدید و ارعاب من 1000 برابر شده که نهایتا وقتی دیدند من به راهم ادامه می دهم دامادمان سید رضا حسینی را مسموم و معدوم کردند. – با توجه به اینکه نوار و ویدیوی آن سخنرانی من را از آپارتمانم و نیز از دانشگاه میسور هند دزدیدند بهترین راه این است که بروید و از ریاست و دانشجویان و دیگر حضار در آن سخنرانی بپرسید که من چه گفتم . یادآوری اینکه من با توجه به شکنجه هایی که توسط آخوند ها در ایران شده بودم "عمدا" این نوع سخنرانی را - به عنوان یک ایرانی - بر علیه آمریکا که ناوهای جنگی ش در خلیج فارس پهلو گرفته بودند کردم تا شاید آمریکا زودتر به ایران حمله کند و ما از دست ملاهای خاین نجات پیدا کنیم.اما از همان زمان هدف مشترک خشم سیا و سربازان گمنام امام خامنه ای شدم! .....

       نکته وحشتناکتر که امروز 22/05/1397 متوجه شدم این بود که ماشین برادرم را حدود یک هفته قبل در "سایت دیوار" و "سایت شیپور" برای فروش گذاشته بودم و با توجه به گران شدن شدید خودرو ها بخاطر بالا رفتن قیمت دلار قیمت ماشین را زدم 10 میلیون تومان. – یک فرش، تلویزیون، تابلو تبلیغاتی روان و تردمیل م و چند مورد دیگر را هم با قیمت پایین برای فروش گذاشته بودم. نکته ای که نظرم را جلب کرد این بود که یک آقا و یک خانم در چند روز و در چند مرحله با من تماس گرفتند و مواردی را که من برای فروش گذاشته بودم به نصف قیمتی که من برای فروش گذاشته بودم پیشنهاد خرید دادند و گفتند کسی اینها را از من نمی خرد بنابراین هر چه زودتر به آنها بفروشم به نفعم هست! اون آقا گفت ماشین برادرم را به پنج میلیون تومان نقد می خرد! و چند روز بعد اون خانمه زنگ زد و گفت ماشین را به چهار میلیون و پانصد می خواهد! امروز سایت دیوار را کنترل کردم دیدم قیمت این ماشین با این مشخصات 17 میلیون تومان است! حیرت آور اینکه با کنجکاوی متوجه شدم مواردی که برای فروش گذاشته بودم بر روی صفحه "دیوار من" در سایت دیوار هست و آگهی من ظاهرا پذیرش و منتشر شده اما قابل سرچ نیستند! یعنی این موارد برای عموم مردم و بینندگان این سایت قابل رویت نیستند که بخواهند ببینند و از من بخرند!!!! – دلیل اینکه کسی غیر از آن حاج آقا و حاج خانم (سرباز گمنام امام زمان) که بصورت تیمی کار می کنند و از گردانندگان سایت دیوار هستند به من زنگ نمی زد همین خیانت آنها به من جهت دزدی از من بوده! آپارتمان و خودروی سمند مدل 1395 من را هم که 500 کیلومتر بیشتر کار نکرده بود به همین ترفند و خدعه و با همین نوع خیانت به 29 میلیون تومان از من خریدند/دزدیدند! – سایت شیپور هم همین روال را با من داشته است.

       در فیس بوک هم ظاهرا 800 دوست (Friends) دارم اما از زمانیکه یادم می آید جز دو نفر با نام های "اسدی" (به معنی شیر ی!) و "همایون پور" که هردو اطلاعاتی هستند "هیچ" کس دیگری پست های من را لایک نمی کند! بیش از 1000 پست مهم و اجتماعی سیاسی گذاشته ام که همین دو نفر هم حتی یکی از آنها را "شیر" نکرده اند! امروز متوجه شدم که نظرات و پست های سیاسی ای را که من میگذارم برای عموم در دسترس و قابل رویت نیست!!!! تردیدی نیست که جی میل، یاهو میل و فیس بوک با وزارت اطلاعات ایران همکاری دارند. اینستا گرام و تلگرامم هم 100% همانند سایت دیوار در کنترل آنها هست. هر کامنتی که هر جا می گذارم بعد از مدت کوتاهی که چک می کنم می بینم حذف کرده اند! همانطور که بارها گفته ام یک تیم به همین ترتیب در حال کنترل و آزار و اذیت و محدود و مخفی کردن من در محل زندگی، محیط کار و اجتماع نیز هستند! کنترل ای میل ها یم را هم که برای چاپ آثارم و ... اشاره کردم.

       تمام این موارد را حتی به خامنه ای و روحانی و سازمان قضایی نیروهای مسلح هم شکایت کردم اما آزار و اذیت ها و ... من و حتی خانواده مظلومم توسط این سگ گرگان آتش به اختیار بیشتر و وحشیانه تر شد.

       آنها ناجوانمردانه آنقدر به من فشار آوردند و آزار و اذیت و تهدید و ارعاب کردند تا چاره ای جز فرار به ترکیه و بعد پناهنده شدن به آمریکا یا اسراییل ندیدم. اما یک ساعت قبل از حرکت قطارم به استانبول در تهران من را بازداشت کردند و به تیمارستان آزادی! تهران بردند! همانطور که در نهمین مقاله زیر تشریح کرده ام 48 روز در آنجا من را شکنجه جسمی و روحی و روانی و حتی جنسی کردند تا شاید خشم و کینه اشان نسبت به من و قلم و زبان من فروکش کند! بیش از 10 بار هم به مغز من برق دادند که گفتند شوک درمانی است!

       کتاب نائومی کلاین با نام دکترین شوک می گوید "شوک درمانی روانی" ایجاد یک ضربه مهیب به قربانی، خالی کردن ذهن او و سپس در اختیارگرفتن کنترلش می باشد. شوک درمانی روانی، طرح دکترایوون کامرون بود که از طریق وارد کردن «شوک الکتریکی»، به گفته خودش موجب می شود ذهن به لوح های پاک و نانوشته تبدیل شود که بتوان روی آن نوشت. جمله‌ای که جرج اورول در کتاب (1394) اینگونه نوشت:«آنقدر فشارتان میدهیم تا خوب تخلیه شوید. بعد خودمان شما را پر می کنیم» !.شوک درمانی روانی بهربرداری از«فرصت» یک «فاجعه» که توسط سازمان های جاسوسی برای هدف ایجاد می شود جهت بهره‌گیری از استیصال قربانی برای انطباق‌پذیر کردن او با شرایط جدید است. به گفته پروفسور نائومی کلاین مکانیزم عمل «شوک درمانی» به زبان ساده‌تر این است:
وقتی مشت اول را زدی و قربانی گیج شد، از گیجی استفاده کن و مشت دوم را محکمتر بزن.

       در حال حاضر هم "تمام" اعضای خانواده مظلوم و بی پناه من – بخاطر کارشکنی ها و آزار و اذیت های فاشیستی و شیطانی این مادون حیوانات – دچار یاس و نا امیدی و استیصال و افسردگی و ... شده اند .... اما آنچه خامنه ای و سپاه او باید بدانند این است که من از خون به ناحق ریخته شده دامادمان و .... و نیز از ستم هایی که به ما روا داشته اند نمی گذرم – حتی اگر همانند یزید تمام اعضای خانواده ام را هم در برابر چشمان من زجر کش کنند.

       اگر مقالات من در منابع همین مقاله را هم مطالعه بفرمایید و ببینید با من چه کرده اند و به چه جرمی شما هم همانند من به این نتیجه می رسید که رهبر ایران و سپاه او، تحت و برای امپریالیسم جهانی انجام وظیفه می کنند چرا که در مملکت داری و ... به هیچ قاعده و اصول دینی، اخلاقی، عرفی و حتی انسانی ای پایبند نیستند و تنها چیزی که برای آنها اهمیت ندارد اسلام و مسلمانان و مسلمان باقی ماندن ایرانیان است...

       در هر صورت در این اواخر به نظر می رسد که از نظر آمریکایی ها تاریخ مصرف رژیم آخوندی به سر آمده – همانطور که تاریخ مصرف دیگر دست نشانده هایشان همانند رضا خان ها و شاه های دیگر به سر آمد. بنابراین – همانطور که در مقاله زیر تشربح کرده ام - آمریکایی ها آخوند ها را در دو راهی ای قرار داده اند که انتخاب هر یک از آن راه ها به ابتر شدن حکومت فاشیستی و شیطانی اشان می انجامد.

گام آخر آمریکا برای سرنگونی رژیم ایران
http://iranglobal.info/node/66603

   

 نتیجه گیری

امیدوارم فرضیه من در باره همکاری سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) با آخوندها برای آزار و اذیت و شکنجه افرادی همانند من اشتباه باشد. مهمتر اینکه مردم ایران باید بپذیرند که حکومت فعلی ایران اسلامی نیست و اگر هم به فرض محال باشد اسلامی از نوع طالبانی و داعشی است. بعد از 40 سال حکومت ناکارآمد آخوندها باید بپذیریم که برای حفظ کرامت روحانیون و بویژه برای پاسداشت دین اسلام "دین باید از سیاست جدا باشد". شعار "دیانت ما عین سیاست ماست" برای زمانی که خود ایمه اطهار ع رهبری جامعه را بر عهده داشتند درست بوده چون آنها "معصوم" و پاک و بی خطا بوده اند و با بی بصیرتی و بی خردی و خیانت و ستم پیشگی و توحش و بربریت تیشه به ریشه اسلام در اذهان مردم نمی زدند و آنها را دین گریز نمی کردند. بنابراین روحانیون باید به مساجد و حوزه ها برگردند و اجازه دهند یک حکومت لیبرال دموکرات در ایران مستقر شود تا افراد متخصص و فرهیخته زمام امور مملکت را به دست بگیرند تا مردم ستمدیده و دین گریز شده ایران هر چه زودتر از جهنمی که – از نظر آنها – آخوندها بواسطه حکومت دینی شان برای آنها به ارمغان آورده اند رهایی پیدا کنند و بدین سیاق تعداد معدودی که هنوز کافر نشده اند مسلمان باقی بمانند و اسلام در اذهان آنها نیز به صلیب کشیده نشود. برای نمونه برخی از توحش هایی را که آخوندها با من داشتند و من را تا مرز کافر شدن پیش بردند در پایین ببینید.

 

مقالات بیشتر از من –
که امیدوارم روزی از این مسایل و مصایب که بر سر ما آوردند فیلمی ساخته شود تا دنیا ببینید که سپاه تحت فرمان مالک اشتران ابن مرجانه با من و روح و روان و نسل و تبار من و خانواده مظلوم من که از تبار حسین (ع) هستیم چه کردند و چرا؟! بنظر می رسد با ادامه این بربریت هایشان می خواهند که من از خون به ناحق ریخته شده دامادمان و نیز جنایت علیه بشریت و نسل کشی ای که در مورد خانواده من داشته اند بگذرم و درصدد به عدالت سپردن سردار و یا آیت الله ی که حکم قلع و قمع و ریشه کن کردن نسل و تبار ما را صادر کرد نباشم!

 

سخنرانی من در مسجد شهرمان که هشداری درباره "تحریف عاشورا و تشیع علوی" در عصر و شرایط حاضر بود.
http://news.gooya.com/politics/archives/2016/10/21...
من تنها و انجمن اسلامی وزارت علوم در هندوستان
http://iranglobal.info/node/67634
ترجمه سخنرانی من در دانشگاه هندوستان درباره چشم انداز صلح در خاور میانه!
http://iranglobal.info/node/66303
آموزش و پرورش و آموزش عالی؛ بازوان اجرایی کاپیتالیسم در ایران
http://iranglobal.info/node/67036
حراست نظام "مقدس" جمهوری "اسلامی"!
http://iranglobal.info/node/67971
ما گوسفندان و آنها
http://bit.ly/2zDPqYW
سیستم آموزشی یا کارخانه گوسفند سازی؟!
http://news.gooya.com/politics/archives/2016/07/21...
چرا باید انتخابات را تحریم کنیم؟
http://melliun.org/iran/121304
دسته بندی مردم در حکومت های استبدادی
http://bit.ly/2hFROo0
تنها راه براندازی حکومت های استبدادی
http://melliun.org/iran/122759
ترعیب، بازداشت و شکنجه دکتر سید محمد حسن حسینی توسط سپاه پاسداران جهل و تاریکی و غارت و خون
http://bit.ly/2hdn653
مدیر کل اطلاعاتی قاچاقچی ای که قصد "کشتن" من را داشت و موفق هم شد!
http://iranglobal.info/node/66335
من در جمهوری اسلامی ام یا در زندان یزید؟!
http://www.iranglobal.info/node/66835
در سیطره سپاه شیطان پیغمبر نما
http://bit.ly/2zXaFX1
این کارها را با مسیولان مستقل هم انجام میدهند:
http://news.gooya.com/2018/04/post-14289.php
کتاب من و وحشت منجر به قتل آنها
http://iranglobal.info/node/67273
تاراج و قلع و قمع من و نسل و تبار من توسط سپاه ابن مرجانه
http://iranglobal.info/node/67272
پیمان مصلوب صلیب قیصران پارسی من
http://iranglobal.info/node/67635
در چرایی هدف واقع شدن من در جمهوری اسلامی!
http://iranglobal.info/node/66680
My second Letter to Khamenei, Iran's Leader
http://iranglobal.info/node/66352
چاره ای نیست انگار!؟
http://www.iranglobal.info/node/67385
قرآن، ما و مبارزه با استبداد
https://bit.ly/2Hrlxw4
ویدیوی روش تدریس (اسلحه آموزشی من)، کتب و مقالات علمی، اجتماعی و سیاسی من را که بواسطه خلق آنها مغضوب رژیم ایران شدم را در وبلاگ شخصی من ببینید:
http://beyondelt.blogfa.com
....................................................
صدای خرد شدن استخوان های استبداد را می شنوم!

منبع: 
http://beyondelt.blogfa.com
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: