مسیولان سایکوپت آموزش و پرورش مشهد مقدس!

دکتر سید محمد حسن حسینی
رژیم ایران از طریق کنکور مسیر زندگی من (را که از قبل هدف گرفته بود) دی کانالیزه کرد و من را وارد سازمان آموزش و پرورش خود کرد – دنیای شیاطین فاشیستی که متعلق به هزاران سال قبل از قرون وسطی در اعماق تاریک جنگل های آمازون ی هستند که هر گونه نور و روشنایی و پویایی ای را بر نمی تابند و در نطفه خفه می کنند.

یادآوری: "سایکوپت" به هر موجود مادون حیوانی گفته می شود که از آزار و اذیت و شکنجه روحی و روانی و زجر کش کردن مغضوبان خود لذت می برد و احساس شعف و کیف می کند!!!! این یادداشت و مقالات من را که در "منابع" همین یادداشت که در انتها آمده بخوانید تا معنی واقعی سایکوپت را عمیقا درک نمایید.

 

قبل از اینکه در سال 1380 به عنوان معلم رسمی جمهوری اسلامی – با مدرک فوق لیسانس آموزش زبان - از دست امام جمعه شهرمان و پاسدارانش فرار کنم و در مشهد به امام رضا ع پناه بیاورم ششش سال در روستاهای شهرستانمان (گرمه/جاجرم) – در سخت ترین شرایط و در زیر شکنجه - تدریس داشتم. مقاله مرتبط در منابع.

امسال اول تابستان برای 18 مین سال پیاپی که با مدرکPhD در حال تدریس در یک "مدرسه کار و دانش" در حومه مشهد (قاسم آباد) هستم "درخواست انتقالی" به یک مدرسه داخل شهر مشهد که خانه ام هم آنجاست را دادم. و باز هم – طبق روال هر سال - مسیولان آموزش و پرورش ناحیه 7 مشهد (قاسم آباد) گفتند که باید از طریق وب سایت اداره کل درخواست دهم و من هم بناچار این کار را کردم! زمان تقسیم بندی معلمان ناحیه هم برای تدریس در مدارس به اداره رفتم و گفتم چند مدرسه مناسب برای من در نظر بگیرند که اگر با انتقالی من موافقت نشد مشکل سال های قبل تکرار نشود. مسیول آموزش گفت نیازی نیست و باید صبر کنم نتیجه انتقالیم بیاید. در زمان مقرر با اداره تماس گرفتم تا نتیجه انتقالیم را بدانم که گفتند از سایت باید چک کنم. از سایت چک کردم این پیام را دریافت کردم که "درخواست انتقالی شما در سایت ثبت نشده است."!!!! به اداره اطلاع دادم گفتند اشکالی ندارد! با این حساب باید بروم مسیولان به من در یک مدرسه در همان قاسم آباد کلاس بدهند! من با این بازی های کثیف آنها که 25 سال است من را در حال انتظار و استرس نگه می دارند آشنا هستم. به مسیول مقطع متوسطه که یک لیسانس معارف و اطلاعاتی هست رجوع کردم و ایشان – طبق روال هر سال – گفتند آقای دکتر ما برای شما کلاس نداریم. معلمان مدارس تکمیل شدند!!!!! و اینکه باید بروم "مقطع راهنمایی" (شاید آنجا به من کلاس بدهند که بروم به دانش آموزان الفبای زبان را درس دهم)!!! من که دیگر واقعا از این آزار و اذیت های ایشان خسته شده بودم اعتراض کردم و ....

در چنین شرایطی ایشان گفتند بهتر است در زمانیکه برای تجدید نظر در درخواست ها ی انتقالی گذاشته اند شرکت کنم. و من این کار را کردم. در درخواست تجدید نظرم به تصمیم گیران یادآوری کردم که اگر من را که PhD تخصصی آموزش و روش تدریس دارم و بیش از 13 کتاب تخصصی و 120 مقاله منتشر کرده ام به مشهد مقدس راه ندهید پس به چه کسانی اجازه آموزش به مردم در این شهر را می دهید؟! به آنها یادآوری کردم که حالا که اجازه هیات علمی شدن به من در "هیچ" دانشگاهی در کشور ندادند و حتی اجازه تاسیس یک موسسه آموزش زبان را هم به من ندادند حداقل اجازه دهند من در مدرسه ای به آموزش بپردازم که دانش آموزانش انگیزه ای برای یادگیری و فهمیدن داشته باشند. و باز هم با درخواست من برای تدریس در یک دبیرستان در خود مشهد موافقت نکردند!!!!!! به مسیول اداره گفتم من باید چه کار کنم؟! – به او گفتم هر جا هر کلاسی دارند به من بدهند. و او گفت در خواست تجدید نظر اضطراری بدهم!!!!! و من – طبق روال هر سال – این کار را کردم که گفتند اولین روز مهر ماه جوابش می آید!

و امروز – اول مهر – بر خلاف سالیان قبل با درخواست من موافقت شده بود – البته بصورت انتقالی "موقت" (یک ساله)!!!!! دلیلش هم این است که این سایکوپت ها می خواهند همین سیکلی را که 25 سال است من را در آن قرار داده اند سال دیگر هم ادامه دهند!!! در هر صورت به اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 مشهد – که به آنجا منتقل شدم – رفتم که یک حاج آقا که مسیول آموزش متوسطه 2 بود – بعد از اینکه من خودم و تخصصم را به او معرفی و یادآوری کردم - ابلاغ من را زد برای تدریس در یک مدرسه "کار و دانش" که از نظر جغرافیایی هم در انتهای مشهد واقع شده است!! به او گفتم 13 سال قبل هم یک سال موقت من را به همین ناحیه فرستادند و شما من را به آن شکنجه گاه فرستادید که مجبور شدم سال بعدش برگردم به همون زندان (مدرسه) گوانتانومویی که بودم:

من در جمهوری اسلامی ام یا در زندان یزید؟!
http://www.iranglobal.info/node/66835

ضمن اینکه به مسیول آموزش ناحیه 4 مشهد یاد آوری کردم که هنوز هم خودرو شخصی ندارم و نمی توانم 2 اتوبوس عوض کنم و بعد از یک ساعت و نیم به انجا برسم! او گفت اینطوری صوابش بیشتر است – برو برای رضای خدا!!! به او گفتم که 25 سال هست که شما دین فروشان به همین روشها در حال استحمار و استعمار و استثمار ما هستید. از او – در حضور همکاران خودش و برخی مراجعان و معلمان - پرسیدم حاج آقا! نمیشه من رو با توجه به تخصصم در گروه های آموزشی بکار بگیرید؟! ایشان فرمودند: نه. حاج آقا اسماعیل اکبری مسیول آن قسمت استراتژیک هستند! گفتم تخصص ایشان چیست؟! گفتند حاج آقا فوق لیسانس تاریخ هستند!!! گفتم شما خودتان به عنوان مسیول آموزش تاپ ترین ناحیه مشهد که 20 هزار معلم و 300 هزار دانش آموز تحت فرمان و تصمیمات شما کار می کنند مدرک و تخصص تان چیست؟!! ایشان فرمودند: بنده "فوق لیسانس جغرافی" از دانشگاه آزاد دارم!!؟! من گفتم چه کسی این مسیولیت را به شما داده؟! ایشان گفتند حاج خانم رکنی – رییس اداره ناحیه 4. پرسیدم تخصص ایشان چیست که با وجود این همه افراد متخصص یک فوق لیسانس جغرافی دانشگاه آزاد را مسیول آموزش قلب مشهد گذاشته؟! ایشان پاسخ دادند که خانم دکتر"دانشجوی ترم اول دکترای "جامعه شناسی" دانشگاه آزاد هستند!!! گفتم چه کسی حاج خانم را به این سمت گذاشته؟! گفت: حاج قاسمعلی!!! مدیر کل استان خراسان رضوی! گفتم او را خوب می شناسم.

مدیر کل اطلاعاتی قاچاقچی ای که قصد "کشتن" من را داشت و موفق هم شد!
http://iranglobal.info/node/66335

ادامه دادم که حاج قاسمعلی را هم حاج بطحایی مدیر کل گذاشته:

وزیر مونگول آموزش و پرورش مغول ها!
http://iranglobal.info/node/67827

در همین حین دو نفر از میان جمع حاضر خودشان را معرفی کردند که یکی مدیر یک دبیرستان بود که گفتند می تواند "6" ساعت به من کلاس بدهد و دیگری هم مدیر یک مدرسه کار و دانش با شرایط بهتر از کار و دانش اولی (امام حسن) بود که گفتند می تواند "8" ساعت در مدرسه اش به من کلاس بدهد. ایشان این را هم اضافه کردند که یکی از سر گروه های زبان همین ناحیه 4 مشهد یک حاج خانم هست که "لیسانس" زبان دارد!!! و اینکه مسیولان پژوهش سرای ناحیه هم وضعیت بهتری ندارند.

در آخر که ابلاغ من را برای تدریس در این مدارس زدند "هر" کار کردم که مسیول آموزش از 20 ساعت موظفی من ساعاتی بیشتر بعنوان اضافه کار به من بدهند – طبق روال این 25 سال – حتی یک ساعت به من اضافه کار ندادند!!!! اضافه کار ها را – آن هم در بهترین مدارس - به نور چشمی های خودشان و همکاران بسیجی می دهند! با من آنطور برخورد می کنند که با بهاییان برخورد می کنند!؟! در 46 سالگی و با مدرک و سابقه ای که اشاره کردم دارم توان خرید حتی یک خودروی دست دوم پراید را هم ندارم!!! آپارتمانی را هم که در آن زندگی می کنم شراکتی خریده ام و تا "5" سال دیگر باید "تمام" حقوقم را برای وامهایی که برای خرید آپارتمانم برداشته ام قسط دهم. حقوقم ماهی دو میلیون و 633 هزار تومان. سه سال قبل هم بخاطر نوشتن یک مقاله انتقادی یارانه ام را هم قطع کردند!!!! – وبلاگم را ببینید.

به ناچار از همانجا زنگ زدم به معاون آموزشی مدرسه کار و دانش امام حسن و گفتم با توجه به اینکه حاج آقا دستور داده اند 6 ساعت در هفته آنجا درس دهم یک روز برای من در نظر بگیرد. و ایشان طوری جواب من را داد و گفت باید آنجا به دانش آموزان رشته مکانیک خودرو درس "بهداشت" را درس بدهم که من یک لحظه تصور کردم او یک سردار است و من یک سرباز صفر. من که اعتراض کردم گفت بیا یک "چاهی" دیگر برایت پیدا می کنیم!!!!!

نکته دیگری که برای اثبات سایکوپت بودن مسیولان مقدس جمهوری اسلامی باید به آن اشاره کنم این است که بعد از اینکه مقالاتی انتقادی همانند مقاله زیر بر علیه سیستم تعلیم و تربیت ایران و مسیولان خاین به مردم و در خدمت کاپیتالیسم آن نوشتم

آموزش و پرورش و آموزش عالی؛ بازوان اجرایی کاپیتالیسم در ایران
http://iranglobal.info/node/67036

آزار و اذیت ها و شکنجه های آنها 100 برابر شد. و وقتی دیدند من کما فی السابق به راهم ادامه می دهم شروع به آزار و اذیت روحی و روانی "تمام اعضای خانواده ام" که شامل پدر و مادر و هفت خواهر و تنها برادرم می شوند کردند!!!!؟؟؟ که باعث شد "تمام" آنها به فشار خون و مرض قند و افسردگی و ... مبتلا شدند. اخیرا وقتی از این بربریت هایشان هم نتیجه نگرفتند به تنها برادرم که معلم ابتدایی و دانشجوی ترم آخر روانشناسی بالینی است نزدیک شدند و به او پیشنهاد دادند که مدیر یکی از مدارس ابتدایی شهرمان شود. و برادر من نپذیرفت اما آنها "خیلی" اصرار کردند تا نهایتا برادر من پذیرفت و این قضیه نهایی شد. تا اینکه امروز – اولین روز بازگشایی مدارس – که برادر من به مدرسه مورد نظر رفت به او گفتند که "از بالا" با مدیریت او مخالفت کرده اند چون من (برادر او) به انتقاد کردنم از فساد و رانت و اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان و و خیانت در آموزش و پرورش ادامه می دهم!!!!!!؟؟؟؟

حضرت آقا! یعنی این روش تدریس و یا اسلحه آموزشی من اینقدر برای شما وحشتناک بود که 25 سال به من که معلم رسمی شما هستم اجازه تدریس در "هیچ" جا ندادید؟! و حتی "مانع" معرفی آن در فضای مجازی و در گروه های تلگرامی معلمان و اساتید شدید؟!

 

حتی اگر فرض بگیرید من ضد انقلاب هستم! حداقل عناوین مقالات پایین من را بخوانید و بگویید آیا اسلام می گوید که با احساسات و آبرو و سلامتی اعضای خانواده من که توضیح المسایل شما به عنوان مرجع تقلیدشان در خانه تمام آنها و از جمله در خانه تنها برادرم هست اینگونه رفتار کنید حضرت آقا!؟؟؟؟!!!!

حراست نظام "مقدس" جمهوری "اسلامی"!

http://iranglobal.info/node/67971

حضرت آقا! هنوز متوجه نشده اید که خود خداوند از این بربریت های شما به ستوه آمده و دستش دارد از آستین آمریکا بیرون می آید تا شما را هم همانند صدام و قذافی و ...؟؟؟!!!! - هر چند سالهاست که شما و دین و آیین شما در قلوب این مردم مرده اید.

 

مقالات بیشتر از من –
که امیدوارم روزی از این مسایل و مصایب که بر سر ما آوردند فیلمی ساخته شود تا دنیا ببینید که سپاه تحت فرمان مالک اشتران ابن مرجانه با من و روح و روان و نسل و تبار من و خانواده مظلوم من که از تبار حسین (ع) هستیم چه کردند و چرا؟! 

سخنرانی من در مسجد شهرمان که هشداری درباره "تحریف عاشورا و تشیع علوی" در عصر و شرایط حاضر بود.
http://news.gooya.com/politics/archives/2016/10/21...
من تنها و انجمن اسلامی در هندوستان
http://iranglobal.info/node/67634
ترجمه سخنرانی من در دانشگاه هندوستان درباره چشم انداز صلح در خاور میانه!
http://iranglobal.info/node/66303
عرصه آموزش-پایگاه امپراطوری تمامیت خواهان
http://melliun.org/iran/112020
ما گوسفندان و آنها
http://bit.ly/2zDPqYW
سیستم آموزشی یا کارخانه گوسفند سازی؟!
http://news.gooya.com/politics/archives/2016/07/21...
نمونه ای از دزدی و ستم در آموزش و پرورش ایران
http://melliun.org/iran/97078
برشی از زیر پوست مشهد العلم الهدا!
http://iranglobal.info/node/66489
چرا باید انتخابات را تحریم کنیم؟
http://melliun.org/iran/121304
دسته بندی مردم در حکومت های استبدادی
http://bit.ly/2hFROo0
تنها راه براندازی حکومت های استبدادی
http://melliun.org/iran/122759
ترعیب، بازداشت و شکنجه دکتر سید محمد حسن حسینی توسط سپاه پاسداران جهل و تاریکی و غارت و خون
http://bit.ly/2hdn653
در سیطره سپاه شیطان پیغمبر نما
http://bit.ly/2zXaFX1
این کارها را با مسیولان مستقل هم انجام میدهند:
http://news.gooya.com/2018/04/post-14289.php
کتاب من و وحشت منجر به قتل آنها
http://iranglobal.info/node/67273
تاراج و قلع و قمع من و نسل و تبار من توسط سپاه ابن مرجانه
http://iranglobal.info/node/67272
پیمان مصلوب صلیب قیصران پارسی من
http://iranglobal.info/node/67635
در چرایی هدف واقع شدن من در جمهوری اسلامی!
http://iranglobal.info/node/66680
My second Letter to Khamenei, Iran's Leader
http://iranglobal.info/node/66352
چاره ای نیست انگار!؟
http://www.iranglobal.info/node/67385
قرآن، ما و مبارزه با استبداد
https://bit.ly/2Hrlxw4
ویدیوی روش تدریس (اسلحه آموزشی من)، کتب و مقالات علمی، اجتماعی و سیاسی من را که بواسطه خلق آنها مغضوب رژیم ایران شدم را در وبلاگ شخصی من ببینید:
http://beyondelt.blogfa.com
....................................................
صدای خرد شدن استخوان های استبداد را می شنوم!

یادآوری اینکه با توجه به آزار و اذیت ها و ... که در این مقاله و در مقالات بالا به آنها اشاره کرده ام تازه حالا دارم می فهمم که چرا اجداد این مادون حیوانات اجداد من را در تمام طول عمرشان در انزوا و تحت نظر و کنترل و آزار و اذیت و شکنجه و ارعاب داشته اند و نهایتا آنها را به روش های محسوس و یا نامحسوس معدوم کرده اند!!!! - بعید می بینم این مادون حیوانات اجازه ظهور امام زمان عج را بدهند. تا زمانیکه این موجودات بر ما حکومت می کنند ما روی صلح و آرامش و ترقی و آبادانی و آزادی را نخواهیم دید.

منبع: 
http://beyondelt.blogfa.com
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: